115.Element?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

olm şu adamı kaynak göstermeyin la :D bunun nasıl şizofren biri olduğunu feyzpukumda deşifre ettim. kendine hayrı yok, hayal aleminde yaşıyor.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.473769852667636.113736.100001038774607&type=3

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

konuyla ilgili de yazayım. 115inci element yeri sebebiyle stabil olmayacaktır. hiç araştırmadan bile şunu söyleyebilirim ki periyoduk cetvel dolsun diye zorlamayla oluşturulan ve saniyenin bilmem kaç binde biri kadar bi ömrü olan elementlerden olmalı. değil kullanmak bundan 1  atomdan fazla görüldüğüne bile şüpheliyim.

konu herhalde sazan.avi çünkü başka açıklaması yok. ilimunatiye üye olan arkadaşım diye başlamış :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

olm şu adamı kaynak göstermeyin la :D bunun nasıl şizofren biri olduğunu feyzpukumda deşifre ettim. kendine hayrı yok, hayal aleminde yaşıyor.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.473769852667636.113736.100001038774607&type=3

Bir ara Msn de Sohbet Ettim.. Normal Biri Gibi Gelmişti Bana.. Demek Değilmiş Enteresan.. Ama Söylemleri Uçukta Olsa Güzel Geliyor Kulağa.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ShockMan bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Bir ara Msn de Sohbet Ettim.. Normal Biri Gibi Gelmişti Bana.. Demek Değilmiş Enteresan.. Ama Söylemleri Uçukta Olsa Güzel Geliyor Kulağa.. :)

yok hocam ben aylatca feyzpuk listemde ekli tuttum paylaşımlarını takip ettim. birkaç tane buraya kopyalasam en hayalci adam bile bu kadar olmaz der. neyse en sonunda dayanamadım hafif dürttüm resimlerde görüldüğü gibi. hayal aleminde yaşayan kafa işte, amerikan ajanıymışım da bunu takip ediyomuşum buralara kadar getirdi konuyu :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

kendini ifşa etmesi doğru mu hocam sence boşkoy bu gizleri sıkıntı olursa ben de tahribata üyeyim de olsun bitsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

arkadaşım filan degilya öle denk geldi çogu lafını çüürüttüm ama işte bu 115 i attı ortaya bede tarikat_ül tahribatta nım dedim geldim açtım size konuyu :) da adamı yarın sabah nette yakalarım kendisi amerikada oturuyormuş biraz sıkıştırayım bakayım ;)

tahrikat_ül tahribat seviyom la sizi

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    ShockMan bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    be_cool bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

115. elementin adı ununpentium. Totalde keşfedilmiş 118 tane element var zaten. Bu bir gerçek.

Birtakım yerlerde bu elementin yerçekimini manipüle edebildiği, o yüzden uzay gemilerinin tam çekirdek kısmında bu elementten bulunuyor olabileceği falan yazmıştı. Güya bir de antimadde sentezinde falan kullanılabilitesi varmış. Bunlar da uydurma.

Arkadaşın muhtemelen kimseninbilmedigicokacayipbilgiler.info gibi bir siteden komplo teorisi okuyup 115. element diye bir şeyden bahsedildiğine denk gelmiş, kesin işte kimsenin bilmediği süpersonik bir şey çok gizli falan yazıyordur, sana da hava atayım demiş. Özetle böyle.

izmartit eyvallah bilgi için sagolasın hiç olmazsa dogru olsada olmasada eliimde birşey var ve aslında çok gizli sandıgı şey okadarda gizli degilmiş  bende bunların uzaylılarla baglantılarından yola çıakrak böle bi teori canlandırmıştım aklımda yakına denk gelmiş bencede bir efsane teori olabilir 

birde adam yaşlı başlı bişe birçok ameliyat geçiarmiş resmen biyonik hava atmaktan çok böle kendine ölebi sindirmiş inandırmış ki davutun gözü heryerde herşeyi görür diyo :D

l seee you :D

Üzüldüm amcaya. Velhasıl 115. element var, lakin işe yarar bir şey değil, gizli falan hiç değil.

Ciddi Olamazsın... Doğada 5 Element Vardır.. 6. Bir Element Var Deseydi Durur Düşünürdüm, Ne İştir Bu yahu..?

Hocam o toprak hava su tahta olayı değil bu onlar kimyasal tanımda element değil karışım/bileşikler zaten, element dediğimiz hani bu hidrojen oksiyen helyum sodyum falan. 

http://en.wikipedia.org/wiki/Periodic_table

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

CIA itine amerikan emparyalizminin yerli iş birlikçisinede bakın hele bi de hocamızı eliştiriyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    be_cool bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

115. elementin adı ununpentium. Totalde keşfedilmiş 118 tane element var zaten. Bu bir gerçek.

Birtakım yerlerde bu elementin yerçekimini manipüle edebildiği, o yüzden uzay gemilerinin tam çekirdek kısmında bu elementten bulunuyor olabileceği falan yazmıştı. Güya bir de antimadde sentezinde falan kullanılabilitesi varmış. Bunlar da uydurma.

Arkadaşın muhtemelen kimseninbilmedigicokacayipbilgiler.info gibi bir siteden komplo teorisi okuyup 115. element diye bir şeyden bahsedildiğine denk gelmiş, kesin işte kimsenin bilmediği süpersonik bir şey çok gizli falan yazıyordur, sana da hava atayım demiş. Özetle böyle.

izmartit eyvallah bilgi için sagolasın hiç olmazsa dogru olsada olmasada eliimde birşey var ve aslında çok gizli sandıgı şey okadarda gizli degilmiş  bende bunların uzaylılarla baglantılarından yola çıakrak böle bi teori canlandırmıştım aklımda yakına denk gelmiş bencede bir efsane teori olabilir 

birde adam yaşlı başlı bişe birçok ameliyat geçiarmiş resmen biyonik hava atmaktan çok böle kendine ölebi sindirmiş inandırmış ki davutun gözü heryerde herşeyi görür diyo :D

l seee you :D

Üzüldüm amcaya. Velhasıl 115. element var, lakin işe yarar bir şey değil, gizli falan hiç değil.

Ciddi Olamazsın... Doğada 5 Element Vardır.. 6. Bir Element Var Deseydi Durur Düşünürdüm, Ne İştir Bu yahu..?

Hocam o toprak hava su tahta olayı değil bu onlar kimyasal tanımda element değil karışım/bileşikler zaten, element dediğimiz hani bu hidrojen oksiyen helyum sodyum falan. 

http://en.wikipedia.org/wiki/Periodic_table

ben buna cok guldum :) 

bu arada 115 - 155 e donuyor yavastan. polis felan girdi araya. biseyler oluyor ama du bakalim.

All I need is a possibility.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

götünüzden element uydurmayın

Toplam Hit: 7018 Toplam Mesaj: 47