folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Mayis Türkçülük Günü

3 Mayis Türkçülük Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    anarsistherif bunu yazdı

secemedigimiz bir ozelligimizle ovunmek ne kadar mantikli bunu sormak isterim oncelikle. Hangi milletten olacagimizi biz secmiyoruz ki? 

Aşağıya yazamıyorum neyse:Evet haklısın seçmedik ama bırakında biz Seçilenler olarak bunu kutlayalım ;) Bırakmasanızda kutlarız da orası ayrı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

Boşverin arkadaşlar onlar kutlama yapınca,yürüyüş yapınca devrimci olur biz faşist varsın olsun biz faşist olalım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Yorumlara bak..Sayenizde Türk olmaktan utandım.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı

Hahah abi iki üç kişinin fikri utandırmaya yetiyorsa çok da "ulu" bir şey değilmiş o zaman.

Edit: Siz tepeme çullanmadan şunu belirteyim; her ne kadar milliyetçilik olgusunu gülünç bulsam da, altında yatan psikolojik dürtüyü anlayabiliyorum. Empati kurabiliyorum yani sizinle. Zaten baktığımızda dünyadaki tek milliyetçiler Türkçüler değil yani. Muhtemelen Kürt doğsaydınız "her biji apo" deyip, polise taş atanların en önünde olacaktınız. Dünyanın her yerinde sizin gibi zibilyon tane adam var. İşin kötüsü "kızıl paçavra" dediğiniz bayrakları taşıyan adamlar da muhtemelen sizinkine benzer psikolojik dürtülerin sonucu. Yani, milliyetçilik oyunuzu oynamaya devam edebilirsiniz gönül rahatlığıya. Yehey Türkiye OP!. Ama şunu bilin ki bir gram özel değilsiniz. Ne Türk olarak, ne de milliyetçi olarak.

krypt tarafından 06/May/14 21:50 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    KrypT bunu yazdı
    HolyReform bunu yazdı

Hahah abi iki üç kişinin fikri utandırmaya yetiyorsa çok da "ulu" bir şey değilmiş o zaman.

Edit: Siz tepeme çullanmadan şunu belirteyim; her ne kadar milliyetçilik olgusunu gülünç bulsam da, altında yatan psikolojik dürtüyü anlayabiliyorum. Empati kurabiliyorum yani sizinle. Zaten baktığımızda dünyadaki tek milliyetçiler Türkçüler değil yani. Muhtemelen Kürt doğsaydınız "her biji apo" deyip, polise taş atanların en önünde olacaktınız. Dünyanın her yerinde sizin gibi zibilyon tane adam var. İşin kötüsü "kızıl paçavra" dediğiniz bayrakları taşıyan adamlar da muhtemelen sizinkine benzer psikolojik dürtülerin sonucu. Yani, milliyetçilik oyunuzu oynamaya devam edebilirsiniz gönül rahatlığıya. Yehey Türkiye OP!. Ama şunu bilin ki bir gram özel değilsiniz. Ne Türk olarak, ne de milliyetçi olarak.

İzin vermeseydin etmezdik ya tüh iyi ki izin verdin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    HolyReform bunu yazdı

Ulu bir şey demedim zaten hocam,yapılan yorumlara yönelik bir şey söyledim sadece

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
Toplam Hit: 9892 Toplam Mesaj: 77