folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder 30 Bin MSN Adresini Hacklemiş!! 200 Site İndirmiş?!?!

30 Bin MSN Adresini Hacklemiş!! 200 Site İndirmiş?!?!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

süper zevk benim kafadan :D

adam zevkine yapıyorum diince bilişimde  ne dicekler:S  adamın zevkinden onlara ne :D:D:D

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    detay bunu yazdı:
    -----------------------------
    s.. gitsinler tayyiperdogan@hotmail.com bendeydi şifreyi unuttum giremiyom a.q neyi heyklemiş
    hahahaaaa))))))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Ben hatırlıyorum oraokuldayken fake hazırlar free hostlara atardım. Sonra millettin msn hesaplarını hacklerdim. Günde nerden baksan 100 tane rahat hackliyodum vallahi :|

Şimdi düşünüyorumda ne akılla yapmışım hayret :| Şifreleri değiştiriyodum atıyodum oraya xD

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Avira bunu yazdı:
    böyle kişileri yakalayacaklarına pkk sempatizanlığı yapan ve sempatizan siteleri kuranları yakalasalar daha makbul olur onbinlerce pkk sempatizan forum siteleri var.Yakalanacak internetten çok adam var.Rus aliymiş vsmiş bu adamları o kadar takip altına alacaklarına ve yakalamaya uğraşacaklarına şimdi bu çabanın 4/1 ini pkk nın internet ağına harcasalardı büyük bölümü netten silinmişti.

Suç suçtur hoca,Adam öldürdüm halbuki bana küfretmişti,neden beni yakalıyorsunuz gidin otobüse molotof atan pkk lıları yakalayın demek gibi bir şey.
    Suçun affedilir kısmı olamaz.

İnternet sitelerinin hacklenmesi ile adam öldürmek nasıl bir olabilir ki? Bu gün sen arabanın anahtarını arabanın üzerinde unutup gittiğinde araban çalınırsa sigorta paranı ödemiyor. Bu site hackleme olayı aynen şuna benziyor evinin kapısını açık bırakıyorsun birisi giriyor içeride ne var ne yok çalıyor sonra eşyalarında çalındıktan sonra suçlu hırsız oluyor. Bence suçlu hırsız değil bu hıyarlığı yapandır.

İnternet sitesi açacaksa bu insanlar ya adam akıllı kodlama öğrenip açacak yada hacklenmeyi göze alacak.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    sen evin kapısını açık bırak sonra allahım sen beni koru de :) emin olki seni koruyucaktır

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 3755 Toplam Mesaj: 16