2O18 Kpss Önlisans

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

dikkatimi çekti son bir kaç yıldır kpss önlisans başlığı açılmıyor, maşallah herkes 4yıllık mezunu. Önlisans sınavına girenler nasıl geçti, beklentiler neler? 

Kayak merkezi sorusunu herkes "yoktur" şeklinde hatırlıyor ben yükseltisi düşünüldüğünde "olması beklenmez" şeklinde olduğuna emindim ama artık o kadar kişi yüzxünden ben mi yanlış hatırlıyorum acaba diyorum şu an tek merak ettiğim o soru, antalya da kayak merkezi oldugunu biliyordum ama beklenemez dendiğinden Antalya yaptım :)

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

yav hocam orda kayak merkezi vardı yada yoktur demiyor soru şu şekilde hatırlıyorum

''aşağıdaki hangi şehirde YERŞEKİLLERİ kayak sporunun yapılmasına uygundur '' tarzı bişi herkesin aklına ilk ulan antalyaya karmı yağıyor da kayak merkezi olsun geliyor.soruda ise YERŞEKİLLERİ diyor .kayak engebeli yerlerde yapılır.kilise kar yagar yağmaz onu boşver ama kilis yer şekilleri bakımından sadedir.türkiyenin en sade yerşekillerinden biridir.yükselti fazla ama yerşekilleri sade kayak yapılmaz.iklim diye sorulsaydı antalyayı işaretlerdim ben.yerşekilleri dendiği için kilis işaretledim.

Naruto tarafından 05/Kas/18 15:51 tarihinde düzenlenmiştir

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Soru olumsuz sorulmuştu hocam ondan eminim sanki yaa :) Beklenemez ibaresiyle bitiyordu soru.

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

hocam soru göreceli.

https://www.youtube.com/watch?v=bOfaVNCIqvA

:)))))))))

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ön Lisans mezunuyum ama girmeidm çünkü Allah torpil yapmaz ise sittin sene hiç bir kadroya girilmiyor. 

Nüfus memurluğu alım yapıyor açıktan yerleşenler arasında çok büyük sayılardaki kişinin kpss puanı 70.00 ne tesadüf amk ...

Ptt özelden alım yapıyor başvuru sayfasını açmak ayrı eziyet başvurup siktir yemeyen gelsin bi posta kaysın bana.

Daha geçenlerde sağlık bakanlığı vs temizlik işçisi alımı yapıldı 2000 doğumlular yerleştirilmiş kadrolara... 

vs. vs. vs. 

Hal böyle iken eğer bir insan torpil aramıyosa yaptırmıyorsa kendi hakkına giriyodur durduk yere günah asmdfşlkajsifkj

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

para verip sınava girip kazanıp yerleşeceğine inanlar varmı hala ya :):)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Ön Lisans mezunuyum ama girmeidm çünkü Allah torpil yapmaz ise sittin sene hiç bir kadroya girilmiyor. 

Nüfus memurluğu alım yapıyor açıktan yerleşenler arasında çok büyük sayılardaki kişinin kpss puanı 70.00 ne tesadüf amk ...

Ptt özelden alım yapıyor başvuru sayfasını açmak ayrı eziyet başvurup siktir yemeyen gelsin bi posta kaysın bana.

Daha geçenlerde sağlık bakanlığı vs temizlik işçisi alımı yapıldı 2000 doğumlular yerleştirilmiş kadrolara... 

vs. vs. vs. 

Hal böyle iken eğer bir insan torpil aramıyosa yaptırmıyorsa kendi hakkına giriyodur durduk yere günah asmdfşlkajsifkj

aynı sebeple bizim evdende iki tane kpss sınavına girmeyen birey var.... Torpil olmadıktan sonra kpss girsen ne yazar girmesen ne yazar...

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

2016 da adliyed ekatipligi kazandim viraz calistiktan sonra bu ne lan dedim katiplik igrenc bir is stress yuk falan neyse de 1000tane is yap bir tanesinde hata yap hemen hakkinda sorusturma aciliyor falan dedim olmaz boyle 2016 kpss dershaneye yazildim. mart gibi deralerin cogu bitti ama isten gelip ders calismak zor oluyordu cok da calisamadim acikcasi. bir ay dersten koptum sonrasinda darbe girisimi oldu 15 temmuz sansima sokayim. adliye bundan en cok etkilenen isi artan yerlerden biri. tabi uzun sure calisamadim sinava bir hafta kala izin aldim tarih dersleri izleyip girdim 86.34 falan aldim. evli cocuklu oldugumdan baska sehir dusunmedim. yazsaydim en son ankara  kalkinmabakanligi 84 ile aldi. gitmedim. 2017 de yattim bir sene ders falan ugrasmicam dedim. 2018 icin calistim girdim. Dershaneye gitmedim evde benimhocam videolari izleyerek hazirlandim. arada yine 3 aydan fazla calismadim. bu sefer dershane olmadigindan daha az calistim ama az temelim vardi. 

bu sinav acikcasi kolaydi matematikte geometriden soru sayisi artmis galiba. mat te kutulu mantik sorusu vardi 2 tane ve carpanlara ayirma 1 tane . sinavdan ciktim 100 metre sonra dank etti ama yapacak bir sey yok. bus sefer 90 civari bir sey bekliyorum.

