folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 14 Şubat‘Ta Evlenme Teklifi Etmek

14 Şubat‘Ta Evlenme Teklifi Etmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Çok sevdiğim tahribat ailesinin mürid ve mürideleri hayatımdaki bu önemli adımı atarken size de danışmak akıl almak ve en önemlisi paylaşmak istedim.

21 Nisan 2013'ten bu yana süren ciddi birlikteliğimizi artık nişana(haziran-temmuz gibi) ve daha sonra evliliğe döndürmeye karar verdik.

Tabi bundan önce evlenme teklifi şart,

Malum önümüzdeki hafta cumaya 14 Şubat sevgililer günü bugün evlenme teklifi etmeyi düşünüyorum.

Sizlere iki fikirde akıl danışmak istiyorum dışardaki kuyumculara baktığımda tektaş yüzükler 450 den başlıyor yukarda üst limit yok 

fakat burdaki gibi netten sipariş verdiğimizde de 140 liradan başlıyor 

sitede kuyumcu arkadaşlar vardı hatırladığım kadarıyla bu 140 liralık yüzükle diğer tek taşlar arasında ne fark oluyor sonuçta ikisi de taş satarken ikisinde de zarar ediyorsun birisi 1 karatsa diğeri 0.05 karat oluyor siz tektaş konusunda ne tavsiye edersiniz?

İkincisi ise evlenme teklifini nasıl etmeliyim benim aklımda iki fikir var

ilk olarak klasik yemeğe çıkıp orda yüzüğü verip teklif etmek

diğeri ise medıa markt gibi kalabalık bi mağazada önceden ortamı ve mağaza çalışanlarını ayarlayarak hoparlörden evlenme teklifi etmek 

şimdilik aklıma gelenler bunlar

sizlerin aklına gelen daha parlak fikirler varsa bilmek isterim,teşekkürler....

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

o tek taşlar altın ayarına kalınlığına göre değişiyor hocam

ben nişanlanırken adam 150 tl den 30 000 tl ye kadar tek taş dizdi önüme  :D

bende dar gelriliğin anlamı yok en pahallısını ver demedim dediğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz :D

en son 300 tl lik birşey almıştım yanı parana göre alıyorsun tek taşları.(nişanlımdan ayrıldım bu arada)

evlilik teklifine gelince hayatta bu an birdaha gelmez bence yapabildiğinin en iyisini yap imkanlar dahilinde

sonra evlilik işi ne oldu diye sorduğumuzda aşağıdaki cevapları almayalım :D

http://www.youtube.com/watch?v=y6MZleQ0CV8

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayat boyu mutluluklar dilerim başta, şatafatı hiç sevmem hocam ne gerek var media markt falan yemekte oturup romantik bir ortamda yüzüğü çıkarıp teklif edebilirsin.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

zalimadam hocam bende '' hayatta bu an birdaha gelmez'' görüşüne katılıyorum bundan dolayı kalabalık bi ortamda herkesin gözü önünde etmeyi düşünüyorum 

Devil hocam güzel dileklerin için çok teşekkür ederim yemek mevzusu aklımın bi köşesinde yalnız biraz klasik kaçar hatun kişi değişik orjinal şeyleri seviyor düşünüyorum şimdilik her ikisini de :)

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

@zalimadam

kulağıma küpe oldu hocam eğer 2000 lira aşağısı yüzük alırsan ilişki sağlam temellere oturmuyor sanırım :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

6 ay sonra pişman olacağını biliyormusun

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

6 ay sonra pişman olacağını biliyormusun

ne diye pişman olucakmışım ki hocam sebebini de yazıp aydınlatsaydın,sevip sevilmek aynı dili konuşmak kafa dengini bulup onunla bi ömür aynı hayatı paylaşmaktan daha güzel ne var ki 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

eros pırlantaya git, hatunun parmak ölçüsünü alıp da git tabi. gördüğüm kadarıyla en az karla satış yapan pırlanta işletmesi.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Aynı olay bendede var.Kuyumcuya gidemedim daha nettten araştırma yapıyorum.Senin o netten baktığın yüzükler 150 tl olan  genellikle 8 ayarlık altın üzerine pırlanta olmayan başka bir taş yerleştiriliyor.

14 Ayarlıklarada baktım onlar da 350 civarında değişiyor.Pırlantalar 800 den başlıyor o yüzden bakamıyorum bile açıkcası :)

Kuyumcuda gidip birde onlar üzerinden araştırma yapmaya çalışacağım. Bana sorarsan imkanın varsa biraz iyi birşey al  150 tl liklere nazaran en azından bir 500 tl çıkarabilirsen iyi olur.Kızlar bu yüzük olayında değişik oluyor açıkcası arkadaşlarına hava atmak vs.Alırsın 150 liği sonra sıkıntı olur :) 

Ben açıkcası alabilirsem 18 ayar almayı düşünüyorum.Olmazsa 14 alırım  yapacak birşey yok imkan meselesi. Birbirimizle irtibatlı olalım güzel birşey bulursak paslaşalım :)  Bu arada hayırlı olsun hocam bir yastıkta mutlu huzurlu yaşayın inşallah :)

4641544948---53415249544153
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

Bosver hocam pisman olursun falan diyenleri. Iyi ki yapmisim dersin ileride . Bende 10. Yila yaklasirken 2. Kere evlilik teklifi etmeyi dusunuyorum cevaplardan nasipleneyim biraz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    kont239 bunu yazdı

Aynı olay bendede var.Kuyumcuya gidemedim daha nettten araştırma yapıyorum.Senin o netten baktığın yüzükler 150 tl olan  genellikle 8 ayarlık altın üzerine pırlanta olmayan başka bir taş yerleştiriliyor.

14 Ayarlıklarada baktım onlar da 350 civarında değişiyor.Pırlantalar 800 den başlıyor o yüzden bakamıyorum bile açıkcası :)

Kuyumcuda gidip birde onlar üzerinden araştırma yapmaya çalışacağım. Bana sorarsan imkanın varsa biraz iyi birşey al  150 tl liklere nazaran en azından bir 500 tl çıkarabilirsen iyi olur.Kızlar bu yüzük olayında değişik oluyor açıkcası arkadaşlarına hava atmak vs.Alırsın 150 liği sonra sıkıntı olur :) 

Ben açıkcası alabilirsem 18 ayar almayı düşünüyorum.Olmazsa 14 alırım  yapacak birşey yok imkan meselesi. Birbirimizle irtibatlı olalım güzel birşey bulursak paslaşalım :)  Bu arada hayırlı olsun hocam bir yastıkta mutlu huzurlu yaşayın inşallah :)

RETRET bunu yazdı

eros pırlantaya git, hatunun parmak ölçüsünü alıp da git tabi. gördüğüm kadarıyla en az karla satış yapan pırlanta işletmesi.

retret sitesine baktım da güzel şeyler var değerlendiricem hocam sağolasın

kont239 paslaşırız tabi hocam hatta pmlerim bile sende öyle size de bi ömür boyu mutluluklar allah mutluluğunuzu daim etsin...

Toplam Hit: 2395 Toplam Mesaj: 24