folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 15 Mayıs 2011 Sansüre Karsı Yürüyüs

15 Mayıs 2011 Sansüre Karsı Yürüyüs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Tahribattan çok fazla katılan olacağını düşünmüyorum, gelecez diyenlerdende bi - 5 - 10 çıkarmak lazım

diğer organizasyonlar malum zaten..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

15 Mayıs'ta Ankara Kuğulu Park'tayız. Sakaryaya kadar yürüyeceğiz.

Sansüre sansür, yasağa yasak, lambaya püf de :)

Blue Screen of Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kazekage bunu yazdı:

15 Mayısda ordayım Hocma pankart İşi Fln Ne olucak ? Bişiler hazırlıcazmı ?

hocam önce katılımcı sayısını belirlemeliyiz. gelecek olanların kesin haber vermesi lazım. paintball veya futbol organizasyonları gibi 30 kisi adını yazdırıp 10 kisi gelecekse ayıp olur zaten.

yeterli sayıya ulasırsak pankart & reklam islerini halledebilecek birileri cıkar elbet.

Bi liste varsa kaydet beni ben gelecem.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

tahribat pankartı altında hep beraber katılalım derim 

edit : şeyh görüşünü yazmış gerçi ama en azından TBT olarak bir araya gelsek fena olmazdı , öncesi bir saatte mesela gezi parkında ya da trt binasının önünde buluşup bir pankart açmadan da kalabalığa dahil olabiliriz. 

herşeyin bir şeyi vardır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı:

Ben 22 mayısta dıye bılıyodum facdeki etkınlıke 300 bın kısınn katıldıgı 22 mayıs

22 degil 15 hocam. arkadastan kaynakli bi hata oldu, etkinlik sayfasini actirip 15 olarak degistirdik. basinin bildigi ayin 15'inde olacak olan. su an okuldayim, eve geldigimde bi liste olusturayim, kesin gelecek olanlar konuya yazsin ekleyelim.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    Baracuda bunu yazdı:

Ben 22 mayısta dıye bılıyodum facdeki etkınlıke 300 bın kısınn katıldıgı 22 mayıs

22 degil 15 hocam. arkadastan kaynakli bi hata oldu, etkinlik sayfasini actirip 15 olarak degistirdik. basinin bildigi ayin 15'inde olacak olan. su an okuldayim, eve geldigimde bi liste olusturayim, kesin gelecek olanlar konuya yazsin ekleyelim.

2 elim kanda olsa ... 

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Sonuna kadar destekliyorum fakat böylesine göz önündeki bir protestoda bizim alan adımız ters etki yapabilir gibi düşünüyorum. Bir de masumca fuar gezerken bile bin tane problem yaşıyoruz yok akp standına saldıranlar, yok Turkcell maskotunu faturam fazla geliyor diye dövenler,  rock konserinde halay cekip dağıtmaya çalışan güvenliğin üstüne yürüyenler...

Bu tip bir yürüyüşte eğer site olarak toplanacaksak bu tip şeylerden kesinlikle uzak durmalı haklı olduğumuz davada bizi haksız duruma düşürecek şeylerden kaçınmalıyız diye düşünüyorum. Ayrıca alan adımızın ilk izlenimi biraz değişik olduğu için tahribat.com adına sansüre karşı yürümemiz "Lan sansür lazımmış harbiden" dedirtecek bir hareket olarak etki bırakabilir.

Bu sebeple sadece tahribat.com diye bağırmak için değil gerçekten Türkiyenin önemli bir sorununa dikkat çekmek amacı ile hepimizin topluluk halinde değil bireysel ve kücük gruplar halinde yürüyüse katılmamız daha doğru bir hareket olacaktır kanaatindeyim. onun dışında bannerları falan koyarız tabiki senelerdir bu amaçta en büyük hukuk savaşını biz verdik. Ekşi gibi hakaret davaları değil,  Amonyum peroksitle bomba yapımını teşvik etmek, Türk telekoma kafam girsin hareketini fitillemek, Film müzik telif haklarından tutun da aklınıza gelecek her konuda hem internette hem hukuk platformunda saçma sapan savaşlar verdik.

Bu sebeplerle davanın en büyük destekçisiyiz fakat stratejinin doğru belirlenmesi gerekiyor. Türk internetinin artık örümcek kafalı sansürcü zihniyetin elinden alınma zamanı gelmiştir.

çok güldüm çook .
    zaten yönetimdeki kimsenin dinlediği yok konuşan halktan.
    sansür onlarınsa sokaklar bizimdir

Im Boned, All Boned.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Özgür olduğum tek alanda küfür etmemi engellemeyin! diye bir yazı ile geliyorum. bu arada yukarı.

Allah Türktür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

bu konu konu altında çok karambolde kalmış muhabbet. eğer ciddi ciddi tariqat olarak bi katılım yapacaksak biri konu açıp liste tutsun. buluşma yeri ayarlansın. bide filama yaptıralım amk:d

..
Toplam Hit: 9355 Toplam Mesaj: 68