folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Mayis Türkçülük Günü

3 Mayis Türkçülük Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Ben tek bir şey sormak istiyorum:

Ülkeniz vatanınız için ne yaptınız?

Genelde gördüğüm forumlarda boş beleş milliyetçilik goygoyları yapılıyor. Vicdanlarını rahatlatıp bir dahaki 3 Mayıs gününe kadar boş boş dolanıyorlar.

Mesela  öğretmen olanlar sadece para için mi okula gidip geliyorlar yoksa kaç tane öğrencinin hayatını değiştirdiler?

Kaç tane doktro Türk evlatları sağlıklı yaşasınlar diye insanları bilinçlendirmeye faydalı olmaya çalışıyor ? Yoksa sırf parası ve iş garantisi olduğu için mi doktor oluyorlar ve insnaların yüzüne bile bakmıyorlar?

Aranızda mühendis olan kişiler not için değil, para için değil sadece ülkesine faydalı olmak için dün ne yaptı bugün ne yapacak?

İşim garanti olmasada risk alıyorum, ülkeye fizikçi lazım deyim kaç kişi fizik bölümü okuyor kimya bölümü okuyor?

Bugün laboratuava girip şu olayı merak ediyorum deyip araştıran kaç kişi var?

Kaç kişi deli gibi bir şeyleri öğrenmek için çalışıyor? Kaç kişi 'amman şu sınavı geçsem yeter' mantığında sadece 1-2 şey öğrenip ertesine unutuyor.

Umarım anlatabilmişimdir. Kusura bakmasın kimse kuru boş laflarla peynir gemisi yürümüyor.

İcraat lazım. Ülke olarak bilimde, savunma sanayinde güçlü olsak zaten köpekler sesini çıkaramayacak.

Ama savunma sanayi %99 ABD ye bağımlı olunca onlardan izinsiz bir şey yapamıyor ve rezil oluyoruz.

Burada şu konuyu görmek yerine mesela 'İTÜ lü Fizikçiler Karanlık Maddeyi Aydınlattılar', 'ODTÜ lü Mühendislerin Ürettiği Elektrikli Motor Dünya Pazar Payının %45 ini Ele Geçirdi' tarzında haberler duysaydık keşke....

Not:

Ülkemi bayrağımı Türk ırkını Ata mı seviyorum. 

• Geçmişte sayısız uygarlık kurmuş bir ırkın ve milletin çocukları olduğumuzu kanıtlamak için, yapmamız gereken şeylerin hepsini yaptığımızı ileri süremeyiz; bugüne ve yarına bırakılmış daha birçok büyük işlerimiz vardır. Bilimsel çalışmalar da bunlar arasındadır. Beni seven arkadaşlarıma tavsiyem şudur: Kendiniz için değil, fakat bağlı olduğunuz millet için el birliği ile çalışalım; çalışmaların en yükseği budur!

Ben manevi miras olarak hiçbir nas-ı katı, hiçbir dogma, hiçbir donmuş, kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır. Benden sonra, beni benimsemek isteyenler, bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar.

• Bir ulusun asker ordusu ne kadar güçlü olursa olsun, kazandığı zafer ne kadar yüce olursa olsun, bir ulus ilim ordusuna sahip değilse, savaş meydanlarında kazanılmış zaferlerin sonu olacaktır. Bu nedenle bir an önce büyük, mükemmel bir ilim ordusuna sahip olma zorunluluğu vardır.
    • Toplumu gerçek amacına, gerçek mutluluğuna ulaştırmak için iki orduya gerek vardır. Biri vatanın hayatını kurtaran asker ordusu, diğeri ulusun geleceğini yoğuran bilim ordusudur. Bu ordulardan her ikisi de aynı derece gerekli, kıymetlidir, her ikisi de hayatidir. Ancak bilim ordusunun kıymet ve kutsallığını anlatmak için şunu söyleyeyim ki, bilim ordusu, ölen ve öldüren birinci orduya, niçin ölüp, niçin öldürdüğünü öğreten ordudur.

SkynetX tarafından 04/May/17 10:32 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı
    isbara bunu yazdı

Buralar kafa tasçı ırkçı dolmuş

ben ırkçı  faşistler gibi provakatörlük yapmayacağım bir kutlama bile yapacak 3-5 kişiyi toplamayaman bu ırkçı faşist sadece klavyeden ırkçılık oynayıp  solculara atarlanan ezik  kafatasçılara inat

Gerçek Türklerin Türk milletinin Türkçülük günü kutlu olsun.

Türklük Türkçülük asla kafatasçılık olmadı  

En büyük Türkçü  Atatürk'tür Atatürk'te asla kafatasçı olmadı Irkçılara Atatürk'ün en büyük yanıtı olan kendi el yazısıyla cevap veriyorum.

kusura bakmayın bunları yazmadan sadece  kutlayıp çekilecektim ama biri kalkıp 1 mayısı onu bunu karıştırınca bu dersi hak etti o ve onun kafasındakiler

ya sen ne zavallı bi adammışsın be bir kutlamaya 3-5 kişi toplayamayan demişsin 1 Mayıs'ta pkk paçavrasıyla apo piçinin posteriyle yan yana onbinlerle kutlama yapılacağına kimse sokağa çıkmasın daha iyi ben bunu tercih ederim kaldı ki sokakta kutlama yapmayınca noluyor sana giren çıkan nedir?

