20-25K 65 İnç TV Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Bugün itibariyle A101 e toshiba televizyon geliyor. 65 inç ve androidli. Fiyat 11.999 TL. Bi bak istersen. Bu arada geçen donanım haberde LG televizyon için uzun bir rezalet konusu vardı. Ona da bi bakarsın. 

https://www.a101.com.tr/aldin-aldin-gelecek-hafta-brosuru/

osmaman tarafından 26/Oca/23 22:27 tarihinde düzenlenmiştir

İmza mı? O da ne demek?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Bunun C1 modeli 55inc olanini kullaniyorum. C2 yeni islemcili olani daha iyidir. 120hz oled.

Bu tv yi aldiktan sonra tv izledigimi anladim. onceden ne izliyordum kendimce dedim. alirsan 55 inc olanini al. incecik cerceve ve siyah rengin gercekligini gorceksin film izlerken. 

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-48c24-48inc-121-cm-4k-uhd-oled-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Bunun C1 modeli 55inc olanini kullaniyorum. C2 yeni islemcili olani daha iyidir. 120hz oled.

Bu tv yi aldiktan sonra tv izledigimi anladim. onceden ne izliyordum kendimce dedim. alirsan 55 inc olanini al. incecik cerceve ve siyah rengin gercekligini gorceksin film izlerken. 

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-48c24-48inc-121-cm-4k-uhd-oled-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Bugün mağazada inceledim Gerçekten OLED TV başka bir teknoloji 65 yerine 55 alıp OLED alacağım 

Memnun musun peki hocam aynı modeli öneriyor musun kumandası akıllı sanırım diğer modelleri C3 cs ile arasında fark ne acaba 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

Bugün mağazada inceledim Gerçekten OLED TV başka bir teknoloji 65 yerine 55 alıp OLED alacağım 

Memnun musun peki hocam aynı modeli öneriyor musun kumandası akıllı sanırım diğer modelleri C3 cs ile arasında fark ne acaba 

Ben sony alicaktim ama sony 2700 poundu bunu gordum 1100 pounda aldim. cok memnunum. uzun sure ekran acik kalirsa saat moduna gecio sonra uyku moduna filan geciyor. 

Kumandasi ve yazilimi guzel. ama son cikanlardaki versiyonlarda baska webos olabilir. bendeki bana eski surum gibi geldi. butun uygulamalar takilmadan calisiyor. 

Youtube , Netflix, disney plus , amazon prime uygulamamari var sorunsuz kullaniyorum. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Geçen ay aldım 65 q 70 B kumanda hariç güzel gözüküyor detaylı kullanamadım. kumanda da sesli komut güneş enerjisi ve şarj edilebilirlik özelliği var onu beğendim.

detaylı özelliklerine bakamadım telefonu bağlayıp kullanırken  diğer yandan tv izleye biliyorsun onu gördüm bi güzel bi özellik 120 hz ekran yenilemesi var. ne için klullancağına bağlı olarak önemli ola bilir oyun vs için kullanccaksan. paneli aşırı çok narin duruyor.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
Toplam Hit: 1176 Toplam Mesaj: 16
tv önerisi