folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 11 Ağustos 1999 Depremi Hakkında Şok Belge

11 Ağustos 1999 Depremi Hakkında Şok Belge

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patriot
    patriot's avatar
    Erkek
    Ben CHaRMaNDeR_

Şu anda 11 Ağustos depremi ile ilgili şok edici bir belge var elimde adı deprem teorisi. Öğretmen derste okudu bunu. ama sitesini alamadım. Biraz bekleyin hemen koyacam. Amerikanın ne kadar o.ç. olduğunu anlayacaksınız...

savaş her şeyin babasıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patriot
    patriot's avatar
    Erkek
    Bakın çok önemli kaynaklar, bu milli bir mesele lütfen dikkatli okuyun;

http://www.araf.net/arafiyan/bilkent/05/0820.html

http://www.mavilink.com/karaca/mkrc05.htm

http://www.huznukomik.net/forum/read.php?action=print&TID=374

Teori olarak vermişler ama gerçeğe ne kadar yakın bi bakın..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patriot
    patriot's avatar
    Erkek
    ya yemin ediyorum sinirden patlayacam şimdi. lan olum mail bomb yapacam yarın bu belgeyi türkiyenin başındakilere. yaa ne lkadar sinirlendirici yaa. amerikanın kölesimiyiz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerous
    Dangerous's avatar
    Erkek
    bab bunları tam okumadım ama dediğin saçma geliyo bana.

Bu işler öyle kolay değil bu bir ikincisi de bunu niye boş bir bölgede değil de Türkiye'de,diğer ülkelerde yapma riskine girsinler.Değil mi ?

İmzasız kahraman
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerous
    Dangerous's avatar
    Erkek
    pkk yapsa idi=>Ankara,İstanbul gibi yerlerde yapılırdı

Amerika yapsa idi=>Türkiye'de değil Afrika,Cezayir gibi bölgelerde deneme yapabilirdi

İmzasız kahraman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patriot
    patriot's avatar
    Erkek
    Dangerous bunu yazdı:
    -----------------------------
    bab bunları tam okumadım ama dediğin saçma geliyo bana.

Bu işler öyle kolay değil bu bir ikincisi de bunu niye boş bir bölgede değil de Türkiye'de,diğer ülkelerde yapma riskine girsinler.Değil mi ?

okumadığın belli oluyor. mavilink i tamamen okursan bunuda anlarsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    şimdi şöyle bişey var..

depremden bi kaç ay sonra bir türk çıkıp amerikanın HAARP projesinden bahsetmişti..

dediğine göre HAARP uzun menzilli supersonic sinyaller yollayan bir tür dalga boyu silahı..

millet adamı ciddiye almadı adam kitap falan bastırdı .. sonra ortadan kayboldu...

insanın aklı karışıyo ama böyle bişeyin olmayacağına daha çok kanaat getiriyo..

size şöyle söyliim MIT (Milli istihbarat teşkilatı)
    hiçte boş adamlardan kurulu değil.. dünya üzerinde çoğu istihbarat teşkilatlarıyla yarışacak güçte.. ama biz bilmiyoruz açığa çıkmıyo.. böyle bi olayın lafı geçseydi dahi bu insanların haberi olurdu ... o zaman ya devletinde haberi var.. yada böyle bişey yok.. ilk söylediğim çok korkunç... ikincisi daha mantıklı...

ona bakarsanız gölcük askeri birliğinde roket kazası oldu diyenlerde var... nerden biliyosunuz oralarda bi yerde gizli bi sıgınak askeri birim olmadığını... ama bunlar somut şeyler değil.. kafanızı bulandırmayın...

sanmıyorum bana mantıklı gelmiyo arkadaşlar...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    Abi okudum.Sonuçta bir teori ama gerçek olma ihtimali de var.Eğer böyle bi şerefsizlik yaptılarsa Allah belalarını versin.

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Depremlerin peryodik olarak gerçekleştigini biliyosunuz heralde di mi...

Türkiye zaten deprem ülkesi...depremin olcagı biliniyodu fakat Türkiye de boyle seyleri kimse iplemedigi için sonucunu gördük...şimdi yakında yine deprem olcak 10 yıl içinde istenbul da...eğer sağlam bi deprem olursa 500 bin kişi gider en iyi ihtimalle...

japonya kore de de deprem oluyo paso..onlar da mı amerika yuzunden oluyo...ayrıca depremler de yarı volkanik olaylardır.yer yarılınca içinden lav da çıkar solucan da çıkar fare de çıkar....ışık diye gorülen şey o lavların yarattıgı parlaklık...mantıksız geldi teori diye sunulan şeyler...

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    netsonic arkadaşım ben o gün yalovadaydım.depremi yaşadım.gerçekten inanılmaz bir olaydı.ben o patlamanın doğal bişi olabileceğini pek zannetmiyorum.hem öle bi silah hk.da bişiler duymuşluğum war.
    yinede insanın tüylerini diken diken eden bi olay.bu olay 4 yıldır kafamı kurcalıyordu zaten.hem deprem 17 ağustostu 11 deil.
    gölcük askeri üstünde ne olduğunu bilemem.ancak o gün birkaç yol güvenlik gereği ile kapatılmıştı.

ayrıca ruslar bu olayı duysalar bile birkaç saat içinde o noktaya ulaşmaları bi mucize.oralarda bi gemisi wardı büyük ihtimalle.

bunu da biliyorlardı bence dediğiniz gibi istihbarat teşkiletımız dünyanın sayılı örgütlerinden biri.böle bi bilgiyi atlamış olabilmeleri pek olası gösükmüyo.demirel zannetiğimizden zeki bi adam.oralarda neler olduğunu anlamamış olması pek mümkün bişey deil.

hem israil gibi iğrenç bi toplumunda yardımının altında bişiler aramak gerekir.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SCOOP
    SCOOP's avatar
    Erkek
    swordofdarkness bunu yazdı:
    hem israil gibi iğrenç bi toplumunda yardımının altında bişiler aramak gerekir.

--------------------------------------------------
    Hay ağzını öpeyim abi.Bu şerefsizlerden her bi şey beklenir.

www.fulloyun.com Gerçek Oyuncuların Sitesi
Toplam Hit: 6602 Toplam Mesaj: 24