Atatürk'ün savaş döneminde etnik faaliyetlere karşı çıkabilmek adına yürüttüğü politika için kullandığı bir cümleden konuyu nereye bağlamışsın. bunu yazmadan kutlayacakmış yazsan nolur sana bunun karşısında sıradan bir insan kullansa Irkçı diyebileceğin 100 tane cümle yazarım Atatürk'e ait olan.

Bir Türk, cihana bedeldir.

Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.

Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır.

Türk, Türk olduğu için asildir. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın bilincinde buluruz.

ilaveten Muhtaç olduğun Kudret damarlarındaki Asil Kan'da mevcuttur. vs vs vs. bunun polemiğine bile girmem seninle.

kaldı ki konuyu neden Atatürk'e taşıdın orası da muallak?

bu düşüncenizin ırkçı saçmalıklarınızın bir boka yaramadığı anlamına geliyor aklı başında adam anlardı bunu 3 kişi bile toplanamıyorsunuz kalkıp kendinizi avutuyorsunuz. yok ondan daha iyi bundan daha iyidir avutun kendinizi

Atatürk hakkında onca şey yazmışsın ama Atatürk'ün Türklük tanımından haberin yok konuşmuşsun hala aynı şey

sana giren çok ki bu kadar alınmışsın

sende olayı apo piçine niye taşıdın  orasıda ap ayrı muallak bence

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı

Her sene bu konu açılır konuya provakatörler gelir sayar söverler ama kendi ırklarını ve düşüncelerinide gizlerler.

Bide başımıza türk milliyetçisi kesilirler.

Sonra bakarsın önceki konularına ya sol görüşlü ya kürt çıkar.

Tesadüf değil hakikat, biz bu günü kutlayınca deli oluyorlar ama size alet olmayacağız.

sol görüşlü olmak insanları hayvanlar gibi ırklarına ayırmaktan çok daha iyidir.

provakatörlüğü 1 mayıs konusunda ne kadar iyi yaptığınızı gördük  geçin bu mağdur edebiyatını

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

Her sene bu konu açılır konuya provakatörler gelir sayar söverler ama kendi ırklarını ve düşüncelerinide gizlerler.

Tesadüf değil hakikat, biz bu günü kutlayınca deli oluyorlar ama size alet olmayacağız.

sol görüşlü olmak insanları hayvanlar gibi ırklarına ayırmaktan çok daha iyidir.

provakatörlüğü 1 mayıs konusunda ne kadar iyi yaptığınızı gördük  geçin bu mağdur edebiyatını

nick isbara, pp oç stalin, beyin zaten yok neyse boş boş konuş

Senin gibi düşünenler, sol görüşlü olmanız, Son başbuğ Atatürk'ün Türk ırkçısı olduğunu kabullenemeyip boş boş yazıp atıp kendini avut sen.

Sizin gibi vatan hainlerinin boş konumasıyla biz kutsal davamızı terk edecek değiliz.

Cahile laf anlatmak, orospunun namus dersi vermesi kadar saçma ve boş bir iştir.

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

Arkadaşlar, öncelikle iyi akşamlar. Konuyu okuyordum bir şeyler yazasım geldi. İşbara sen ve tartıştığın arkadaşlarada biraz serin olmalarını rica ediyorum. Gerçekten birbirinizi eziklemek veya kırmak için bir neden ortada görememekteyim.

Bana gelince Sizlerin Türkçülük gününüzü kutluyorum. Bir memnuniyete vesile olması amacıyla bunu yapıyorum. Zira ben kendimi Ne Türk, ne Kürt ne Alman ne Amerikan nede Falancalardan Saymamaktayım. İnsanların Irk kavramı varmıdır elbette vardır.  Ancak Ayrımlar aynı Irklar arasına kaymıştır bunu garipsediğimi belirtmeliyim. Örneğin Zenciler bir Irktır. Japonlar ayrı bir Irktır. Zaten tüm Görünüşleri Bizler gibi olmadıklarını Göstermektedir. Ezoterik öğretilerde Geçmişte Dünyada İnsan Yaşamının varlığını Anlatan bazı Kanıtlar elde edilmiştir. Tohumlamalar olduğundan bahseder. Irk çeşitlemeleri o zamanlar Farklı insan Modelleri elde etmek için yapılmıştır. Bunu yapanların Görevli Melekler Olduğunu Belirteyimde bazı arkadaşlar bizleri Uzaylılarmı Yarattı diyorsun diye Girmesin konuya.

