folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 2.El Toshiba 1 TB Harici Hdd Kaç Para Eder ?

2.El Toshiba 1 TB Harici Hdd Kaç Para Eder ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

müridler elimde 1 GB harici hdd var toshibanın kaça satabilirim 2.eli kaç paradır ? bana fazlalık oluyor üç beş kez kullandım satmam lazım işime yaramıyor sağlam bad sektor mektor hiçbir halt yok.

Dahili/Harici Harici HDD

Kapasite

1 tb

Dönüş hızı
    5400 rpm

Cache boyutu
    8 MB

SSD disk
    Hayır

Notebook Harddisk
    Hayır

Bağlantılar

USB 3.0 Yok
    USB 2.0 Var
    Firewire Yok
    eSata Yok

Boyutlar

Genişlik 77 mm
    Yükseklik 17 mm
    Derinlik 117 mm
    Ağırlık 173 g

http://www.notebooktamiri.gen.tr/resimler/toshiba-canvio-55.jpg

hdd bu

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

uygun bısey yaparsan ben alabılırım, suankı fıyatlara gore satcaksan kolay kolay kımse almaz,  

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

artık 1 tb alan pek kalmadı, alanlar da 2.5 inç alıyor.

bu sanıyorum ki 3.5 inç, usbden başka bağlantı seçeneği yok (e-sata falan) ve de 5400 rpm disk hızıyla 100 liraya falan alan olursa hemen yapıştır derim. ederi 80 civarı.

http://kocaer.me
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:
    -----------------------------

bu sanıyorum ki 3.5 inç, usbden başka bağlantı seçeneği yok (e-sata falan) ve de 5400 rpm disk hızıyla 100 liraya falan alan olursa hemen yapıştır derim. ederi 80 civarı.

Yok hocam arkadaşın sattığı da zaten 2.5 inc tasınabilir hdd 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:

2.5 inc hdd

http://www.hepsiburada.com/Liste/toshiba-art3-1tb-5400rpm-25-tasinabilir-disk-siyah-e05a100pbu2ek_c/productDetails.aspx?productId=bd85363&categoryId=100225 ürün bu e-sata yok.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Bosluk bunu yazdı:

uygun bısey yaparsan ben alabılırım, suankı fıyatlara gore satcaksan kolay kolay kımse almaz,  

olur neden olmasın , dur fiyatları öğrenelim 3 aşağı 5 yukarı anlaşırız.

hepsi buradada 0 ı : 294 tl miş 2.eli ne eder bunun?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

aynısının 500gb ı var süper alet:)

sen ortalama 250 -200 arası rahat satarsın garanti var mı?

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Durumu nasıl sağlammı hdd hassas alettir bir kere düşmede anası ağlar. Eğer hiç bir darbesi yoksa 130 eder gibime geliyor

http://yanduvar.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

50 gb ya kullandım ya kullanmadım temiz ufak tefek cızıklar var üstünde oda normal kılıf kullanmadığım için. sağlam hdd de herhangi sorunu yok garanti durumunu öğrenip tam yazarım buraya.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

aynısının 500gb ı var süper alet:)

sen ortalama 250 -200 arası rahat satarsın garanti var mı?

o yess zarar etmeyelim dimi 250 falan almıştım 200 civarında satabilirsem satıcam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    madem sağlam dedin sana güveniyorum. 80 kağıt veriyorum. eğer kabul edersen hemen hesap numaranı yolla yarım saate paran hesapta

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 3259 Toplam Mesaj: 21