folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder 2017 Sözleşmeli Subaylık Mülakatı

2017 Sözleşmeli Subaylık Mülakatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Hardline L-Karnitin bir boka yaramaz 80 tl ona verceğine hiç verme enerjimi istiyosun C4 al pump etkisi yaratıyor cayır cayırsın spor salonunu sırtına alasın geliyor
    http://www.fitbull.com/antrenman-oncesi-pre-workout/cellucor-c4-60-servis.html

Peki hocam araştırayım. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

l karnitin bir halta yaramıyorken onu birde doping sınıfına koyman :))

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

1500 metre barajı kaç dk-sn?

Korkma doping aldığın ortaya çıkmaz kimse onunla uğraşacak bütçeye sahip değil. Temel kan değerleri + tehlikeli hastalıklara bakıyorlar sadece. Kaldı ki doping alsan bile akciğerin gelişmemişse yine kesilirsin bir süre sonra. Doping ani patlamalarda ve güç isteyen konularda vücut fonksiyonların zaten gelişmişse işine yarar.

Hocam en fazla maximum 9 dakika koşmak lazim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

l karnitin bir halta yaramıyorken onu birde doping sınıfına koyman :))

Daha önce kullanmadığım için nasil bir etki yarattığı hakkında bir fikir sahibi degilim. L karnitini kullanan arkadaşlar var bu arkadaşlarda sürekli spor yapan birileri değil benim gibi arada sırada 3 ay 5 beş ay spor yapan kişiler onlara faydası olmuşsa bana da faydasi olabilir diye sordum. :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

hocam merhaba. 
    pazartesi günü girdim bende. korkacak hiç bişey yok. şöyle ki biz ilk grupduk 60 kişiyi 10arlı olarak 6 sırada koydular komutan arabaya bindi siren sesiyle başlattı. 

herkes koşmaya başladı. ben yarısından sonuna kadar yürüdüm. sadece ilk gelen 15 kişiye sarı bi kart verdiler (güya sözlü mülakatta dikkate alınacakmış) diğer kişilere geçtiniz dediler :) 

saçma sapan birşeydi . hiç bir şekilde süre filan tutulmadı. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    Ryans bunu yazdı

hocam merhaba. 
    pazartesi günü girdim bende. korkacak hiç bişey yok. şöyle ki biz ilk grupduk 60 kişiyi 10arlı olarak 6 sırada koydular komutan arabaya bindi siren sesiyle başlattı. 

herkes koşmaya başladı. ben yarısından sonuna kadar yürüdüm. sadece ilk gelen 15 kişiye sarı bi kart verdiler (güya sözlü mülakatta dikkate alınacakmış) diğer kişilere geçtiniz dediler :) 

saçma sapan birşeydi . hiç bir şekilde süre filan tutulmadı. 

kısacası koşu testinde elenme yokmu ?  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    jocus bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

1500 metre barajı kaç dk-sn?

Korkma doping aldığın ortaya çıkmaz kimse onunla uğraşacak bütçeye sahip değil. Temel kan değerleri + tehlikeli hastalıklara bakıyorlar sadece. Kaldı ki doping alsan bile akciğerin gelişmemişse yine kesilirsin bir süre sonra. Doping ani patlamalarda ve güç isteyen konularda vücut fonksiyonların zaten gelişmişse işine yarar.

Hocam en fazla maximum 9 dakika koşmak lazim.

Çok rahat koşarsın ya hiç gerek yok takviyeye.

Toplam Hit: 2439 Toplam Mesaj: 18
doping fiziki test 1500 metre koşu