Neyse Söylemek istediğim şudur. Türkiye Güzel bir Ülke, İnsanlarımızda fena sayılmaz, İyidirler. Birbirinizi ötekileştirmemek şartı ile neye inanıyorsanız, neyle mutlu oluyorsanız Onunla Mutlu olun. Ama Düşmanlık Tohumu Ülkemizde Bilinçli veya Bilinçsiz Ekmeyelim, Ekenleri Adabıyla Uyarıp, Ülkemiz birlik ve Beraberliğini Koruyabilelim Diyorum. Selametle.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    Turania bunu yazdı
    isbara bunu yazdı

Buralar kafa tasçı ırkçı dolmuş

ben ırkçı  faşistler gibi provakatörlük yapmayacağım bir kutlama bile yapacak 3-5 kişiyi toplamayaman bu ırkçı faşist sadece klavyeden ırkçılık oynayıp  solculara atarlanan ezik  kafatasçılara inat

Gerçek Türklerin Türk milletinin Türkçülük günü kutlu olsun.

Türklük Türkçülük asla kafatasçılık olmadı  

En büyük Türkçü  Atatürk'tür Atatürk'te asla kafatasçı olmadı Irkçılara Atatürk'ün en büyük yanıtı olan kendi el yazısıyla cevap veriyorum.

kusura bakmayın bunları yazmadan sadece  kutlayıp çekilecektim ama biri kalkıp 1 mayısı onu bunu karıştırınca bu dersi hak etti o ve onun kafasındakiler

ya sen ne zavallı bi adammışsın be bir kutlamaya 3-5 kişi toplayamayan demişsin 1 Mayıs'ta pkk paçavrasıyla apo piçinin posteriyle yan yana onbinlerle kutlama yapılacağına kimse sokağa çıkmasın daha iyi ben bunu tercih ederim kaldı ki sokakta kutlama yapmayınca noluyor sana giren çıkan nedir?

Atatürk'ün savaş döneminde etnik faaliyetlere karşı çıkabilmek adına yürüttüğü politika için kullandığı bir cümleden konuyu nereye bağlamışsın. bunu yazmadan kutlayacakmış yazsan nolur sana bunun karşısında sıradan bir insan kullansa Irkçı diyebileceğin 100 tane cümle yazarım Atatürk'e ait olan.

Bir Türk, cihana bedeldir.

Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.

Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır.

Türk, Türk olduğu için asildir. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın bilincinde buluruz.

ilaveten Muhtaç olduğun Kudret damarlarındaki Asil Kan'da mevcuttur. vs vs vs. bunun polemiğine bile girmem seninle.

kaldı ki konuyu neden Atatürk'e taşıdın orası da muallak?

bu düşüncenizin ırkçı saçmalıklarınızın bir boka yaramadığı anlamına geliyor aklı başında adam anlardı bunu 3 kişi bile toplanamıyorsunuz kalkıp kendinizi avutuyorsunuz. yok ondan daha iyi bundan daha iyidir avutun kendinizi

Atatürk hakkında onca şey yazmışsın ama Atatürk'ün Türklük tanımından haberin yok konuşmuşsun hala aynı şey

sana giren çok ki bu kadar alınmışsın

sende olayı apo piçine niye taşıdın  orasıda ap ayrı muallak bence

ya hadi işine birader yine alakasız yerlerden on tane cümle kurup konuşmaya çalışıyorsun

madem yüzme bilmiyordun neden çıktın ağaca hesabı devam et sen böyle tamam biz kendimizi avutuyoruz.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    isbara bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

Senin gibi düşünenler, sol görüşlü olmanız, Son başbuğ Atatürk'ün Türk ırkçısı olduğunu kabullenemeyip boş boş yazıp atıp kendini avut sen.

Sizin gibi vatan hainlerinin boş konumasıyla biz kutsal davamızı terk edecek değiliz.

Cahile laf anlatmak, orospunun namus dersi vermesi kadar saçma ve boş bir iştir.

Atatürk'e rıkçı demek Atatürk'e hakarettir

kendi pis düşüncelerinizi Atatürk'e mal etmeyin

davanıza .... sizin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

La olum siz ne bos adamlarsiniz lan :))

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    isbara bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    isbara bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

Atatürk'e rıkçı demek Atatürk'e hakarettir

kendi pis düşüncelerinizi Atatürk'e mal etmeyin

davanıza .... sizin

Atatürk ırkçı değilmiş ahahhaha

Kanından başkasına güvenme derken nasıl bir kandan bahsediyor ?

yazdırtma bana en az 100 sözünü

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Sağ -Sol çatışmasından bıkmadınızmı. Lan Türksünüz işte hepiniz. Siyasi görüşlerde ayrılınca Türk sayılmıyormusnuz yani? Komiksiniz. Sol görüşlü olmak ya da Milliyetçi görüşte olmak Türklüğünüzü değiştirmiyor maalesef.  Türksün işte amk daha ötesi mi var? Ama nerde sizde o akıl?? Türkçüler günü kutlu olsun. :)

Caglar.Boss
Toplam Hit: 9051 Toplam Mesaj: 73
türk türk