folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder 15.04.2017 Cumartesi İzmir Buluşması

15.04.2017 Cumartesi İzmir Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam. 

Cumartesi noname türkiyede olduğundan, referandum öncesi bi görüşelim dedik.

İşi olmayıp var mı katılabilecek arkadaşlar?

crimeangel tarafından 10/Nis/17 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Dayı konum versen daha rahat buluruz sizi.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

ben eskişehirde  bulaşayım diyorum sizinle. İstanbuldaki arkadaşlarda istanbulda  herkes  kendi şehrinde  buluşsun

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

ben eskişehirde  bulaşayım diyorum sizinle. İstanbuldaki arkadaşlarda istanbulda  herkes  kendi şehrinde  buluşsun

Peki, o da güzel olur, istanbul'dakiler bana bir pm sallayın o zaman.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Nvidia bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

Konunun altındaki etiketlerde izmir buluşması diyor zaten????? :S kafayı ambele ettiniz hocam nerede buluşuyoruz şimdi

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Biz Izmir de bulusuyoruz da sizleri bilmem :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

Nvidia bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

Konunun altındaki etiketlerde izmir buluşması diyor zaten????? :S kafayı ambele ettiniz hocam nerede buluşuyoruz şimdi

Babaeren fark etmemişim, pardon. İzmir'e gelmek güzel olur aslında ^_^ Pm atıyorum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

uahuhauhaahauh keyfim yerine geldi.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

2 hafta snraolur

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Ozamana tekrar bakariz hipo:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iştirak ederiz.

bornova tarafından gelecek olan 1 kişiyi motorla getirebilirim

ayrıntı için pm atabilirsiniz.

muhtemelen yine sevincin önü denip tuğbanın önünde buluşup spontane olarak çaya çorbaya vuracağımız bir organizasyon olacak.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 3559 Toplam Mesaj: 22
izmir buluşma