2000TL+ Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Xiaomi, General Mobile gibi markalar haricinde 2000 tl +200, maks. +300 TL civarında telefon önerisine açığım.

Sony telefonlar bir süre sonra kasmaya başlıyor, Samsung düşündüm ama patlama mevzuları soğuttu.

iPhone deseniz 3k-4k.

LG G5 bakayım dedim o da ekran sorunu yüzünden toplatılmış, HTC var sanırım bir de.

Ne yapsam bilemedim, Kaliteli 4-5 yıl beni götürebilecek bir telefona ihtiyacım var.

Kamerası iyi olsun, pili iyi olsun, çok fazla oyun oynamam ama uygulama yüklerim, whatsappta, instagram, facede takılırken donma yapmasın istiyorum.

pSkpt tarafından 06/Oca/17 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

-Sony telefonlar ısınıyor de eyvallah ama kasıyor deme. Sonylerdeki rom neredeyse saf Android gram kasma yok.

-iPhone 7'lere bakarsan tabi 3k olur. 6S 32 GB en son 2.400 falandı sanırım. Ayrıca ekran boyutu sorun değilse iPhone SE'de bakabilirsin.

-LG G5 toplatılmadı üretimi durduruldu satmadığı için. Anakart yakan G4'leri toplamayan firma G5'leri mi toplatacak ?

-Samsung'un bir tek Note 7'sinde patlama olayı oldu. Duyanda Samsung'un tüm modelleri el bombası gibi patlıyor sanır.

4-5 yıl götürecek telefon zor. Şuan en kral telefonuda alsan maksimum 2-3 yıl götürür.

Uzun ömürlü cihaz istiyorsan iPhone alacaksın. Bak 2013'te iPhone 5S ve Galaxy S4 bir kaç ay arayla çıktı. 3 yıl sonrasında Samsung Galaxy S4'lerin her bi tarafı ayrı oynayıp desteği kesilmişken, iPhone 5S takır takır çalışıyor güncellemelerini alıyor.

Eyyörlömem bu kadar.

mkyb tarafından 06/Oca/17 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Asus zenfone 2'den ekranı bozulması harici hiç şikayetim yok :D 1.1100 papel ama 4 gb ram oldugundan kasma yapmıyor.Ekranı sağlam olsa yine gider asus alırım o derece memnunum.1.5 yıldır hiç kasmadı cok oyun oynamam ısınma sorunuda yaşamadım

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

@mkyb hocam elimde xperia S var hala 3 yıldır kullanıyorum tabi tarihi geçmişken bana geldi telefon kasıyor sürekli ondan dedim.

2-3 yıl giden telefon bana 4-5 yıl rahat gider hocam sürekli değiştirmiyorum. :)

Samsung S7 baktım biraz da 2700 TL o da...

@SaNaL_AjaN aldım mı bi kere alıcam sürekli peşinde koşamam orası bozuldu şurası bozuldu diye, o yüzden sağlam bişi arıyorum. :)

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sağlam uzun ömürlü sövdürmeyecek

havada ios kokusu var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

havada ios kokusu var

hay rüyanda apple siksin seni ya.

ama haklı eeğer samsung istemiyorsan huawei alabilrsin yoksa başka seçenek yok lg g2 dnew sonra tırt.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

havada ios kokusu var

https://www.youtube.com/watch?v=FiPQzhdWAH4

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

havada ios kokusu var

hay rüyanda apple siksin seni ya.

ama haklı eeğer samsung istemiyorsan huawei alabilrsin yoksa başka seçenek yok lg g2 dnew sonra tırt.

Konuya sırf Panxer ne yorum yapmış diye bakmak için girdim. Güldürdün sabah sabah :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadioglu
    kadioglu's avatar
    Erkek

hocam ben htc one m9 kullanıyorum tavsiye ederim ama henüz android 7 gelmedi gelir mi emin değilim iki yıldır elimde içine suyundan birasına kadar her şeyi döktüm tek sıkıntısı ses düzeyinde %50 lik bir düşüş bunun dışında ranzanın üst katından düştü bir çok  kez cebime koyacam derken düşürdüm biraz dışında hasar var ama şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı martta gönderecem garantiye o da mayısta garantisi bitiyor diye kamerasına gelirsek gündüz çekimleri çok iyi hatta şaşırırsın bile ama gece çekimleri o kadar iyi değil tabii rawı kullanmazsan bazen o bile kullanılmıyor bence oldukça basit dayanıklı ve eğleceli bir telefon mobil veri açıkken çok aşırı kullanımda 10 saate yakın gidiyor şarjı ama ara ara bakıyorum öyle diyorsan gününü rahat çıkarır dediğim gibi 2. yılım beni bir yılda çok rahat götürü ama seni 3 yıl götürmeye bilir 

kadioglu tarafından 07/Oca/17 11:53 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kadioglu bunu yazdı

hocam ben htc one m9 kullanıyorum tavsiye ederim ama henüz android 7 gelmedi gelir mi emin değilim iki yıldır elimde içine suyundan birasına kadar her şeyi döktüm tek sıkıntısı ses düzeyinde %50 lik bir düşüş bunun dışında ranzanın üst katından düştü bir çok  kez cebime koyacam derken düşürdüm biraz dışında hasar var ama şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı martta gönderecem garantiye o da mayısta garantisi bitiyor diye kamerasına gelirsek gündüz çekimleri çok iyi hatta şaşırırsın bile ama gece çekimleri o kadar iyi değil tabii rawı kullanmazsan bazen o bile kullanılmıyor bence oldukça basit dayanıklı ve eğleceli bir telefon mobil veri açıkken çok aşırı kullanımda 10 saate yakın gidiyor şarjı ama ara ara bakıyorum öyle diyorsan gününü rahat çıkarır dediğim gibi 2. yılım beni bir yılda çok rahat götürü ama seni 3 yıl götürmeye bilir 

Sıvı teması olduysa boşuna yollama garantiye. Etiketler kırmızı olmuştur garantin iptal.

Toplam Hit: 3139 Toplam Mesaj: 21
android telefon önerisi 2000 tl patlamayan telefon