folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 10000 - 13000 TL Aralığında Cep Telefonu Tavsiyesi Hk.

10000 - 13000 TL Aralığında Cep Telefonu Tavsiyesi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

Elimdeki Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE cihazı bugün satmış bulunuyorum ve pazartesiye kadar bana yeni telefon lazım. :)

Çift hatlı olması, kulaklık için jak girişi olması, geniş açı foto özelliği olarak 3 en önemli olmazsa olmazım var.

Önerilerinizi, varsa kampanya haberlerini paylaşmanızı bekliyorum.

@mkyb hocam seni konuya bekliyorum. :) Ayrıca konuyu açınca aklıma geldi, sana şu 5S'i getirecektim, uyduramadım sonra da unuttum.. Kusura bakma, telefon duruyor, koleksiyonuna katıcaz onu sözüm söz. :)

@yunusdogan canımsın.

Teşekkürler.

EKLEME:

https://www.vatanbilgisayar.com/infinix-note30-8gb-128gb-akilli-telefon-yildizlararasi-mavi.html#genel-bakis

Mesela şu var. Hem de peşin fiyata 12 taksit. ?

NaZi_ tarafından 03/Eyl/23 00:45 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/honor-x9a-128-gb-8-gb-ram-5g-honor-turkiye-garantili-p-HBCV00003RC0JA

Çare Honor X9a. Bu telefonun en büyük artısı Huawei buna öyle kalın bir cam koymuş ki akvaryum camı gibi. Kırılması aşırı zor. Senin içinse tek sorun kulaklık girişi yok. Zaten bu devirde kulaklık girişi olan telefon bulman zor açıkçası.

Ayrıca Samsung A34'ede bakabilirsin. 

mkyb tarafından 03/Eyl/23 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/honor-x9a-128-gb-8-gb-ram-5g-honor-turkiye-garantili-p-HBCV00003RC0JA

Çare Honor X9a. Bu telefonun en büyük artısı Huawei buna öyle kalın bir cam koymuş ki akvaryum camı gibi. Kırılması aşırı zor. Senin içinse tek sorun kulaklık girişi yok. Zaten bu devirde kulaklık girişi olan telefon bulman zor açıkçası.

s21 fe nasıl standart kullanıcı için ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Exynos işlemcili telefon asla almayın. Çünkü ısınma sorunu var. Isınıp bataryayı sömürüyor. Daha sonrasında ısınmaktan işlemci kendini yavaşlatıyor buda kasma ve donma demek. Custom rom muhabbetine hiç girmiyorum zaten. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Biraz inceledim ama sattığım telefondan bile kötü özellikleri var. (Daha iyi özellikleri de var tabii.)

Peki bu jak olayını nasıl çözeriz ? Elimde KZ kulaklık mevcut, dönüştürücüler sesi bozuyor diye düşündüğüm için jak arıyorum cihazda.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Ben hatuna a54 aldım memnunum ya 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Peki bu jak olayını nasıl çözeriz ? :))

Tlf arabaya Vs bağlayinca sesi iyimi mesela

Telefonun kendi hoporlorunden çıkan ses önemsiz isterse hiç hoparlör komasin ama kulaklık çıkışı ve tesisata bağlanınca şakimasi lazım bi cd kalitesi olmasada tatmin etmeli

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

mkyb sağolsun vivo y35 aldım memnunum tavsiye ederim 8500

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

mi 11t pro suriye kanalından bul 500-800 arasıda imei verirsin max 10k ya gelir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Xiaomi almayın bir de exynox Samsung.honor diyorsa mkyb paranızı basın Huawei andoridin en baba cihazlarını yapıyor bana göre.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Honor x9a. Bu fiyat aralığında max verim alabileceğin 1 - 2 telefondan biri.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 1106 Toplam Mesaj: 13
telefon telefon telefon tavsiye tilifon