4000 5000 alimlar hatirliyorum yanlis degilsem. en son haziranda 1100 mu 1400 mu ne aldilar. alimlar azaldi. umudunuzu yitirmeyin guzelce calisip puan ile atanin kimsenin torpili ile sizi gecmesine izin vermeyin gencler...

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

2016 da adliyed ekatipligi kazandim viraz calistiktan sonra bu ne lan dedim katiplik igrenc bir is stress yuk falan neyse de 1000tane is yap bir tanesinde hata yap hemen hakkinda sorusturma aciliyor falan dedim olmaz boyle 2016 kpss dershaneye yazildim. mart gibi deralerin cogu bitti ama isten gelip ders calismak zor oluyordu cok da calisamadim acikcasi. bir ay dersten koptum sonrasinda darbe girisimi oldu 15 temmuz sansima sokayim. adliye bundan en cok etkilenen isi artan yerlerden biri. tabi uzun sure calisamadim sinava bir hafta kala izin aldim tarih dersleri izleyip girdim 86.34 falan aldim. evli cocuklu oldugumdan baska sehir dusunmedim. yazsaydim en son ankara  kalkinmabakanligi 84 ile aldi. gitmedim. 2017 de yattim bir sene ders falan ugrasmicam dedim. 2018 icin calistim girdim. Dershaneye gitmedim evde benimhocam videolari izleyerek hazirlandim. arada yine 3 aydan fazla calismadim. bu sefer dershane olmadigindan daha az calistim ama az temelim vardi. 

bu sinav acikcasi kolaydi matematikte geometriden soru sayisi artmis galiba. mat te kutulu mantik sorusu vardi 2 tane ve carpanlara ayirma 1 tane . sinavdan ciktim 100 metre sonra dank etti ama yapacak bir sey yok. bus sefer 90 civari bir sey bekliyorum.

4000 5000 alimlar hatirliyorum yanlis degilsem. en son haziranda 1100 mu 1400 mu ne aldilar. alimlar azaldi. umudunuzu yitirmeyin guzelce calisip puan ile atanin kimsenin torpili ile sizi gecmesine izin vermeyin gencler...

Yas kac hocam

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

iddaa ve alkolden kazandığım para ile kpss harçını yatırdım şimdi bundan kazanma olasılığı nedir acaba?

Ek olarak 120 sorudan 1 adet soruda Atatürk geçmesi ayrı bir olay. Ayrıca yaş sorusu vardı küçük kızlrın vs onu oraya koyayın ta a***** bu nasıl sorudur arkadaş. Hoş alkol alıp sınava gitmiştim o ayrı bir olay. Ama tanıdık olmazsa isterse 101 al gene patlarsın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

turkce uzun  paragrallardan olusan  ama anlasılması kolay sorular vardı , sözel mantık sorusunu cozebılene ask olsun dedım baya kazıktı 

tarıhte;  ıslamıyet oncesı , osmanlı, ıslahat -tanzımat fermanı  vb sorular vardı bılgın yoksa cozemeyecegın sorular hıc yorumla vs cozemesın ugrasma 

cografya : tarıh gıbı bılgıye dahayalı ama yorumla cozulebılecek sorular  vardı

matematık : genel olarak basıt olmasına ragmen geometrı , pınpon sorusu mantıkta gelen , olasılık sorusu ve de  sozel mantık sorusu omur torpusu gıbıydı 

vatandaslık : o kadar kanun kararname  bakan vs  vs degısmısken  hıc bırı sorulmadı  cozulabılır ama  bılgıye dayalıydı

çagdas dunya : bılmeden konuya calısmamıssan yapamazdın  yunanıstanla aramızda yapılan ılk sorun olan kbrıstan tutunda , sanremo  konferansından , turk marsını yazan avusturalyalı yazardan , marshal doktrınınden gelen sorudan  hepsı bılgıye dayalı 

genelkultur de  gayet ıyıdı

sınava cok calısmayıp goz gezdırdım  sadece  sınav oncesı  bır deneme bıle cozmedım  mattan  sadece ıstedıgım verımı alamadım ama  gerısı bıldıkten ve konulara hakım olduktan sonra yapılaak sorulardı 

herkese gonluce bır ıste calısma  ve kımsenın hakkının yenmedıgı guzel bır sınav olmasını dılıyorum 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
Toplam Hit: 1699 Toplam Mesaj: 13
2018 kpss önlisans