folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder %100 Çalışan Sms Bomber (Test Edilip Onaylandı Çalışyo)

%100 Çalışan Sms Bomber (Test Edilip Onaylandı Çalışyo)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    ulen 100 sms felem hak veren bi yer bulsanız yazında denyoyla bombardıman yapalım bare program arayacağımıza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    sakın açmayın içinde trojan var.ben göndermee çalıştım zone alarm uyarı yazısı çıktı verdi.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozdes_24
    ozdes_24's avatar
    Erkek
    yaw torpedo bi önceki sayfada demiştim ki o virüs uyarısı fos yane o zaten sms bombervirüsü yane sana bi zarar wermes bide arkadaşın dedii gibi denyoylar nası sms bomber yapacamıızı biri yassada bis te yapsakk walla

yok imza fln
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sefilhakan
    sefilhakan's avatar
    Erkek

kardeşler. ben dün akşamdan beri o programı denyorum. bazılarına 2 bazılarına 4 veya 5 tane gönderiyor. bu işi göen başka programlarda buldum. ama maalesef bazıları bunun gibi trail bazılarında ise türk gsm operatörleri yok.

benim bulduklarım şunlar:

sms bomber deluxe (blaster)

sms bomber final (bahsettiniz)

sms create pro

smart sms bomber

bunların hepsini emule den buldum. ama dediğim gibi crack lazım hepsine. benden bu kadar valla. crack de bulursam gönderecem.

sizden ricam budur. bi konuda lazım yani. anlarsınız yani.

hadi kalın sağlıcakla.

Şu dumanlı doruklarda boz şahinler uçmaz gayrı. Gözelerden ağu çıkar alperenler içmez gayrı....
Toplam Hit: 5284 Toplam Mesaj: 15