18 + Sitelerin Mailini Engellemek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

yahoo da nasıl bu işi ? benimde başım dertte .bıktırıyorlar gerçekten.!

Temel adalettir .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:
    -----------------------------

domaini engelle :D yada jigalo ol :D gerçekten para varmı bilgili müritler söylesin

he veriyorlar :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

işin acayip kısmı bugün mail açsan 1 hafta sonra saçma sapan mailler akmaya başlıyor nerden buluyorlar nasıl görüyorlar anlayabilmiş değilim lavuklarda databasemi wardır nedir. :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byorumcek
    byorumcek's avatar
    Erkek

ya adamlar üye olduğunuz belli kisimlardaki internet sitelerinin db lerini satin aliyorlar yada hackleyip indiriyorlar siz nekadar engellerseniz 

engelleyin adam bir süre sonra e postalarin gitmediğini anlayinca farkli bir domain üzerinden o db yi kullanarak yine faaliyete geçer üye

olduğunuz yerlere dikkat etçeksiniz bütün problem bu 

Cahillerle yaptığım bütün tartışmaları kaybettim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Peroksit bunu yazdı:

domaini engelle :D yada jigalo ol :D gerçekten para varmı bilgili müritler söylesin

3 günde iPad 3 aldım geçen

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

ya bence en mantıklısı geç siteye üye ol başka bir isimle veya sana verdikleriyele geç orada ayarlarda e-posta ile bilgilendir olması lazım veya canlı desteğe geç biraz ağzını boz ve beni silin birdaha sizden gelmesin şikayet ederim izinsiz reklam göndermek suçtur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

hocam maillerde aşağı yukarı aynı iletiler geçer onları tespit et filtleremeler falan var o kelimeleri barındıranlara da istediğini yapabilirsin direk

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek
    ASAGIDAKI SEKILDE ADIMLARI IZLEDIM VE ARTIK GEREKSIZ MAILLER GELMIYOR X ZAMAN SONRA LAZIM OLUR İLLAKİ KONU HORTLAMASIN 

Forever_Piratebay bunu yazdı

hocam gelen e postaların @xxx.com gibi oln uzantısını kopyala SeçeneklerGüvenli ve engellenen gönderenlerEngellenen Gönderenler bölümüne gir listeye ekle bu kadar

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
Toplam Hit: 4007 Toplam Mesaj: 29