folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder [25 Haziran]Tahribat Heybeliada Pikniği (Buluşması)

[25 Haziran]Tahribat Heybeliada Pikniği (Buluşması)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ganimet bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacı ben gebzedeyim gel gebzeye kadıköye gitme boşyere bostancıdan gideriz çarşıya erkenden gel beraber gideriz hem yardım edersin bana

tavukları eğer ayarlayabilirsem sende taşırsın :)

tavugu nie sen getirion hocam. adadan alırız okadar yoldan tavukla gelme bukadar adama tavuk mu dayanır. orda adada hallederiz herseyi yada vapura binmeden once falan alırız hallederiz bi sekilde. bu arada kadıkoyu soranlar, kadıkoyden vapur var adalara. haftaici 9-11 vapurları var galiba yada 11.45 ole bisi hatırlamıyorum simdi baya oldu gitmeyeli 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    WebCrow bunu yazdı:
    ganimet bunu yazdı:
    qaMbLer bunu yazdı:

hacılar gelicem %70 kocaeli gebze tarafından gelicek varsa... veya kadıköy den binicek varsa bana ulaşsın

heybeliada neresi hiç gitmedim desem dogrudur yani

:D

hacı ben gebzedeyim gel gebzeye kadıköye gitme boşyere bostancıdan gideriz çarşıya erkenden gel beraber gideriz hem yardım edersin bana

tavukları eğer ayarlayabilirsem sende taşırsın :)

giderseniz gelürüm ben izmitteyim ama gebzeyide hiç bilmem eğer izmitte buluşuruz derseniz ben sabahın erken saatlerinde izmite giderim.

gebzeden izmite gitmek biraz ters düşmüyor mu 45dkkalık yol izmitten adalara vapur belki vardır yeni motor aldı izmit

tavuklar yettiğince  getiricem arkadaşa söyliyim boşverin getiriyim ya yinede. bisikletle gelmeyide düşünüyorumda bilmiyorum göbek arızalı yaptırmam lazım :) 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    sizden fayda yok o zaman istanbuldaki arkadaşlar otogardan alabilirse sevinirim haremdemi esenlerdemi incem?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    sizden fayda yok o zaman istanbuldaki arkadaşlar otogardan alabilirse sevinirim haremdemi esenlerdemi incem?

haremde in kadıköye yürü haydarpaşadan esenlerde ne işin var sahile yürürsen ordan varmı bilmiyorum olması lazım ama araştırmanı öneririm

tavuklar ağır değildi be ya :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

haremde in. haydarpaşa yürürsün bi köprünün ordan çıkıyosun haydarpaşaya çıkcam de sana gösterirler. bizde alırız seni ordan.

tavuk fln bozulur o sıcakta bence bırak adada alırız. yok getircem diyorsan kanat al göğüs alma :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    bir aksilik olmazsa ben kapının önünden efetura binicem haremde inicem gfb_soldier alcak :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

haremde in. haydarpaşa yürürsün bi köprünün ordan çıkıyosun haydarpaşaya çıkcam de sana gösterirler. bizde alırız seni ordan.

tavuk fln bozulur o sıcakta bence bırak adada alırız. yok getircem diyorsan kanat al göğüs alma :)

zaten kanat pek belli değil fistan arkadaş olumsuz diyebilir olmassa adadan alırız tamam %25 olumlu getirmem olmassa

bisikletle de göbeği yaptıorcak para bulamassam getirmem  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ben yalovadan gelicem direk heybeliadaya ama sabah erken vapur var bide öğlen var sabahkine binmem gerekiyor sabahın köründe adada olacak olan vrsa görüşelim canım sıkılır benim orada

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    o zman bir kısmımız kadıköy'de belirli bir yerde toplansın (iş bankasının önü mesela :) çok kişi geçer ordan)

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    telaşa gerek yok daha 38 gün var :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 19039 Toplam Mesaj: 142