1Dk İle Tiyatroya Alinmadim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Özellikle tiyatro olduğunu göz önüne alınca bence alınmaman gayet normal hocam ama bence bir sobraki oyuna ücretsiz bir bilet vermeliler.

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

dün ben de 25 dk geç kaldım, sıınavdan  çıkıp gittim ama yetişemedim :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bir dahaki oynatimda üzretsiz olmalı yüz tl az para degil acaba sen gitsen 10 dakka geç başlasa sana parani iade edecekler miydi

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

kardeşim biz bileti alırken adamlarla şu saatte, şu yerde yapacağınız etkinliğe katılmak için bu parayı ödüyorum demiyor muyuz ?

Saatinde orda olmazsan paran yanar kardeşim yapacak bişi yok. 1 dk, 1 sn. Herşey kuralına göre ne yazık ki.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam durumu ben aciklayayim sana suan istanbulda buyuk bi performans sahnesinde calisiyorum. İsim vermeyeyim. Bu gibi durumlarda tiyatro arkasi ekipten onay beklenir. Onay geldigi an kapilar kapanir ve iceri sahne degisimi veya alkis arasi olmadigi surece kimse alinmaz. Malum oyuncuların konsantrasyonu ve icerideki misafirlerin rahatsiz olmamasi icin. İcerden cikislar konusu serbesttir ama cikan misafirlerde cikarken bir sonraki sahne degisimine kadar giremeyecekleri konusunda uyarilirlar.

Simdi gosteri bileti aldiktan sonra sizin biletixle hicbir isiniz kalmaz. Eger ki biletix size yanlis bilet satmamissa. Gosteriye gec kalmissaniz eger anlasabileceginiz merci o gosterinin yoneticisidir. Cunku tiyatroya giris ve cikislari o belirler. İceri misafir alma yetkisi ondadir. Kapida duran calisan dahi onu bilgisi olmaksizin birsey yapamaz. O yuzden bu gibi durumlarda bagirip cagirip yerine anlasma yoluna giderseniz emin olun karai tarafta elinden geleni yapip sizi en kisa surede gosteriye alacaklardir.

Bende rica ediyorum sizden bir calisan olarak biraz daha alttan almanizi :)

Edit : 1000 tl  biletli gosteri icin kapida misafir beklestmisligim vardir bu arada hocam :)

ndmylmz tarafından 14/Ara/15 15:20 tarihinde düzenlenmiştir

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

tabiki alınmazsın. tiyatroyalara geç giremezsin. zaman zaman arkadan giriş varsa en arka sırada da boşluk varsa oraya alabilirler yanlızca. aksi saygısızlıktır zaten

şikayet edemezsin, paranı da alamazsın. hep uygulanan bir kural. bende yaşamıştım bir kere :)

angels_demos tarafından 14/Ara/15 16:58 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çok bi para değilmiş, keşke erken gelseymişsin tiyatroya, tiyatro çok katı o konuda, 

Ben olsa idim gösteriyi izliyemedim diye üzülürdüm paranın gittiğine değil, 

Robinson_Crusoe tarafından 14/Ara/15 19:31 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Çok bi para değilmiş, keşke erken gelseymişsin tiyatroya, tiyatro çok katı o konuda, 

Gösteriyi izleyemediği için parasının boşa gittiğine üzülüyor Robinson. 

Ah pardon unutmadan ekleyeyim; ne kadar da zenginsin Robinson. :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Sen biletli tiyatro mu izliyorsun hala

senden icin tiyatroyu kapatip tek basina izliyorlar diyorlardi. Çok pis kandırıldım. :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Hangi oyun merak ettim kim oynuyor

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 3705 Toplam Mesaj: 31
tiyatro