250-300 TL Bütçe İle Fotoğraf Makinesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek
    up.

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

pentax k-x 18-55, 50-200 objektif canta batarya sarj aletı ıle 1500 lıraya satıyorum 14 bın shutterda mis gıbı kullandım cızık fılan hıc bısy yok garantısıde devam edıyo sanırım bı 1o ay falan daha var ılgılenen olursa pm saplasın

konunda a.k ama kusurabakma hacı dayı :/

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

mosquit0 bunu yazdı:
    -----------------------------

pentax k-x 18-55, 50-200 objektif canta batarya sarj aletı ıle 1500 lıraya satıyorum 14 bın shutterda mis gıbı kullandım cızık fılan hıc bısy yok garantısıde devam edıyo sanırım bı 1o ay falan daha var ılgılenen olursa pm saplasın

konunda a.k ama kusurabakma hacı dayı :/

hayırlı satışlar diyelim. :)

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

aref bunu yazdı:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-sifir-kodak-zd15-z915-profesyonel-cihaz-84496893/detay

hocam ince tasarımlı kolay kullanımlı birşey arıyoruz.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
Toplam Hit: 3135 Toplam Mesaj: 16