2018 YGS Başvuruları Ne Zaman ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Selam hocalar bugün bir arkadaşım 2018 YGS ve LYS sınavı için başvuru tarihleri yarın son dedi fakat ÖSYM inin sitesinde böyle bir bilgiye rastlamadım konu dahilinde bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

Teşekkürler

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

yks ise dediğğin bu aralar son. ais'ten kontrol edebilirsiniz.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

https://ais.osym.gov.tr/

21 mart gece 23:59 bitiyor

01.03.2018 12:00
    21.03.2018 23:59
    Her oturum için 50,00 TL
     Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Finansbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı; Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.); ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)
    Naruto tarafından 20/Mar/18 12:42 tarihinde düzenlenmiştir

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam başvurular başlayalı 20 gün oluyor. yarın yani 21 mart son gün.

para yatırma için de 22 mart son gün

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

15-20dk telefonda bekledikden sonra aynı cevabı aldım. Ygs diye biliyordum yks adıymış. Sağolun hocalar

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Son güne bırakma, sistemde, ödeme sisteminde sıkışma olur falan, göt gibi kalmak var işin sonunda.

"İstikbal göklerdedir..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Bizimde fotoğraf eski diye, başvuru merkezine git yenile diyor. Bunun için şimdi işten izin al git bi ton zırvalıkla uğraş. Online sisteme koysana arkadaş başvuralım bizde. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

şimdi bu amk üniversitesine girmek için hangii sınava girmek lazım? adı yks mi kesin bilgi mi? anasına sövünce sonra sövmüş oluyoruz amk. Bir sınav sisteminin adı en son değişecek şeylerdendir amk. sınav adını Üniversiteye giriş snavı yap kısaltması ügs olsun skm olsun amk olsun amq olsun bir önemi yok amk bunu birinin anlatması lazım. Irzını siktiğimin gavurlarında kimin neye eğilimi varsa oraya yönlendiriyorlar bizde de kimin neye eğilimi varsa siklerinde değil sike sike o sınava girecen girmen yetmeyecek aptal aptal sorularla test olacan okul kazanacan kazandım sanacan bi giecen gittiğin üniversitede hocalar davar çıkacak 4 yıl 2 yıl neyse artık meee leyecekler amk. meslek lisesi okudum 3 yıl bölüm dersi gördük 2 yıl da ön lisans 5 yıl eder 5 yılda birsürü hoca geldi amını siktiklerim bitanesi diyor ki beni microsoft çağırdı ben gitmedim türkiyede benden iyisi yok (get set konusunu orospu evladı 3 haftada anlatamadı) birisi gitmiş format atacak pc ye winrar ı da yedeğin içine koyup rarlamış format sonrası bu niye açılmıyor diyor , bitanesi klima iklimlendirme hocası ahyatında ilk defa ram hdd görmüş orospu evladı  önce modül okuyor anladığı %5 bize anlatıyor anlattığı %1 senin de ne diyo bu amk deyip anlamaya çalıştığın şey %0.1. 10 eğitim kurumundan 8 i bi sikime yaramaz. Küfür kirliliği için üzür diliyorum fakat eğitim konusunda aşırı derecede sinirliyim. Apodan çok daha fazla zarar vermiştir bu milli eğitim bakanları ve diğer eğitimin baş kısımları. 

şunu da şöyle bırakayım Türkiyedeki ünivlere bakış açısı temsili falan değil. 

https://www.youtube.com/watch?v=ZRn7KbZ9GM8&t=769s

Ben de girip şansımı deneyim diyorum bakalım...

dcpromo tarafından 20/Mar/18 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

bknz. ösym klavuzu nedir? okuyun şunu kardeşim. sonra yok ygs %10 lys %90 milyon etkiliyor gibi şaçma saçma öğrenci arası efsaneleri çıkıyor. Boru değil üniversite sınavı bu bi zahmet okuyuverin.

HACKEROKAN!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Bugün başvurun son

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    enzo bunu yazdı

Son güne bırakma, sistemde, ödeme sisteminde sıkışma olur falan, göt gibi kalmak var işin sonunda.

geç kayıt olayı var hocam 4 nisan günü

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2484 Toplam Mesaj: 18
ygs lys sınav