folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 100 Mbit Sınırsız Bağlantı 109 Ytl Hemde Türkiyede !

100 Mbit Sınırsız Bağlantı 109 Ytl Hemde Türkiyede !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

baglanti ucreti kime ait ? evet ise eminim ucuk bi rakam cikacaktir

telekom un alt yapisini mi kullanacak ? evet ise 500mbit verse yine gecmeyi dusunmem

Sanırım Turkcell 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    toronaga55 bunu yazdı:

inanmayan arkadaşlar OMU , ITU , ODTU , GOP , BOU nün kullandıkları internet hızlarını araştırabilirler.ben söleyeyim . gop da okuduğum için 20megabit. omu 40 megabit. diğerlerini de araştırın bakalım aslında var olan bir hizmeti halktan esirgiyorlar.Emireis bunuda açıklasında bilginelim değilmi.acaba askeriyenin internet veri hızı neymiş.herhangi bir askeri mensubu lojmanına internet alırken veri hızları ne oluyormuş merak ettim dorusu...

aslında kıbrıs bu yönden çok iyi işte her yerde wireless var...her yerde..sen bir kere kullanıcı adı parası veriyorsun aylık olarak daha sonra nereye istersen git bağlan.dağda bahçede ovada parkta...girne sahil kordondakablosus ağ aradığında çıkan sonuç şaşırtmıyor adamı 10 larca adet hangisi senin üyeliğinde ise giriyorsun ve bağlanıyorsun

hee bide buradaki internet cafelerne net saat ücreti 3-5 lira..samsunda 5 sene önce 1 ytl olan internet saati sene 2008 olacak 1 ytl miş gene.vay anam vayyy

sayın arkadaşım askeriyenin lojmandaki internet hızı kişiseldir.. yani sizin gibi :) ama calıştıgımız yerdeki internet yoktur cunku guvenilmez internete tsk karanet kullanır o da kendine ozel hızı kendine ozel baglantısı vardır turkiyedeki hic bir kişi giremez ama abartılıcak kadar buyuk birşey degil gelişiyor..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    inanıyorum..... yalandır dolandır. herhale 2050  yılı verileridir bunlar D:

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    dai 61 ytl verıyom 2048 sınırsız ve uçak gibi:D 2 pc ile orlıqın amkoyuyorum.)  manageri kuruyorum 100 mb 3 4 dk da çekiyor:D kardesım diğer pc de birde silkorad oynamasa bır ah: dıger makına acık olmadıgı zaman dahada bir azıyor.D  zikem turkcelii turk telekom rules dai kım ne derse desın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

eğer bu gerçekse ve yaygınlaşmaya başlarsa telekomda bişeyler yapar herhalde en azından kotayı kaldırır

tellcomun sitesinde neden yazmıyo peki 

g2k[et]tahribat[dat]com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    dai 61  ytl verıyom 2048 ve uçak gibi:D manageri kuruyorum 100 mb 3  4 dk da çekiyor:D zikem turkcelii  turk telekom rules dai kım ne derse desın..

para varda biz 2048 almadık mı? :D ba$ka ülkeler bizimkinin 10 katı hızındaki interneti, evlere bizdekindenn 10 kat daha ucuza getiriyorlar ve kota gibi bir saçmalık yapmıyorlar.Ya internet özgürlük demektir, bune böle kota kısıtlanıor gibi hissediorm ve zevk alamıyorm.Ha bide moda oldu $imdi mahkeme kararıyla siteleri kapatmak.Kapatmazlarsa mk:DProxy veya dns değiştirirerek gene girioz

Long Live Turkey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    ZaYGo :)  100 mbit  uydu cart curt var.) onunla yapılır .) teelekom alt yapısı kaldırmaz:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    ZaYGo :) 100 mbit uydu cart curt var.) onunla yapılır .) teelekom alt yapısı kaldırmaz:D

Dostlar peki bu uydu internet nasıl oluyor. Bir ara yazı okudum ama kafam karıştı. Mesela bende skystar2 tv kartı var ve çanak ayarlarsam indirme yapabilirmiyim. Nasıl oluyor bu iş? 

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Adam yukarıda herşeyi anlatmış ve hâlâ orada yazanları soruyorsunuz. Okuyun öğrenin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

http://www.tellcom.com.tr/

yok öyle bişey demek istiyorum . aynı hesap ttnetle smilela :/

bi an heyecan yaptım ama kursagımda kaldı :/ 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
Toplam Hit: 4104 Toplam Mesaj: 26