folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 2012 Sonmu Başlangıç Mı ?

2012 Sonmu Başlangıç Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

la aslında hatunun ne düşündüğümüzü anlaması o kadar kötü bişi değil bence:

eğer onunda öle bi düşüncesi varsa sende onu anlarsın ve işini hemen görürüsün ama yoksa sie olsun gitsin zaten :D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

sonun başlangıcı dedikleri olay bence olacaktır.

bu 3. dünya savaşı da olabilir.

ayıkmadığımız ufak bir ayrıntı da olabilir.

ama bu sonun başlangıcı teknoloji ve bilimin başlangıcı olacaktır.

bana kalırsa 20-30 yıl sonra artık herşey mümkün olacak.

zamanda yolculuk, teleport, gençleşmek, her hastalığın anında çözülmesi gibi şeyler.

bence maya lıların kastettikleri mevzular bunlar olsa gerek. çünkü bi yerden sonra bu işin bokunu çıkaracaklar ve insanlığın sonu gelecek.

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

bi teori de benden..

bence insanlar 2012 ye kadar bekleyecek hiç bişey olmıcak..sonra 2 sene daha beklicekler bakacaklar yine bişey olmıcak..sonra bütün bilim admlarını bu işle ugraşanları toplayıp "bizi kandırdınız" die  yakacaklar.. işte ozaman yeni bi oluşum olacak.. 

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Bi cacık olmıycak.. hep ileriye bi tarih var ama alayı fos çıkıyor :) 2007 de tupac geri gelcekti hani :/

hem bu mayalar kahinmi :D nerden biliyolar anladığım kadarıyla cok eskilerde yaşayan bi topluluk, çokmu akıllılar bide gün fln veriyolar :d yok inmişiz çıkmışız nerden anlamışlarsa :z

he bari heycanlandırcaksınız 2011 de fln heycanlandırın şimdi bekle babam bekle. ama doğru ya 2 yıllık hata payı var tölerans :D tmm o zmn 2010 da olur bu iş 

Altan naptın oğlum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Proxykaspersky bunu yazdı:
    -----------------------------

la aslında hatunun ne düşündüğümüzü anlaması o kadar kötü bişi değil bence:

eğer onunda öle bi düşüncesi varsa sende onu anlarsın ve işini hemen görürüsün ama yoksa sie olsun gitsin zaten :D

Aklı hep hatunda olan acaba Dünyadaki Tek Milletmiyiz Sadece Merak ettim sen Böyle Diyince. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

Bırakın bu ezoterik, hermetik saçmalıkları ya :D

Newage'ci saçmalıkların en popüleri bu sanırım. Çünkü bu diğer Newage'ci saçmalıkları da (UFO'lar, Telepati, astral seyahat, telekinezi, durugörü cart curt) içine alıyor.

2000 yılında da böyle bir panik vardı. Yok bilgisayarlar yeni milenyumu algılayamadığından çıldıracaklar, nükleer füzeler ateşlenecek,  yok kıyamet kopacak falan filan diye garip tarikatlar bile kuruldu. Sonra ne oldu? Hiçbir şey :D Bu kez de öyle olacak...

Ben büyük bir merakla bekliyorum valla 2012'yi. Bakalım bir bok olmayınca nasıl kıvıracaklar :D Umarım Newage'ci saçmalıklar son bulur 2012'de hiçbir şey olmayınca...

Zamanında Newage'ci saçmalıklarla ilgilenmiş biri olarak bu saçmalıklara inanan müritlere şu 2 kitabı okumalarını tavsiye ediyorum;

Michael Shermer - İnsanlar Neden Saçma Şeylere İnanır    ( http://kitap.antoloji.com/insanlar-neden-sacma-seylere-inanir-kitabi/)

George Charpak & Henri Broch - Maskeler Aşağı  ( http://kitap.antoloji.com/maskeler-asagi-astroloji-kehanet-telepati-ve-diger-yalanci-bil-kitabi/)

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek
    belki insan evladı zamanda yürümeye başlar onu kastetmişlerdir bence....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bence 2012 de, Global Barış olabilir, Kastettiği Yükseliş ise, Sanırım bu olabilir, Tüm Dünya Dünyalılar Olarak, Tek Irk Olacak. :) Aman Yarebbim Benim Tek Hayalim bu varya. :))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

infernaL bunu yazdı:

ali_rock bunu yazdı:

O hristiyanların papazlarının saçmalığıydı.Sen kiliselere mi inanıyorsun.Burada mayalılar var.Yazıya başladım ve sonra maya uygarlığını araştırdım sonra okudum tamamını.Bence öncelikle mayalıların kim olduğunu bilmemiz gerek.

AYrıca yazmayı unuttum :365 gün 6 saat 9 dakika 9.55 sn nin dk ve snsini ele almamış olabilirler.yani 2 yıllık milat sapmasından sonra bu dk yada snleri almamış olduklarından da 2009 un 31 aralığı olma ihtimali var.(tabi bu kadar devasa bir teori ortaya kurabilecek bir teknoloji bbu dk ve snleri ele almıştır ama ya almadılarsa.

buda mayalı rahiplerin saçmalıgı bende cok okudum bunları tabi tabi foton kusagına giriceksin psişik gücler gelecek insanlar ucacak mehdi ile isa inecek mardukdan deccal gelecek soora hepimiz x men olacagız tabi ben gambit olacam sende kendine bi güc secersin hatta bi rivayete göre pokemonlarda gelecek marduktan 

ayrıca okudugun yerler saglam kaynaklar olsun öle benucuyorum.com psisikkerhane.com gibi lame siteler ise git bi çay koy gel 

muhahaha yarıldım =)))))))

bu arada psisikkerhane.com boşta, bence kaçırmayın önü açık bir domain...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 5082 Toplam Mesaj: 30