folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 15:00 - 21:00 Çalışacak İş Arkadaşı Arıyoruz / Home Office

15:00 - 21:00 Çalışacak İş Arkadaşı Arıyoruz / Home Office

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Arkadaşı bulduk başka bir konuda görüşmek üzere.

Merhaba Arkadaşlar..

Haftanın 5 günü saat 15.00 - 21.00 saatleri arasında, bilgisayar üzerinden, evden çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.
    Çalışmalar internet üzerinden olacak ve çalışma saatleri boyunca bilgisayarınızın açık olması gerekecek. 

İşin Kısa Tanımı : Size vereceğimiz veri tabanı üzerinden yaklaşık 300 kelimelik metin seçecek, bunların bazı kelimelerini değiştirip kendi yorumunuzu katacaksınız.
    6 saatlik çalışma saati içerisinde bu yaklaşık 25-30 kez tekrarlanacak.
    Bir aylık ücret 800 TL olacak, aylık olarak ödeme yapılacak, ek mesailer ayrı hesaplanacak.

Tercihen Istanbul'lu Muritler ön planda olacaktır.
    Müşteri odaklı bir iş olduğu için işin ciddiyetinin farkında olan arkadaşlarla çalışmak istiyoruz, şartlar size uygunsa başvuru yapmanızı rica ediyoruz.

Aranan Özellikler :
    18 yaş ve üzeri
    Çalışma saatlerine ve temposuna uyum sağlayabilecek
    Hızlı okuma yeteneğine sahip
    Pratik zeka ve yorum yeteneği olan
    Tercihen metin yazarı

Detaylı konuşmak için buradan mesaj atmayın lütfen, skype üzerinden yazarsanız sevinirim.

Not: Eklerken tahribat.com daki nickinizi yazarsanız sevinirim.

Tahribat içerisinde çalıştıgımız arkadaşlar var aynı ortamda çalışma şansını yakalayabilirsiniz.

Allura tarafından 15/Eyl/15 17:47 tarihinde düzenlenmiştir

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

2. Mesajı alıyorum güncellemeler için.

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

6 * 60 = 360 dk

360 / 30 = 12 dk.

12 dk ortalama ile 300 kelimelik makaleyi kelimeleri değiştirerek, yeniden yorumlayarak girilmesi isteniyor biraz fazla tempolu bence.

Biraz daha esnetilme ihtimali var mı. Yani 6 saat boyunca WC, yemek vs. olmadan bu ortalama zor gibi geldi. Şu an ki çalışanlarınız bu ortalamayı tuturabiliyor mu hocam?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Çalışan arkadaşların yanında bir arkadaşları olacak, tek başlarına değiller yani, 2 kişi paylaşacaklar mesaileri, keyifli bir iş oldugunu söyleyebilirim şuanda bizimle çalışan Kreyzi veya Ericnorthman veya Easx'den referans alabilirler.

Not; işe alışan bir kişi 3-4 dakikada bir metin düzenleyebiliyor. ( işe alışma süreci 6-8 gün )

Allura tarafından 09/Eyl/15 15:47 tarihinde düzenlenmiştir

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

Çalışan arkadaşların yanında bir arkadaşları olacak, tek başlarına değiller yani, 2 kişi paylaşacaklar mesaileri, keyifli bir iş oldugunu söyleyebilirim şuanda bizimle çalışan Kreyzi veya Ericnorthman veya Easx'den referans alabilirler.

Not; işe alışan bir kişi 3-4 dakikada bir metin düzenleyebiliyor. ( işe alışma süreci 6-8 gün )

Anladım hocam. O zaman mantıklı bir iş. İş arayanlara duyrulur.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

okusam adam olurdum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

hacı buradan bir arkadaşım var. Okulu uzattı iş arıyordu. Paraya çok ihtiyacı var.  Az önce aradım yine dışarı çıkmış iş aramak için. Akşam eve döndüğünde konuya yazacak.

Daha önce bu tarz bir iş yaptı. Flash oyunlara açıklama ve anlatım vs yazıyordu. Gelsin görüşün konuşun bir.

Ben arkadaşa kefil olurum, bana kefil olan çıkar mı bilmem ama :D

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Allura sen bana eksik ram, işlemci  fanı olmayan kasa gönderip 3-5 kuruşa tenezzül eden adamsın nasıl ödeyeceksin maaşları ? 

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Allura sen bana eksik ram, işlemci  fanı olmayan kasa gönderip 3-5 kuruşa tenezzül eden adamsın nasıl ödeyeceksin maaşları ? 

böyle bir durum varsa durup bi düşünün arkadaşlar. emeğinizi heba etmeyin

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

3-5 ay etti çalışıyorum ödemelerin içeride kalması gibi bir durumla karşılaşmadım şahsım adına.

iş zor değil 2 kişi yapılıyor öyle wc filan gitme sadece otur değil yani. detay vermemek için yazılmadığından bişi söyleyemiyorum ama paraya ihtiyacı olanı ihya eder.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

@A_REX rahat ol hocam bugüne kadar ne yönetim açısınden nede ödemeler açısından bir sorun çıkmadı çıkacağınıda sanmıyorum. Aksine fazlası vardır eksiği yoktur.

Burda müridlere iş imkanı sağlayan bir konuda bunu yazmanın hiçbir anlamı olduğunuda sanmıyorum. Açarsın konunu hep beraber orada konuşuruz

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 4924 Toplam Mesaj: 32
iş imkanı home office metin yazarı