2Li Monitör Standı/Kolu Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, aşağıdaki görseldeki gibi bir ürünü kendim yapmak istiyorum elimde hertürlü alet edevat var, sadece gerekirse metal demir neyse ondan alabilirim, yalnız kendim sıfırdan ölçüsünü belirleyip çizmek vs. uğraşmaya zamanım yok, internette bu tip şeylerin projesini çizimini vs. paylaşan site var mı? Bulabileceğimiz olası yerler var ise alırım bir dal.

Teşekkürler.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı

Selamlar, aşağıdaki görseldeki gibi bir ürünü kendim yapmak istiyorum elimde hertürlü alet edevat var, sadece gerekirse metal demir neyse ondan alabilirim, yalnız kendim sıfırdan ölçüsünü belirleyip çizmek vs. uğraşmaya zamanım yok, internette bu tip şeylerin projesini çizimini vs. paylaşan site var mı? Bulabileceğimiz olası yerler var ise alırım bir dal.

Teşekkürler.

Hocam bağlantıların standartları vs bellidir ama direkt olarak bir çizim bulmak zor olabilir. En temizi ücretli bir şekilde bir tasarımcıya çizdirip ardından ürettirmeniz

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Aslında amacım üretip satmak değil de kendim kullanacağım hocam, bu ürünler çok pahalı, şirkette aldıramayacağım biliyorum bu yüzden yine şirketteki elemanlara direkt olarak çizim ve ölçüleri verip eldeki malzemelerden sağlam birşey yaptırabilirim o yüzden kendim arıyorum, olmadı zaman olursa kendim çizeceğim (paint terk :D)

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hacı tekli kolları letgoda falan ucuza bulursun bence. 2 tane tekli kol bulup sonra onları bi direğe vs kaynattırsan şirkettekilere daha kolay olmaz mı ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

hacı tekli kolları letgoda falan ucuza bulursun bence. 2 tane tekli kol bulup sonra onları bi direğe vs kaynattırsan şirkettekilere daha kolay olmaz mı ? 

Bu orspu çocu şeylerın tekı de çıftı de hep pahalı, bır de ınsan omurgası şeklınde kablo duzenleyıcı kanal var bunlarla bırlıkte kullanılıyor genelde o da kol gıbı fıyatı daıma

@dcpromo bulursan REZ, benım de ıhtıyacım var boyna ertelıyorum.

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam bi arada donanımhaber de forum da denk gelmiştim eleman metal su borularından yapmıştı bi bak oraya bak istersen.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

https://grabcad.com/library/tag/?page=1&time=all_time&sort=recent&query=vesa

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Ben masa lambasının ayaklarını kullanıyorum.Bit pazarından alıp biraz modifiye(kaymayan somun) tamam : )

https://www.elektromarketim.com/cata-ct-8406-siyah-detroit-masa-lambasi?gclid=CjwKCAjwiY6MBhBqEiwARFSCPuESHPWESajGZjzdMPGYLO2_VFoC9_disjz6eHdMG0k-kcRUqyBmVRoC4wMQAvD_BwE

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Bu orspu çocu şeylerın tekı de çıftı de hep pahalı, bır de ınsan omurgası şeklınde kablo duzenleyıcı kanal var bunlarla bırlıkte kullanılıyor genelde o da kol gıbı fıyatı daıma

@dcpromo bulursan REZ, benım de ıhtıyacım var boyna ertelıyorum.

işte benim monitor ile vereceğim de o şekilde kablo kanallı falan tek kollu zamanında şirket 1000 tl ye almıştı onu. akşam eve gidince atarın fotolarını.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı

Teşekkürler.

Hocam akil vermek gibi olmasin da buna harcayacagin paraya degecek mi? hepi topu $20-$25 lik bisey zaten al gitsin? 

Ticari amacli ureticem diyorsan o baska tabi.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 1589 Toplam Mesaj: 17
proje çizim 2li üçlü dörtlü dalga kol monitor tutacak stand