folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 357.Dönem Askere Gidecekler

357.Dönem Askere Gidecekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

hocalar sülüs kağıdı için şubeye gitmeye gerek yok e-devletten çıktı alıp o kağıt ile ptt'ye gidiyorsunuz paranızıda oradan alıyosunuz.

78 lira çıktı bana:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    manyax_gokhan bunu yazdı

ACEMİ: 1. P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA,

Esas Birliği K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 56 NCI BKM.MRK.K.LIĞI DES.GR.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / MERKEZ / KONYA

Hadi hayirlisii var mi ayni yerler

hocam ekşiye falan bakıyorum millet hep aynı düşmüş bi biz tbt olarak ayrı yerler düşüyoruz :D hayırlı tezkereler

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Nerden baktiniz la  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

Nazi_ sende kazasiz belasiz gidip gelesin

İnşallah hocam. Dönünce bu vücut biraz bozulabilir, toparlamanın yollarını tartışırız.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

Nazi_ sende kazasiz belasiz gidip gelesin

İnşallah hocam. Dönünce bu vücut biraz bozulabilir, toparlamanın yollarını tartışırız.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Acemi usta afyonkarahisar jandarma Komutanlığı ama subata erteletcem :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

acemi antalya merkez. Usta van başkale 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoWomanNoCry
    NoWomanNoCry's avatar
    Erkek

YA BEYLER BEN ACEMİ BİRLİĞİNİ BULDUM DA USTA BİRLİĞİNİ NERDEN BULACAM ?

Eğer hayat sana hayat diye eksi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    manyax_gokhan bunu yazdı

ACEMİ: 1. P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA,

Esas Birliği K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 56 NCI BKM.MRK.K.LIĞI DES.GR.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / MERKEZ / KONYA

Hadi hayirlisii var mi ayni yerler

hocam ya mühimmatsın yada konya merkezde tank bakımcılar var

bakımcı olaraksa yaşadın :) eğer mühimmatsan boku yedin 

askerliği konyada yaptım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

Eğitim Birliği KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU

Esas Birliği  2 NCİ J.EĞT.TUG.K.LIĞI/BİLECİK / BİLECİK / BİLECİK

imza
Toplam Hit: 16439 Toplam Mesaj: 110