folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 15 Terörist Öldürüldü

15 Terörist Öldürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    1 gun onceydi ama söliyim dedim...
    orduya laf atmaya çalışanlara
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    katılıyorum sana orduya laf atanlar cezalarını cekceklerdir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    sikeceksin bu amına kodumun ewlatlarını.inşallah bizim askerlere bişey olmamıştır

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    O ORDUYA LAF ATANLAR ..
    O ORDU OLMASA BAKALIM NASIL RAHAT BİR ŞEKİLDE UYUYACAKLAR...
    TABİ YA O ARKADAS KORUYO ÜLKENİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ NEDE OLSA ...

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    helal a.k
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Bu an başımızdaki boşbakanın durumunu herkes biliyordur sanırım fakat ordu asla bölünmez, Bölünemez..

buna hala alışamayan bi grup azınlık bu ülkede gerçek milliyetçilerin orduda olduğunu kabul etmeye mahkumdur...

hikaye
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Az önce Açtığım konuda da söyledim..Özel Tim Diyarbakıra girmiş ve PKK yandasları azmış..( Bilgilendirme )

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    allah belasını versin o. çocuklarının
    benim amcam da diyarbakır da şehit oldu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    yakındır ortalığın iice karışması.ufacık bir kıvılcım çıkaracak bi deli bulunsa analırını sikecez dümdüz edecez oralarıda bi deli çıkmıo işte

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Az önce haber bültenini izledim Siirt'te bir ambulansa öcalan piçinin resmini koymuşlar ve 5bin kişi toplanmış cenazeyi yasal olmayan sloganlarla gömmüşler yerin dibine.Sonra Diyarbakırdaki süregelen olayları zaten biliyorsunuz..Neyse sunu soracağım 1-Şu teröristleri öldürünce niye ailelerine veriyorlar ortalığı daha çok karıştırmaktan başka birşeye yaramıyor birde provokatörlerin işine yarıyor daha çok..2-Hiç kimse alınmasın ama bana bu Diyarbakırlıların hepsi şerefsiz gibi geliyor.Madem terörist değilsin niye engel olmuyorsun madem bu vatanı seviyorsun Roj Tv nin kepenkleri kapatın haberini yetkililere iletmiyorsun..Ne olur oralardan biri bana bu kadar puştun içinde bir kaç vatanını seven de var desin..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dummy
    dummy's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben diyarbakırdayım öyle bi yönetim sistemimiz var ki askerlerimizin öldürdükleri leşleri savcılar gelip olay yerinde inceleyo ve savcının yetkisi var eger terörist silahsız sa veya cok yakınsa hesap sorabiliyo neden öldürdünüz yakalasaydınız falan gibi laflar edebiliyolar sorusturma acabiliyolar yani öldürsen bi dert öldürmesen bi dert leş kesinlikle ailesine götürülüyo olay yerinde bırakılmıyo işin kısacası bu adaleti bu yargıyı bu hükümeti bu hallere düşürenlerin allah belasını versin 3 5 tane şerefsizi öldüremeyeceksek çok üzülüyorum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Dünyanın en güzel sesi insanın kendi ismidir.........
Toplam Hit: 2066 Toplam Mesaj: 12