folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 1000Mbit İnternet Baglattim

1000Mbit İnternet Baglattim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Evet yanlis okumadiniz. Bu gun gittim ofise ve bin megabit internet baglattim. Cok merak ettim acaba turkiyede olsaydim kac para verirdim buna diye ve hemen telekomun aitesine girdim fiber internet kismina baktim. Burada baglattigim internette zaten kota limit vs olmadigi icin telekomda da ona baktim

Gordugum rakam beni dumur etti. 1115 tl gordum. Ben mi yanlis biliyorum bu rakam aylik mi yillik mi. Yanlisim varsa duzeltin

Sonra dondum buraya ve odeyecgim paraya baktim yaklasik 70 tl

Bakin bin lira nere 70 lira nere. Kafayi mi yemis lan bu millet. Bu nasi ucretlendirmedir. Ciddi ciddi uzuldum sinirlendim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ora nere . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. Türkiye'de o hızı ancak 10 sene sonra görürüz.

Şahsi görüşüm şuan için 100 megabit üstü gereksiz ev kullanıcısı için. Türkiye'de net hızları SANTRALE YAKINSANIZ iyi fakat AKK saçmalığı var. Fiyat olarak pahalı ama ne ucuz ki? 

Benim şuan en çok gıcık olduğum nokta upload hızı. 4 megabit upload hızım var ama buluta bir şey yüklerken bıktırıyor. Türk Telekom'da yarı hızı 2 megabit var Allah onu kullananlara sabır versin. 

mkyb tarafından 18/Eki/17 23:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Anlamadigim bisi var kadin bana dedi ki bin ve 500 alirsan ve evdeki pc lerde sorun varsa diger herkesin neti yavaslar dedi 

Hic bole bisi duydunuz mu?

Evde server fln yoksa gereksiz dedi. Evde 12 tane cihaz var. Zaten ucuz olmusken en iisi olsun dedim

Edit: murit sormus. Macaristan

Ekerci tarafından 18/Eki/17 21:42 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

su upc gibi bir firma Turkiye'de olsa TTNET'i iki gune batirmazsa bende bir sey bilmiyorum.

edit: merak edenlere 
    https://www.upc.pl/internet/tak-bardzo-24-miesiace

balbazar tarafından 18/Eki/17 22:28 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Valla aylayıp gidesim gelmedi değil şuan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

Adamlar bana internet vermiyot birak 1000 mb i. Port yok diyorlar. 2017 senesinde yasaniyor bu. Istanbulda. Ulke ulke degil panayir anasini satayim. Hersey cohh eyi cohh super anlatamam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

ordan bizim eve kablo ceksek daha ucuza gelir 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    malamadre
    malamadre's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

türkiyede internetin iyisini firmalara korkuç rakamlarsa satıyorlar.

mesela 100 mb 4k civarında.

ev kullancıları internetin en boktan tarafını kullanıyor.

yani eve verilen internet en sikindirik şekilde.

adam bir otele sattığı internetten belki 100 kişiden edeceği karı bir kişiden ediyor. temiz iş . 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

öyle, buralar açık hava kerhanesi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bende 100mbit var, 1 yil ücretsiz tv verdiler aylik 65 frank, tabi limit olayi vs yok. 65 frank buranin parasina göre gayet iyi, türkiye sartlarina göre de 40-50 tl ye gelir maaslari gözönüne alirsak.. 1gbit de 105 frank o da yaklasik 70-80 tl ye gelir maaslari gözönüne alirsak ama normal bir ev kullanicisi icin 25 mbit yeterli.. Tabi fiber hepsi.

kullanidigim firma sunrise => https://www.sunrise.ch/en/residential/zuhause/internet.html 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 7486 Toplam Mesaj: 60
internet