folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 25Mbit Bağlantı İndirme Sorunu

25Mbit Bağlantı İndirme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hiç uğraşma aç telefon superonlinea indirme hızım çok düşük diye gelip baksınlar modem yada kablolar GG WP olmuş olabilir

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Yandiskten birşeyler indirmeyi dene, İndirme programları kullanıyorsanız hız sınırlama oluyor bak bakalım bir sınırlama var mı programda, direk tarayıcı üzerinden indirmeyi dene falan filan...

J downloader kullanıyorum amam onum da hız sınırı ayarınerede bulamadım... 

şu an iş yerindeyim bağlantı 10 Mbit  

aynı dosyayı 1.14MBps ile indiriyor j downloader..  fiber de değil telli bağlantı ile..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hiç uğraşma aç telefon superonlinea indirme hızım çok düşük diye gelip baksınlar modem yada kablolar GG WP olmuş olabilir

Bişey daha deneyip öyle yapıcam akşam..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 11357 Toplam Mesaj: 14
superonline düşük hız