folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 19 Mayıs Atatürk"Ü Anma Ve Gençlik Ve Spor Bayramı"Nız Kutlu Olsun !

19 Mayıs Atatürk"Ü Anma Ve Gençlik Ve Spor Bayramı"Nız Kutlu Olsun !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bayramımız Kutlu Mutlu Olsun Nice Bayramlara Diyelim..

[22817//kaanabak]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Haddim değil , ama sormadan edemeyeceğim .

Büyük çoğunluğunu 30 yaş altı insanların oluşturduğu , Atatürkçülüğe ve Atatürk Devrimleri'ne son derece bağlı bir tarikatın müridleri olarak , şuraya girip "19 Mayıs Bayramı'nız kutlu olsun." yazmak , bu kadar mı zor ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Gençlik, nice yıllara. Mübarek olsun bayramımız :).

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Türk'ün Kutlu Doğum Günü Kutlu Olsun...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    hepimizin bayramı kutlu olsun. Atamızın ruhu şaad  olsun.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Atam%20İzindeyiz! 

Türk Gençliğinin Ata’ya Seslenişi
    Ey Atam!

Türk gençliği olarak, varlığımızın en değerli parçası olan, bağımsızlığın, cumhuriyetin ve devrimlerinin yılmaz bekçileriyiz. Bu karar, onurlu ve ilkeli irademizin göstergesidir.

Bizi hiçbir kuvvet yolumuzdan döndüremeyecektir. Bizler, bütün gücümüzü senin emanetlerinden, ulusal tarihimizden ve ruhumuzdaki Türklük onurundan alıyoruz. Senin ilkelerin doğrultusunda attığımız her adım sağlam, yaptığımız her atılım bilinçli olacaktır.

Varlığımızın ve birliğimizin esası olan bağımsızlık ve cumhuriyet; eğilmeyen başları ve bükülmeyen bilekleriyle buna sahip çıkan onurlu Türk evlatlarının elinde kuşaktan kuşağa aktarılacak, sonsuza dek yaşatılacaktır.

Bağımsızlığımıza, cumhuriyetimize ve toprak bütünlüğümüze göz diken, onları yok etmek isteyen düşmanların ve onlarla işbirliği yapan içimizdeki hainlerin, satılmışların varlığını biliyoruz. Onlara sinsi emellerini gerçekleştirme fırsatı vermeyeceğiz.

Düşman, en modern silahlarla donanmış olarak en kuvvetli ordularla üzerimize saldırsa bile, tek yumruk olmasını bilen ulusal birliğimizi bozamayacak, yenilmez Türk gücünün ve inancının zerresini sarsamayacaktır.

Bağımsızlığımızı, cumhuriyetimizi ve toprak bütünlüğümüzü korumak gerektiğinde, içinde bulunacağımız koşullar ne olursa olsun inancımızı hiç yitirmeyecek, bu uğurda can veren şehitlerimizin gittiği yoldan sapmayacağız.

Kudret ve cesaretini 5000 yıllık geçmişinden alan bu gençlik, vatan sevdasıyla yoğrulmuş damarlarındaki asil kanın varlığını bilmekte ve ona layık olabilmek için bütün engelleri aşarak her türlü güçlüğü yenmek azmindedir.

Ey Türk ulusunun ulu önderi!

Her zaman, her yerde ve her koşulda, senin ilkelerinden ayrılmayacağıma, ulusumun çağdaş uygarlık doğrultusunda onurlu bir şekilde yaşayabilmesi için dilimden ve dinimden ödün vermeden elimden geleni yapacağıma, bu amaçla çok çalışacağıma, namusum ve şerefim üzerine söz verir, varlığımı Türk ulusuna adarım.

Ne mutlu “Türküm” diyorum.

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    hepimizin stadyum ayinleri kutlu mutlu olsun ^^

bassinyourface
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Chingis bunu yazdı:
    -----------------------------

Büyük çoğunluğunu 30 yaş altı insanların oluşturduğu , Atatürkçülüğe ve Atatürk Devrimleri'ne son derece bağlı bir tarikatın müridleri olarak , şuraya girip "19 Mayıs Bayramı'nız kutlu olsun." yazmak , bu kadar mı zor ? 

Kendimden bilyorum oldum olası bu bayramlara salak okul provaları yüzündne gıcık olurdum.bilirsiniz aynı şyler yaptırırla resmen eziyet çektirirler.sonra anladımki biz böle yaparsak bu bayramlar unutulur gider o gün bu gündür bu düşünceyi sürdürmekteyim.Dmk istediğim benim ilk düşüncem gibi düşünen çok var adam konuyu görüyo aman nolcak salla diıo eminim! 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    kutlu olsun gençliğin yarınları için..

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı:
    Chingis bunu yazdı:

Kendimden bilyorum oldum olası bu bayramlara salak okul provaları yüzündne gıcık olurdum.bilirsiniz aynı şyler yaptırırla resmen eziyet çektirirler.sonra anladımki biz böle yaparsak bu bayramlar unutulur gider o gün bu gündür bu düşünceyi sürdürmekteyim.Dmk istediğim benim ilk düşüncem gibi düşünen çok var adam konuyu görüyo aman nolcak salla diıo eminim!

Haklısın kardeşim , bugün arkadaşın gösterisini izledim stadyumda . Bir haftayı aşkın süredir günde 6-7 saat çalıştılar . Amele yanığı oldu çocuğun her tarafı . Böyle tiksindirmekten ziyade insanlara sevdirseler bu bayramları , anlatsalar işin özünü çok daha güzel olacak ... 

Toplam Hit: 4674 Toplam Mesaj: 28