folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 1000-2000 TL Arası Akıllı Saat Önerisi

1000-2000 TL Arası Akıllı Saat Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, 1000-2000 TL arası akıllı saat önerilerine ihtiyacım var. Huawei GT 2, Xiaomi Mi Watch, Amazfit GTR 2 arasında kaldım. Okuduğum yorumlara göre Amazfitde bir süre sonra ekran bozulması oluyormuş.

Var mı önerileriniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Oppo watch 46mm modelini kullanıyorum 1aydır.

Memnunum. Sormak istediklerin varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bikaç ay önce aynı arayıştaydım huawei gt 2 de karar kılmıştım bu 3ü arasında ama almadım taibki mal gibi fiyatlar zıpladı :). telefondan konuşma vs gibi özellikler arıyorsan zaten mi watch vs güle güle 
    şimdi gene aklıma düşünce fiyat karşılaştırıyordum ki mediamarktta bi hepsini koluma taktım mi watch almaya karar verdim birden bire, tipi daha güzel geldi.
    ama mantıklı olan huawei gt2 (ya da honor magic watch 2)

MaviGozluDev tarafından 27/Oca/22 17:50 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

bikaç ay önce aynı arayıştaydım huawei gt 2 de karar kılmıştım bu 3ü arasında ama almadım taibki mal gibi fiyatlar zıpladı :). telefondan konuşma vs gibi özellikler arıyorsan zaten mi watch vs güle güle 
    şimdi gene aklıma düşünce fiyat karşılaştırıyordum ki mediamarktta bi hepsini koluma taktım mi watch almaya karar verdim birden bire, tipi daha güzel geldi.
    ama mantıklı olan huawei gt2 (ya da honor magic watch 2)

Letgo dan bır şey alayım dıyorum , yazıyorum ışte mesela basıt bır şey falan fılan kablosu var mı ya da bılmem nesı ne renk ya da kayışında ufak soyulma mı var gıbı gıbı ? Dıyorum ılan 2 3 gün evvel verılmış eskı ılan olsa hanı guncelleme çeker fıyat 350 ıse sorumla bırlıtke 700 e güncellıyor oyle cevaplıyor.

Bırı sorunca herhalde rağbet var falan mı sanıyor 2.elı de ayrı dert 1.elı zaten dırekt malıyet ve kur a odaklı. Sövmeyeceğım :D

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bence önce akıllı saate ihtiyacım var mı sorusunu sor kendine. Çevremden alanların çoğu ya Letgo'dan sattı yada evde çekmeceye atıp unuttu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Alma amacın ne hocam?

Ben adım saysın şarjı çok gitsin sağlam olsun kjalp ölçsün yeter diyerek ve fiyatından dolayı amazfit bip s aldım. aşırı memnunum. şarj da çok iyi.

basit işimi görüyor. daha yüksek model cafcaflı alacak olsam huawei GT2 çok hoşuma gidiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricardo91
    ricardo91's avatar
    Erkek

telefon eğer iphone ise watch 3 2.ci el öneririm değilse gt2

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

telefon görüşmesi yapmak işime yarayablir. Bazen arama geldiğinde telefonu açacak durumda olmayabiliyorum. Saatten görüşme yapabilirim.

Bir de kare çerçeve istemiyorum. Yuvarlak çerçeve daha şık geliyor.

Şarjının en az 1 hafta gitmesini istiyorum sürekli uğraşmak istemiyorum. Her pazar şarj etsem yeterli.

GT2 mantıklı gibi. Honor ve Oppo nun saatlerini bilmiyorum tabi. Onları da araştırmalıyım sanırım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Arkadaşın annesinde alzheimer hastaligi varmis. Takip için saat yada benzeri bişey araştırıyor. Bazen aniden çıkıp yerini bulamiyolarmis. Ne önerirsiniz. Konuyu görünce aklıma geldi.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Arkadaşın annesinde alzheimer hastaligi varmis. Takip için saat yada benzeri bişey araştırıyor. Bazen aniden çıkıp yerini bulamiyolarmis. Ne önerirsiniz. Konuyu görünce aklıma geldi.

Apple Airtag. En ucuz ve basit çözüm. Şarj derdi olmaz.

https://www.apple.com/tr/shop/buy-airtag/airtag

https://www.youtube.com/watch?v=y5xOHBVSE1g

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1426 Toplam Mesaj: 20
öneri akıll watch akıllı saat