folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 17 Agustosla İlgili Bir İddaa

17 Agustosla İlgili Bir İddaa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

HAARP bir deprem makinası değildi. 1990 dan beri iyonosferin özelliklerinin incelenmesiyle alakalıydı. İklim olayları ise iyonosferden daha aşşağı tabakalarda oluşuyordu. Tesla nın fikriydi. 

Ama amaç sadece incelemekse neden Tesla, neden incelemek istediğini söylemedi ? Ya da söylemiyor. Elektirk üretmekle alakalı olabilir. 

Is HAARP capable of affecting the weather?

The HAARP facility will not affect the weather. Transmitted energy in the frequency ranges that will be used by HAARP is not absorbed in either the troposphere or the stratosphere - the two levels of the atmosphere that produce the earth's weather. Electromagnetic interactions only occur in the near-vacuum of the rarefied region above about 70 km known as the ionosphere.

The ionosphere is created and continuously replenished as the sun's radiation interacts with the highest levels of the Earth's atmosphere. The downward coupling from the ionosphere to the stratosphere/troposphere is extremely weak, and no association between natural ionospheric variability and surface weather and climate has been found, even at the extraordinarily high levels of ionospheric turbulence that the sun can produce during a geomagnetic storm. If the ionospheric storms caused by the sun itself don't affect the surface weather, there is no chance that HAARP can do so either.

Burada Haarp mevsimsel etki yaratırmı sorusuna kapsamlı olarak cevap verilmiş.

Gakona, Alaska'da konuşlantırılmış bu merkezin ana amacı deprem meprem üretmek değil, iyonosferi kullanarak çakal çakal radarlar yapmakmış. Tabi onlar bunu sitelerine daha sevimli anlatmışlar. 

-----------?????? COCOCOCOCOMMMBOOO  Yani haarp bir silah değil arkadaşlar, birisi saçmalamış onu. Herkezde yemiş bunu.

İnsanımızın bilmemesinden dolayı haarp böyle anlatıldı sitelerde tarikat. Ancak deprem yapan makina daha farklı birşey. Teslanın Osilatörü. Bu osilatör cebe sığacak büyüklükte ve kısa sürede yaydığu dalgalarla deprem yaratıyor. Ancak mythbusters'da denenmiş ve olmamışmış. 

Ama aşşağıda göreceğiniz üzere Nikola Tesla'nın 150 küsür patentinden osilatör patentini görüyorsunuz. Yani demek ki varımış ki patent alabilmiş.  

U.S. Patent 0,685,012 - Means for Increasing the Intensity of Electrical Oscillations - 1900 March 21 - A method for producing a "great increase in the intensity and duration of the (electrical) oscillations excited in a freely-vibrating or resonating circuit by maintaining the same at a low temperature". Producing increase intensity and duration of electric oscillations; Combination of a circuit to possess freely-vibrating excitations and of means for artificially cooling the circuit to a low temperature; Low temperature resonating circuit; Uses of electrical impulse oscillations; A circuit upon which oscillations are impressed, and which is adapted to vibrate freely, in combination with a receptacle containing an artificial refrigerant in which the circuit is immersed; Low resistance oscillators in a series of transmitting and receiving circuits in a system for the transmission of energy.

İnanmak ya da inanmamak sizin elinizde...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı

az buçuk jeoloji ve jeeizik dallarında ihisas sahibi olan hekes bilirki elle deprem yapılamaz.

cahilce

teslanın aletiyle yalnızca iklimlerle oynama yapılabili ki bu kanılandıda.

Hocam o kadar kesin konuşmussun ki bu bana cahilce geldi açıkçası. Tesla "-bu yapılamaz! cahilce bir fikir" diyen herkese örnek işler yapmış biri. Halan kullandığımız elektirikten, bilgisayardan ottan boktan herşeyin temeli teslanın yaptığı buluşlar ve teoriler üzerine kurulu çalışıyor.

Tesla ölmeden önce son zamanlarında bu deprem makinesi hakkında araştırmaları olduğu biliniyor.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

aga amerikayı boykot ediyoruzda 

niye nokia almıyoruz onu anlamadım ben :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

çift çizik.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

"Ben Tesla'nin gelecekten gelmis ve zamanda sikisip kalmis, kendi zamanina donememis bir bilim adami oldugunu dusunuyorum."

diye bir soz okudum burada. Kimse sahibi ciksin, imzasiz kalmasin soz.

Ben oluyorum.

Editliyorum kardesim.

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

17 agustos depreminin oldugu zaman marmara denizinde ABD denizaltısı bulunması da ayrı ilginç.

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Elle deprem yapılamaz diyen arkadaşım azcık mantığı olan birisi bilirki Manyetik Titreşimler yaratarak fay hattını harekete geçirirsen çok rahat bir şekilde deprem yapabilirsin. Bu söylenti VAN depremi için de ortaya atılmıştı.

Fakat bu depremin ABD tarafından yapılması mümkün değildir. ABD şu dönemde çok büyük mali problemler yaşıyor, ve adını Unuttuğum bu deneylerin yapıldığı bir bölge var. Bu bölge Amerika Kıtasında. O kadar mesafeden Türkiyede Bölgesel bir deprem yaratmak sizin bırakın duyduğunuz, hayal bile edemeyeceğiniz kadar maliyetli bir olay. Yanlış hatırlamıyorsam bunun için ABD nin 100 Yıl civarı bir süre boyunca hiç bir alanda yatırım yapmaması ve sadece gelirlerini biriktirmesi gerekiyormuş. Hikaye yani bu işler.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

türkiye'nin yaşadığı ve yaşayacağı her türlü felaket için böyle komplo teorileri üretilecek. çünkü bütün dünya bize düşman. aferin böyle devam.

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

çok eski bir iddaa. ben bunu 4-5 sene öncesinden biliyorum

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 5389 Toplam Mesaj: 41