folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 25 Bine Araba Tavsiyesi

25 Bine Araba Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThundeR
    ThundeR's avatar
    Erkek

hocalar 25-27 arası araba bakıyorum ilk arabam olacak.

şimdiye kadar, c4, fiesta, polo inceledim ama karar veremedim hemde pek anlamıyorum.

hangi modelleri tavsiye edersiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

Birincisi citroen tavsiye etmiyorum. Opel öneriyorum.Astra classic bakabilirsin o fiyatlara. 10 yıllık opel kullanıcısıyım. Mercedese binemiyorsan opele bin (bence)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

hocam sen sen ol fransizdan uzak dur. Citroen pejo reno hepsi cop arabalardir.hee az yaksin parcasi ucuz olsun hizli satiyim dersen magane2 bak ama o kadar. Astra g kasa tercih edilinebilinir. Astra 1.3 dizellerde sanirim 28-30a var butcene gore bak iste. Denk getirirsen toyota yada honda tavsoye ederim. Alman yada japon gerisini bosver.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

golf 5 al fsi değil primeline'lar var onlardan düşünebilirsin ;)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-kazasiz-emsalsiz.sifir-gibi-150430470/detay/

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

honda ctıy bak derim 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Honda bak temiz Vtec ES bulursun o paraya 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

25 bine cok araba bulursun onemli olan yedek parca bulunurkuk , yerlilik orani , servis agı . Tercihim focus grubu olurdu benzinli + lpg li . 25 bine alacagin dizel arabanin ekmegi yenmis olur . ( turbo , pompa , enjektor ) uzak dur derim. Arastir bana hak vereceksin . 1996 yilindan beri otomotiv sektorunde calisiyorum yetkili ford bayisinde atolye danismaniyim. Fordu begenmiyorum baska marka arac akacagim dersen benzinli + lpg lisini al. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Golf 5 kullanıyorum, satmayı düşünüyorum. Tavsiye ederim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

c4, fiesta, polo arasında kaldıysan polo iyidir. Biraz gönül işi bu. o paralara 200-2005 A3 de alabilirsin. yüksek model bu arabalardan da.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

2010 filan hyundai era 1.5 dizel tavsiye ederim fiesta da güzeldir ama o parayı hakediyormu bilmyiroum (dizelinden bahsediyorum çok ses lıyor ve küçük birazda sert arabadır) he ayrıca fiyat aralığın bu ise dizel al yakıt konusunda rahat et

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 3538 Toplam Mesaj: 23