folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder +359 Arıyorsa Açma

+359 Arıyorsa Açma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

yaf arkadaşlar az önce +359895 vs vs vs uzayıp giden biri aradı mrk ettm. Google baktım gene dolandırıcıların işiymiş eğer böyle bi numara ararsa merak etmek için geri arayanların saniyeler içinde ne kontoru vs varsa anında gidiyormuş.

bkz: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=%2B359&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&oq=

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Bne çagrı yapıyorum

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharkmisdeed
    Sharkmisdeed's avatar
    Erkek

Saçmalamayın. Arama ile sniffing yapmak imkansızdır. Öyle birşey yok .. Açın küfür edin :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    ödemeli atsam açarlarmı acabA:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Sharkmisdeed bunu yazdı:
    -----------------------------

Saçmalamayın. Arama ile sniffing yapmak imkansızdır. Öyle birşey yok .. Açın küfür edin :)

hocam sen onları ararsan gdiyor kontorun. Tıpki 0535 olan bir hattın 535 aramasıyla dk 1 dk gitmesi ve 0900 aramasıyla dk 10 kntr gitmesi gibi bişe

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharkmisdeed
    Sharkmisdeed's avatar
    Erkek

Siz onu niye arıyorsunuz ki ? :) O Sizi ararsa açın küfür edin gönül rahatlığı ile. Türkiye dışını cepten arayan zaten kontör işini geçmiştir değilmi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    vALLaha ya benide 3 günde 1 0444 1 500 numarası arıor açıorm sekreter var saçma sapan konuşuor :W küfr edip kapıorm

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:
    Sharkmisdeed bunu yazdı:

hocam sen onları ararsan gdiyor kontorun. Tıpki 0535 olan bir hattın 535 aramasıyla dk 1 dk gitmesi ve 0900 aramasıyla dk 10 kntr gitmesi gibi bişe

o zaman aramalarını açmamızda bi sakınca yok

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    beni aradılar aptal gibi açtım telfonu.sesde gelmiyodu.o arada kntru yeni yüklemiştim.150 vardı 140 kntrum gitti.allahtan 10 tane bırakmışlardı.

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apoyraz
    apoyraz's avatar
    Erkek

hocam bahsettiğin numaranın sonunu bilmiyorum ama bu bulgaristandaki globul diye bir operatöre bağlı numara haklısın türk operatorleri ile bu numarayı aramak baya kazık genelde bulgaristandaki türk koylerindeki  türk kızları türkiyedekileri arayıp bir türkle evlenmek istiyor veya suda olabilir bazıları ben bulgaristanda yaşıyorum ve türkiyeye gelmek istiyorum ama bana para gonder diyor sen 1000 2000 eu gondriyorsun sonra bir daha kız yok piyasada 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

neftera bunu yazdı:
    beni aradılar aptal gibi açtım telfonu.sesde gelmiyodu.o arada kntru yeni yüklemiştim.150 vardı 140 kntrum gitti.allahtan 10 tane bırakmışlardı.

Sen ne diyosun ya dediğin çok saçma böyle bişey imkansız senin kontörünün gitmesi için yurtdışındaki bir turkcell numarasının yada türkiyede olan bir operatörün numarasının yurtdışına çıktıktan sonra seni araması gerekiyor. Ölye her yabancı numara arasın kontörün gitsin bu çok mantığa ters gidiyor başka bişey olmasın o ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 4851 Toplam Mesaj: 27