folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 22 Ağustos 2011'Den Sonra İnternete Böyle Gireceğiz

22 Ağustos 2011'Den Sonra İnternete Böyle Gireceğiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kodummu%20oturturum

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu son yıllarda bu kadar olan olaylara rağmen seçimde yine bu şakirtler başa gelirse arkadaş dahada birşey demiyorum her şeyi hak ediyoruz...

Çevremde kime sorsam akp den şikayetci.Akp harici her partiye oy veririm diyor.Yüzlerce kişi var etrafımda her kesimden daha birisi oyumu akp ye vereceğim demedi.Anketlere bakıyorum yine akp başlarda değil.Ama her nasılsa arkadaş bu adamlar hep başa geliyor.Sandıklarmı hileli ne :D

Sandıklar hileli mi değilmi onların bol olan günahlarını almak istemem ama. Aynı şey benim içinde geçerli çevremdekilerin %90'ı akp'e karşı. Bir iki arkadaşım var karşı olmayan fanatiği olan onlarda siyasetten bişey anlamayan insanlar neden oy veriyosun diyorum adam o kadar yol yaptı hastanelerde sıra azalttı kötünün iyisi diyorlar. Bir tanesi zaten ailecek cemaatten adam benim amcam ermiş buna eminim geleceğimi gördü fln dedikten sonra siyasi muhabbete girmedim zaten daha.

Bence oy verenlerın cogu halkımızın cogunlugunu olusturan bilincsiz kesim ve 40-45 yaşın üzerinde insanlar. Dun babaneme sordum hangi partiye vericeksin dedim erdogana vericem dedi , neden dedim bilmemki yavrum islamcı dedi.

Allahın ıznıyle genc nesıl resit oldukca bunlardan kurtulucaz. Kurtulucaz kurtulmasına ama bu devletın basına kım gecebılır bılmıyorum. Ben turanistim ama oy verdiğim partiye formalite icabı oy veriyorum. Şu anda yönetimde bu ülkeyi ileriye taşıyacak bir başkan yok 3 büyükler arasında

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek

HaLFDeviL bunu yazdı:

Sınavda ŞİFRE var ama KOPYA yok. İnternette SANSÜR var ama YASAK yok. Bunlara oy verenlerde KAFA var ama BEYİN YOK.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

merak etme 22 ağustosta değişen bişey olmucak rahat ol :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

MiLK bunu yazdı:

BTK Başkanı iddiaların aksine bu paketlerdeki yasakları aşanlara ceza gelmeyeceğini de belirtti. Acarer ayrıca şu anda her internet kullanıcısının zaten Standart Pakete tâbi olduğunu ve yeni uygulamayla birlikte dilerlerse diğer paketlerden birini seçme şansına sahip olacaklarını açıkladı.

Götünden uyduranlara duyurulur.

Bu açıklamayla TATMİN olmuş arkadaş :D

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

MiLK bunu yazdı:

BTK Başkanı iddiaların aksine bu paketlerdeki yasakları aşanlara ceza gelmeyeceğini de belirtti. Acarer ayrıca şu anda her internet kullanıcısının zaten Standart Pakete tâbi olduğunu ve yeni uygulamayla birlikte dilerlerse diğer paketlerden birini seçme şansına sahip olacaklarını açıkladı.

Götünden uyduranlara duyurulur.

btk'damı çalışıyosn ? yasayı senmı cıkarttın ne bu böyle hemen tatmin olmuşsun. varsa bir bağlantın içerden açıkça yaz buraya daha görmedin bilmedin bişe hakkında sallama kesin diye. herkes olabılecekler hakkında yorum yapmakta özgür kardeş kusura bakma ama sana ne oluyo.

Ben değil de BTK da olan biten her şey sana bildirim olarak geliyor gibi sanki :D

Hoop.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

22 ağustos'da bu konu silinmezse tekrar görüşelim hangi sitelere girip giremiyoruz :)

Hoop.
Toplam Hit: 3746 Toplam Mesaj: 28