folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder 2 Web Projesi, İlgilenenler ?

2 Web Projesi, İlgilenenler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaslar bundan bi kaç hafta evvel Tanıtım sitesi açıcağımı söylemiştim. İngilizce bilenleri ortaklık için davet etmiştim. o konumuz malesef veri kaybı sırasında güme gitti...

edit: Bu tanıtım projesi Herkes tarafından bilinmeyen Fakat olağanüstü güzellikteki düşlerdeki yerleri tanıtacağımız sistemi kapsıyor... yani bodrumda tatil yerleri miamideki tatil olanakları gibi değilde mesela Şili Paskalya Adaları... Tanrıların yeri  veya ejder ülkesi bha... hatırlayamıyorum.. hani insan tatil yerlerinden sıkılır dünyayı gezip görmek ister işte bizde Hem kültürel hemde coğrafik anlamda gezilecek görülecek yerleri tanıtacağız... Turizm binevi..

Bana pm atan arkadasların pm side güme gitti...

Şimdi öncelikle o projeye katılacak arkadaslar yeniden konuya yazsınlar ve pm atsınlar. host ve domain alınacak... bi arkadas domain önermişti tekrar söylesin :)

2. proje ise After Effects ile ilgili bir site açıcaz. tamamen türkçe dersler ve kaynaklar olacak... Yeni başlayanlara yardım amaçlı... hem kendimizi hemde siteyi geliştirdikten sonrada daha profesyonel dersler ve çalışmalar yayınlayacağız.. hazır proje dosyaları ses efektleri felan hepsi olacak... Önemli olan bizim video çekip yayınlamamız ders olarak... bu alanda çok güçlü bi site yok.. İyi bir seo çalışmasıyla tutar bu proje..

After efects ile ilgilenenler bu projeye ortak olmak istiyolarsa bu konuya ve bana pm atsınlar... aklımda güzel bi domain var bu projeninde domain ve hostunu halledelim...  daha sonra Kadrolar tamamlansız toplantılarımızı yapalım neler yapabilir tartışalım herkes önerisini yapsın felan derken LYS sınavı gelecek... bnm yukum de hafifleyecek :))

İlk bahsettiğim projeden iyi para kazanabiliriz çok çalışırsak..

2. sinden ise para kazanmamız dahada kolay. hem reklam hemde after effects jenerik yaparak para akzanabiliriz. hem kendinizi geliştirmiş olursunuz hemde siteyi... yani netten tr ve ing dersi bulup yanen koymayacağız siteye.. önce izleyeceğiz uygulayacağız sonra kendi anlatımımızla koyacağız. bunun için after effects temel program kullanımını öprenmelisiniz. yani misal mask nedir motion track nedir layer nedir felan felan...

3d işine 1-2 ay sonra gireriz...

Evet beyler bekliyorum

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

şu ingilizceyi öğrenmek gerek...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:O_qV82ODfv0J:www.tahribat.com/Forum-Web-Sitesi-Projesi-Icin-Ortaklik-Dusunur-Musunuz-112365/+Web+Sitesi+Projesi+I%C3%A7in+Ortakl%C4%B1k+D%C3%BC%C5%9F%C3%BCn%C3%BCr+M%C3%BCs%C3%BCn%C3%BCz%3F&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

hocam 2.fikir bak yap mantığı :S saçma öyle olsa :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:
    -----------------------------

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:O_qV82ODfv0J:www.tahribat.com/Forum-Web-Sitesi-Projesi-Icin-Ortaklik-Dusunur-Musunuz-112365/+Web+Sitesi+Projesi+I%C3%A7in+Ortakl%C4%B1k+D%C3%BC%C5%9F%C3%BCn%C3%BCr+M%C3%BCs%C3%BCn%C3%BCz%3F&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

hocam zaten biz biliyoruz birseyler. yani andrew kramer kadar usta değiliz... yoksa kopyalama yöntemiyle olmayacak tabikide :))

videocopilot sitesi vardı galiba ordaki çalışmakların %20 sii felan yapabiliyoruz... elbette hem öğrenip hem öğreteceğiz... insan anasının karnında öğrenmiyorya.. öğreniyor uyguluyor ve aktarıyor değilmi.. işte biz bunun 3 ünü aynı anda yapacağız :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

SUPERBICO bunu yazdı:

hocam zaten biz biliyoruz birseyler. yani andrew kramer kadar usta değiliz... yoksa kopyalama yöntemiyle olmayacak tabikide :))

videocopilot sitesi vardı galiba ordaki çalışmakların %20 sii felan yapabiliyoruz... elbette hem öğrenip hem öğreteceğiz... insan anasının karnında öğrenmiyorya.. öğreniyor uyguluyor ve aktarıyor değilmi.. işte biz bunun 3 ünü aynı anda yapacağız :))

hocam beni biliyosun zaten , aftere her zaman varım , 3D yede atıldım biraz bişeyler öğrendim ordanda şey ederim :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

döküman dil çevrisi yapmakla tutarda.biliyorsanız bi şeyler iyi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hoca sen türkiyeyi tanıt ingilizce olarak sıktır et paskalya adası bılmemnesını zaten oralardakı resımler alakalı konu le edıt olacak.Google ındexlemez!!!

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

Hoca domaini ben önermiştim www.travelNjoy.com die ama sahibli nert falanda olabilir yada com.tr

Yaptık bişiler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:

hoca sen türkiyeyi tanıt ingilizce olarak sıktır et paskalya adası bılmemnesını zaten oralardakı resımler alakalı konu le edıt olacak.Google ındexlemez!!!

Hocam bunuda düşündük... Site İki dal üzerinden daha da dallanığp budaklanacak... 1- Düşlerdeki Ülkeler  2- Türkiyedeki Yerler...   O kadar güzel yerlerimi varkı tabiki tanıtacağız... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

sanırım ingilizcem iyi. ilk siteye katın beni

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

hocam bu aralr bende baya araştırdım bu reklamlarla para kazanma olayını.

Gördüğüm çoğunluğun birleştiği konu dar bir alanda siteyi olduğunca ilerletmek.

Siteyi kurarken de şöyle bir metoddan bahsediliyor;

1. Niche secmi

2. Rekabet analizi

3. Anahtar Kelime (keyword secmi)

4. Icerik gelistirme

5. Promosyon (Link gelistirme, adwords, forum, blog  spam  vs…)

6. Sonuclari inceleme

alan ne kadar geniş olursa senin sitenin google da üst sırada çıkma ihtimali o kadar az.

ingilizce türkçeden çok daha fazla kazandırıyor. Ama ingilizce siteye hit çekmek bi o kadar daha zor.

Toplam Hit: 2028 Toplam Mesaj: 13