1000-1300 TL Arası Android Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Önceden kullandığım LG G2 kendisinden memnun olmama rağmen mefta olunca yeni telefon arayışına girdim.

Aklımda LG G3 ve Nexus 6 var.

LG G3 için delta garantili versiyonlar uygun mudur? Delta garanti hakkında fikirleriniz nedir?

Nexus 6 için sahibinden.com'da çok değişik fiyatlarda bir kaç ilan gördüm. Bu şekilde telefon almak ne kadar güvenlidir? Daha önce içinizde, pasaport kayıtlı, nexus 6 alan varsa önerilere açığım.

Bunlar fiyat aralığı 1250-1300 bandını geçmeyecek şekilde başka telefon tavsiyelerine de açığım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1.300 verdikten sonra 200 TL daha ver G4 al hocam. Ha yok veremem diyorsan G3 veya Xiaomi mi4. Garantisiz cihaz bakma bir şey olur sonra tamir edecek adamda bulamazsın.

Asus bulaşma Türkiye'ye test cihazlarını kakalıyor.

mkyb tarafından 15/Oca/16 15:29 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zenfone 2 kullanıyorum. memnunum.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Yorumlar için sağolun.

Fiyatlar yakın olunca G3 zenfone'a göre daha iyi geldi bana. Zenfone'da ekstradan çift sim desteği varmış, ama pek işime yaramaz o da.

1300 TL malesef verebileceğim maksimum tutar. O da bütçemi zorlayarak düzgün bir şey alayım diye.

G3 için hepsiburada'da şu ilanı buldum:

http://www.hepsiburada.com/lg-g3-d855-32gb-p-TELCEPLGG332-G

Paralel ithalat mı bu? Çözemedim ben. Ürün açıklamasında içinde garanti belgesi vardır diyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bartimaeus bunu yazdı

Yorumlar için sağolun.

Fiyatlar yakın olunca G3 zenfone'a göre daha iyi geldi bana. Zenfone'da ekstradan çift sim desteği varmış, ama pek işime yaramaz o da.

1300 TL malesef verebileceğim maksimum tutar. O da bütçemi zorlayarak düzgün bir şey alayım diye.

G3 için hepsiburada'da şu ilanı buldum:

http://www.hepsiburada.com/lg-g3-d855-32gb-p-TELCEPLGG332-G

Paralel ithalat mı bu? Çözemedim ben. Ürün açıklamasında içinde garanti belgesi vardır diyor.

Paralel ithalat demek garantisi yok demek değil. Atıyorum telefonu yurtdışından ben getiriyorum benden alıyorsun garantisi benim. Evet, linkteki parelel ithalat. Açıkçası LG marka telefonlar resmi garantili alınmaz. Fiyatları çok uçuk ve LG'nin telefon piyasası çok çabuk düşüyor. Örnek olarak LG G4. 1-2 ay sonra LG G5 çıkıcna G4'ler 1.200'e kadar düşer.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Murid UTHO ile gorusmediysen bi gorus bence.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

hazır konu açılmış ben de sizden bi öneri bekliyorum 1500 TL bütçe var ablam için telefon bakıyorum pek fazla teknoloji kurcalayan birisi değil uzun kullanım bekliyor telefondan 5s ile g4 arasında kaldım siz ne dersiniz ya da ne önerirsiniz

Not: Bu arada kendim için olsa g4 derdim

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

sony z3 comp

Beleş wireless kahramanı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

hazır konu açılmış ben de sizden bi öneri bekliyorum 1500 TL bütçe var ablam için telefon bakıyorum pek fazla teknoloji kurcalayan birisi değil uzun kullanım bekliyor telefondan 5s ile g4 arasında kaldım siz ne dersiniz ya da ne önerirsiniz

5S nedir hocam ? G4 sırf ekran kalitesiyle tokat manyağı yapar. 5S'ni G4'e tek cevabı arkasında ki logo olabilir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

5S nedir hocam ? G4 sırf ekran kalitesiyle tokat manyağı yapar. 5S'ni G4'e tek cevabı arkasında ki logo olabilir.

hocam uzun vadede götürür mü peki? yani g2 gibi bi performans sergiliyor mu? bu performanstan kastım kullanıcılar hâlâ g2 nin taş gibi olduğunu falan söylemesinden..

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
Toplam Hit: 5309 Toplam Mesaj: 47
akıllı telefon önerisi nexus 6 lg g3