folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 25 Şehit Cephanelik Patlaması

25 Şehit Cephanelik Patlaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Al işte amk ortalığı karıştırmak için sallamış da sallamış. Babam dün akşam şehit sayısı olmadan önce enaz 15 şehit vardır dedi. Etrafında nöbet tutan askerler. O saatte bi kişi mi nöbet tutacaktı. Açıklamayı yapan adamın amacı ne. Bir de emekli askermiş yazık.

Ya sen askerlik yapmadin, ya el bombasi hic gormedin yada cok ahmaksin yada badem biyikli bir aqp li sin. Yani bu kadar kör olmanin baska izah edilecek bir tarafi yok.

Sen o adamin, konusmasini dinledinmi? Adam diyorki "Birader, el bombalari ve funyeleri ayri ayri sandiklardadir. (Gercektende ayridir. Gokceada Komando alayinin cephaneliginde kendim gordum)."

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Al işte amk ortalığı karıştırmak için sallamış da sallamış. Babam dün akşam şehit sayısı olmadan önce enaz 15 şehit vardır dedi. Etrafında nöbet tutan askerler. O saatte bi kişi mi nöbet tutacaktı. Açıklamayı yapan adamın amacı ne. Bir de emekli askermiş yazık.

Ya sen askerlik yapmadin, ya el bombasi hic gormedin yada cok ahmaksin yada badem biyikli bir aqp li sin. Yani bu kadar kör olmanin baska izah edilecek bir tarafi yok.

Sen o adamin, konusmasini dinledinmi? Adam diyorki "Birader, el bombalari ve funyeleri ayri ayri sandiklardadir. (Gercektende ayridir. Gokceada Komando alayinin cephaneliginde kendim gordum)."

Hocam orda 25 askerin ne işi var demiş mi ? DEMİŞ. Orda uzman askerler durur demiş mi DEMİŞ. Daha başka dedikleri beni ilgilendirmez. Üstteki yorumları oku. Sonra cephanede nasıl 25 askerin bulunmıcanı bana açıkla tamam deyim.

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

böyle bir zihniyette olan ülkemde ne yazsak boşa...

rr

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Hocam orda 25 askerin ne işi var demiş mi ? DEMİŞ. Orda uzman askerler durur demiş mi DEMİŞ. Daha başka dedikleri beni ilgilendirmez. Üstteki yorumları oku. Sonra cephanede nasıl 25 askerin bulunmıcanı bana açıkla tamam deyim.

O zaman akla su soru geliyor. Birileri bilerek ve isteyerek o askerleri oraya gonderdi.

Onceki dedigimi kabul edersen durum vahim

Eger bu dedigimi kabul edersen o zaman durum daha da vahim.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

el bombasının emniyeti pimidir.orda görevli biir askerin yanlışla pimi cekmesi bu patlmayı başlatmıştır.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

O zaman akla su soru geliyor. Birileri bilerek ve isteyerek o askerleri oraya gonderdi.

Onceki dedigimi kabul edersen durum vahim

Eger bu dedigimi kabul edersen o zaman durum daha da vahim.

Hocam sen anlamadın beni. Ben diyorum ki orada 25 askerin bulunması doğal. Patlamamanın olması anormal.

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı

böyle bir zihniyette olan ülkemde ne yazsak boşa...

rr

Provakasyon

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Bu arada fünyeleri ayrı tutuluyorsa patlamasına imkan yok çünki el bombalarındaki patlayıcı duyarsızdır fünyesiz patlamaz .

Ama fünyelerdeki patlayıcı duyarlıdır üzerine darbe aldıgında patlıyabilir

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
Toplam Hit: 10587 Toplam Mesaj: 86