folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 39 Yaşında İdam Cezası 42 Yaşında Cumhurbaşkanı

39 Yaşında İdam Cezası 42 Yaşında Cumhurbaşkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

O çocuğun adı Albert Einstein'dı.

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:
    -----------------------------

Ayrica Bakıyorum Tüm Forumlarda Başka Sitelerde Atatürkcü Cumhurriyetci Milliyetci Geçinenlerin %90 i nin Nicki Yabancı Kullandıkları Karakterler Türkçe Dışı Türkçeyi Katlederek..

ottoman ne zamandan beri türkçe bir kelime ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

FOXXLY ottoman osmnalı demek ingilizce bunu ben kasten aldım yabancı sitelerde cok takılırdım türk karşıtları vede başka yabancılar ile konuşurken osmanlı türkçe kelime oldugu için bilmiyorlardi ama ottoman i okuyunca daha iyi anlıyorlar.. Nede olsa kuyruk acıları var

Birde insan Hem laik Hem Müslüman Olamaz Diye Bir konu Var ben Cok Şukur MÜSLÜMAN ım Ama Laik degilim Ama ATATÜRKÜ De Cok Severim Bol Bol Dua Ederim Rabbime Şükrederim Bize Böyle Bir insan Verdigi için.

Laiklige inanmıyroum Vede Ne Oldugunu Kimse Dogru Dürüst Tanımlayamayan Birşeyi İnsanların Böyle Tapması Bana Vede Cogu Bilinçli insana Ters Yanlış Geliyor.

Laiklik Denilen Birşey Günümüzde olsaydi Avrupa nin Ortasinda vatikan Var Olmazdı Din için Ülke Kurulmazdi Amerika Da Kiliseye Papazlara Danışmadan iş Yapmazlardı Dünya da Avrupa Da Laik Tanımıni Yerine Getiren Hiç Bir Ülke Yoktur Laiklgin Mucidi Fransa Da bile Yok Papazlardan Kiliseden izinsiz incilden Esinlenmeden Birşey Yapılmıyor.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

FOXXLY ottoman osmnalı demek ingilizce bunu ben kasten aldım yabancı sitelerde cok takılırdım türk karşıtları vede başka yabancılar ile konuşurken osmanlı türkçe kelime oldugu için bilmiyorlardi ama ottoman i okuyunca daha iyi anlıyorlar.. Nede olsa kuyruk acıları var

Birde insan Hem laik Hem Müslüman Olamaz Diye Bir konu Var ben Cok Şukur MÜSLÜMAN ım Ama Laik degilim Ama ATATÜRKÜ De Cok Severim Bol Bol Dua Ederim Rabbime Şükrederim Bize Böyle Bir insan Verdigi için.

Laiklige inanmıyroum Vede Ne Oldugunu Kimse Dogru Dürüst Tanımlayamayan Birşeyi İnsanların Böyle Tapması Bana Vede Cogu Bilinçli insana Ters Yanlış Geliyor.

Laiklik Denilen Birşey Günümüzde olsaydi Avrupa nin Ortasinda vatikan Var Olmazdı Din için Ülke Kurulmazdi Amerika Da Kiliseye Papazlara Danışmadan iş Yapmazlardı Dünya da Avrupa Da Laik Tanımıni Yerine Getiren Hiç Bir Ülke Yoktur Laiklgin Mucidi Fransa Da bile Yok Papazlardan Kiliseden izinsiz incilden Esinlenmeden Birşey Yapılmıyor.

Ben de müslüman değilim veya bir başkası. İşte bu ne olduğu belli değil dediğin laiklik bize aynı topraklar üzerinde eşit ve birlikte yaşama şansı veriyor. İnsanların kullanıcı adlarına bakarak neyi tayin etmeye çalışıyorsun ? Siz hala neyin kafasındasınız ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:

O değil de akpllier 2002 Türkiyesi ile günümüz Türkiyesini karşılaştırıyor, bakın biz ileri götürdük diyolar...

Tay-yeap olmasaydı çok daha iyi bi konumda olacağımızı kafalrı basmıyor :D

Atatürk öleli 70 yıl oldu.Madem daha iyi konumda olacaktı, tee ozamandan buzamana 70 sene niye beklendi ? Recepi bekliyoduk dicek şimdi :')

Adamlar yine çalışıyor hacım,diğerleri gibi yatmıyor...

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
Toplam Hit: 5012 Toplam Mesaj: 36