folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder +20 Sansürsüz!Terrorists Killers And Middle East Wackos

+20 Sansürsüz!Terrorists Killers And Middle East Wackos

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    giyotun çok dehşet bir siteymiş :S

muhbir-tbt@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

yaw hocam dene öle paylaş diyosun da.tmm hoş sölüyosun ama ben denedim , baktım rapidden indiriyor hepsini ve de aldığım forumda da herkes oluyo demiş.bne bakarm zaten yanlış bişey olursa  vermem burda.ama ben tüm linkleri indirmeye kalksam bende kota namına bişey kalmaz.denedim , tüm linkler iniyo , dosyada bozukluk varsa ben ne yapayım ?

edti : daca hocam 10 ytl soktun dedin ya , vallahi ağlayasım geldi amk :D:p

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    yapma denemediğin programın paylaşımını o zaman part 1 de .exe var ne bu exe ? biri indirse bu dosyayı trojanı yese mesul olacakmısın ? bide yağ gibi çıkma su üstüne yapmayın aptal aptal paylaşımlar

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Erkek
    LordWarrior bunu yazdı:
    -----------------------------

edti : daca hocam 10 ytl soktun dedin ya , vallahi ağlayasım geldi amk :D:p

ne kadar komik değil mi? kürt değilmi .... zarar ziyansınız 10 da 9 unuz. kolay gelsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

kürtsem kürdüm . sana ne ?

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    LordWarrior bunu yazdı:

şşş ops  ne ayak ?

mimi " yim ben ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek
    ben bunu 2-3 ay önce indirmiştim açtım ama izlemedim daha :) içindeki exe pentaya ait bir info trojan değildir ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Erkek
    LordWarrior bunu yazdı:

Anca bir kürt zaten bu şekil dolaşır , milletin 1 gb sına mı göz diktin . Dosya bozuk diyorum sana daha arsız arsız yazıyorsun , bu dosyayı indirecek ve bozuk diyecek insanlara ne diyeceksin , ben kürtüm size ne nan dersin işte ;) kımıl zararlısı gibi , dursun bu konu indirsin millet kotasını harca gururla dolaş sonra "ağlayasım geldi diye" ancak sizden beklenir zaten ;)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    yaw sil hocam o zaman konuyu kalmasın amk.ben yazacam da linkler çalışmıyor die.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

denemeden ''obaa kürtsem kürdüm kime ne'' edasıyla paylaşım yapmayalım.tahribat diğer sitelere benzemez.al başka siteden buraya koy millet indirsin.sistem bu deil.bişey bulur izlersin kullanırsın beğendiysen muridlerle paylaşırsın.hadi öptüm :) [locked]

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 4019 Toplam Mesaj: 31