folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder 1000 Tl Paranız Olsa Hangi Akıllı Telefonu Alırdınız ?

1000 Tl Paranız Olsa Hangi Akıllı Telefonu Alırdınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    -----------------------------

Kreyzi bunu yazdı:

sony ericsson w705 kesinlikle bunu alırdım

dün aldım baktım olmuyor parayı çıkaramayacam geri yolladım

ama süper telefon ilk fırsatta alacam

sanki ekranı biraz küçük gibi. bol bol internette geziniyorum biraz büyük ekran olsa daha iyi olurdu

abi ekranı süper dün gece 3e kadar wi-fi ile nette takıldım kullanışlı memnun kalırsın bence tabi sen bilirsin

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

CnqZ bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

telefon almazdım :)

aynen hocam daha ucuza git netbook özelliklerini yerine getiren telefon yerine netbook'un ta kendisini alsana ...

bende wentto f97 var, çok güzel bir telefon. ama bazı eksileri var. işletim sistemi yok, program kurulmuyor. java programlar kuruluyor ama işletim sistemi kadar tat vermiyor. javada mesaj yazarken sorun oluyor. mesela bir web sitesine yazdığım mesajı göndermek için tamam, tamam, tamam, gönder diyorum :) tasarım olarak güzel ama.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:

CnqZ bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

telefon almazdım :)

aynen hocam daha ucuza git netbook özelliklerini yerine getiren telefon yerine netbook'un ta kendisini alsana ...

bende wentto f97 var, çok güzel bir telefon. ama bazı eksileri var. işletim sistemi yok, program kurulmuyor. java programlar kuruluyor ama işletim sistemi kadar tat vermiyor. javada mesaj yazarken sorun oluyor. mesela bir web sitesine yazdığım mesajı göndermek için tamam, tamam, tamam, gönder diyorum :) tasarım olarak güzel ama.

aynı tasarımda olan htc p4350 kullanıyorum :D opera 10 miniyi de kurdum süper çalışıyor valla çokda memnunum wm5 kurulu tavsiye ederim...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

ne tel alcam garıya gıza harcardım :D genel fakülteye giderdim :D ünlülere harcardım... (anladınız artık :D)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

http://www.teknokolikleriz.biz/cep_mobil/cep-telefonu-kadar-hafif-netbook-kadar-fonksiyonel-vodafone-elustu-bilgisayar-spiga.html

sen bunu istiyorsun. çift hat desteği yok.tek hat desteğide yok :) artan paranla 3310 alırsın :P

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

o kadar parayı telefona vermezdim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

NoktaliVirgul bunu yazdı:

http://www.teknokolikleriz.biz/cep_mobil/cep-telefonu-kadar-hafif-netbook-kadar-fonksiyonel-vodafone-elustu-bilgisayar-spiga.html

sen bunu istiyorsun. çift hat desteği yok.tek hat desteğide yok :) artan paranla 3310 alırsın :P

3310 var bnde istersen hayrına yollarım :D  En son aşağıdaki komşuya arabası kaymasın diye takoz olarak kullanması için vermiştim Alır yollarım pm salla yeter :D:D

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    illa o kadar parayı telefona vereceksen bi 200 lira daha koyabilirsin heralde üstüne :| o zaman tabiki de "nexus one"

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

MMB bunu yazdı:
    illa o kadar parayı telefona vereceksen bi 200 lira daha koyabilirsin heralde üstüne :| o zaman tabiki de "nexus one"

Aynısını ben yazıcaktım. Nexun One. Tam senin istediğin hatta daha fazlasını içeriyor. Üstüne az biraz daha ekleme gerekiyor sadece. Ama pişman olacağını hiç sanmıyorum. 1Ghz İşlemci var yav telefonda. Ha olmadı ekliyemem üstüne diyorsan. 5800 Diyorum .

- Hard Pro *D.O.T.A* & HoN Player. - Prepare for Glory. No mercy..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

Htc HD2

Toplam Hit: 7886 Toplam Mesaj: 54