folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 17 Bin Liraya Hangi Araba

17 Bin Liraya Hangi Araba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    GoldenBoy bunu yazdı

Honda civic ler var

Onlara ne diyorsunuz ?

Honda arayacaksan 1.6 ies modellerine bak hocam ...

Honda da pahalıdır , adam gıbı bır Honda alacam dersen bı 25k - 27k TL yi gözden çıkaracaksın ama hasta olursun ...

Arkadasımda vardı kac model bılmyıorum yumurta kasa bı tane gecen sene 13.000 TL ye aldı 2.000 TL set yaptı bugun 16.000 TL ye satısını verdı ...

1.000 TL kar etmıs , en azından zarar ettırmez araca ıyı bakarsan ...

Şimdi ne alacaksın dıyorum , 10.000 daha cekıcem 25.000 - 26.000 TL arası Honda 1.6ies alıcam dıyor ... Bende hastasyıım ama o paralar zor bıze şuanda :(

Yakit nasil peki hocam

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı
    GoldenBoy bunu yazdı

reis tam istediğim bir konu. aynen 17 18 bin tl. hangi araba alınır tavsiye ?

Aynen. Değiştircem arabayı 20.000'e kadar bakıyorum Sedan diye diretiyorum bulamıyorum mk :)

Mercedes 190e 200e ler var, wolswagen passat bora eski kasaları var, eskilerden opel astra, opel vectra uzay kasa falan diye liste gider.

+ konuyu açan arkadaş Toyota Corolla, Honda Civic vs de var.

Seçip birisini alacaksın.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Alabiliyosan honda al hocam yolda bırakmaz zarar ettirmez. Şuanki piyasaya göre o paraya temiz İES bulman çok zor buldukların ya pert çıkar yada motoru bitik. Temiz 1.4 İS bulabilirsin 1.4 İS ile 1.6 İES arasında 35 beygir fark var motor bakımından 1.4 90 1.6 120 beygir hız manyağı değilsen çok rahat yeter diye tahmin ediyorum 1.6'yla ilk 2 vitesleri hemen hemen aynı fark 3.vitesten sonra ortaya çıkıyor basarsan 1.de 60 2.de 110'u görürsün :) Sakın 25 - 26 lira verip İES alma İES'in ederi can çatlasın 20 K'dır.(Orjinal araçlar için konuşuyorum modifiye vs olmayan)  2001 model arabaya o kadar para verilmez.Eğer bütçeni 25-30'lara çıkarma imkanın varsa 2004 üstü ES-veya LS'lere bakabilirsin. 

Honda kafana yatar ise sormak istediğin veya kafana takılan bişey olursa hertürlü cevap verebilirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

temizinden bir R Megane 1 veya fiat punto

az yakar

çok kaçar

çabuk satılır

2. el parçası zibil

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    GoldenBoy bunu yazdı

Honda civic ler var

Onlara ne diyorsunuz ?

Honda arayacaksan 1.6 ies modellerine bak hocam ...

Honda da pahalıdır , adam gıbı bır Honda alacam dersen bı 25k - 27k TL yi gözden çıkaracaksın ama hasta olursun ...

Arkadasımda vardı kac model bılmyıorum yumurta kasa bı tane gecen sene 13.000 TL ye aldı 2.000 TL set yaptı bugun 16.000 TL ye satısını verdı ...

1.000 TL kar etmıs , en azından zarar ettırmez araca ıyı bakarsan ...

Şimdi ne alacaksın dıyorum , 10.000 daha cekıcem 25.000 - 26.000 TL arası Honda 1.6ies alıcam dıyor ... Bende hastasyıım ama o paralar zor bıze şuanda :(

Yakit nasil peki hocam

sorunsuz ekonomik performanslı araba arıyosan japon arabaları iyidir benim tavsiyem honda i-vtec toyota vvt-i ikiside motor olarak birbirinin benzeridir her devirde yüksek perormans yakıtı verimli yakar ayrıca bu motorlar üç modludur rolantide iki silindir çalışır gaza yüklendiğin zaman sübapların çalışma zamanlaması değişir performans moduna geçer bende vvt-i var ikinci viteste hiç zorlanmadan 80i görüyorum biraz daha yüklenirsem 100 oluyor motor 8000 devir olduğu için vites değişim aralığı uzun oluyor şehir içinde 3ten yukarısına ihtiyaç duymazsın 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Oprl astra 1.6 gl var bende. Kirmizi. Degisen boya yok km 123bin de. 2007 corolla d 4d var o yizden astra garajda yatiyor ayda 1 2 gun 20 30 km yapiyor sadece.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

doblo alma ne alırsan al

kalabalıjsanız münibus tipi birşey al ancak o paklar.
     yayla gibi gezin

tek kötü tarafı : bende sizinle geleyim diyen sevmedikleriiz arabaya dolabilir yüzünüz yumuşaksa

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Honda Shadow 600cc sonra akdenize doğru akarım.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Honda Shadow 600cc sonra akdenize doğru akarım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-vt600-shadow-159394011/detay

hiç arabaya benzemiyor :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

doblo alma ne alırsan al

kalabalıjsanız münibus tipi birşey al ancak o paklar.
     yayla gibi gezin

tek kötü tarafı : bende sizinle geleyim diyen sevmedikleriiz arabaya dolabilir yüzünüz yumuşaksa

sırf o yüzden uzak duruyorum 

Toplam Hit: 3543 Toplam Mesaj: 32