2. Öğretim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    müridler ben meslek lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum.bu 2. öğretim puanları 1. öğretimden daha mı düşük acep?harç parası daha yüksek onu biliyorum da puanlar arasındaki fark nedir?şimdiden eywallah.

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    Arada 2-3 puanlık bı fark war sanırım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

braz daha düşük olması lazım

Yapay zeka, zeka değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Gel gelelim sonuca, işsizlik almış başını gidiyor ha birinci öğretim ha ikinci öğretim. 2 öğretim daha yaplıdır ve puan olarak biraz daha düşüktür.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    2-3 puandan daha fazla, 10 puan bile oynar ben 2. öğretim okuyorum, 1. öğretimden 750 ytl fazla harç veriyom yıllık. Ünide hep 2. plandasın, sınav haftası sorunlu oluyor her gün saat 7 de yatağa girerken bir anda saat 7 de yataktan kalkma dönemine geçince insan afallıyor baya. Ama 2. öğretim okumak başka, gecelerin adamıyak sdfsdgsd

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Ben 2. öğretimim ilk öğretim 75 ytl öderken ben 346 ytl ödedim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkeviL
    DarkeviL's avatar
    Erkek

2.öğretimim bende..

Üniversiteyi tekrar kazansam tekrar 2.öğretim yazarım..Böyle bi rahatlık yok..Kesinlikle tavsiye ederim..Millet kış günü sabahın köründe yağmurda çamurda okula giderken sen sıcacık yatağında yatıyosun..

Harç olarak daha fazla yatırıyosun ama değiyor..

Gideceğin üniversitede 2.öğretim öğrencilerinin derslerinin kaçta başladığına bak..Benim derslerim 3.30da başlıyo..Bazı üniversitelerde 7de başlıyo..Kolay gelsin. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    DarkeviL bunu yazdı:
    -----------------------------

2.öğretimim bende..

Üniversiteyi tekrar kazansam tekrar 2.öğretim yazarım..Böyle bi rahatlık yok..Kesinlikle tavsiye ederim..Millet kış günü sabahın köründe yağmurda çamurda okula giderken sen sıcacık yatağında yatıyosun..

Harç olarak daha fazla yatırıyosun ama değiyor..

Gideceğin üniversitede 2.öğretim öğrencilerinin derslerinin kaçta başladığına bak..Benim derslerim 3.30da başlıyo..Bazı üniversitelerde 7de başlıyo..Kolay gelsin. 

-----------------------------
    aynen katılıyorum..

bnde 2.öğretimim..bnce 2.öğretme git ama ailenin maddi durumunu göz önünde bulundur derim..

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

2. öğretim rulzz :)

Sabah yatmadan önce camdan bi bakıp milletin titreye titreye okula gidişini görünce, tekrar tekrar şükrediyorum 2. öğretim olduğuma.

Ama alttan ders alınca çok kötü oluyo, sabah gidip akşam geliyosun, zaten sabah kalkmaya alışkın değilsin.

2 dersim var alttan, salı günleri feleğim şaşıyo, sabah 10 - akşam 9 :S   bak gene içim ürperdi :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek
    bende ikinci öğretim okuyorum. derslerimi bir gün hariç hergün 5 te başlıyor o bir gün de 3 te. sınav haftası da zorluk olmuyor bende sınavlarımız da akşam. gündüz çalışabiliyorsun bi iş bulursan. bence çok ii özellikle sabahlara kadar pc başında oturmaya alışkınsan

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ben 2. öğretimdim, üniversite birincisi olunca verdiğim harcların hepsini geri iade ettiler :))

Yap ol parayıda ye :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1786 Toplam Mesaj: 14