folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

3G Limitsiz Gorusleriniz Ve Dusunceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

arkadaslar yakin zamanda turkiyeye  3g modemleri getirmeyi planliyom

3g modemi ve baglantisi ile yani kisacasi limitsiz download upload  kontrat kotasiz olacak.

1 kere mahsus  odeme olacak  daha  sonra odeme  yapilmayacak.

yani kisacasi bir kere odemeyi yaptiktan sonra odeme  olmayacak modemi aldiktan sonra baglantin acik bulunmus  olacak

yani gidip turkcel vodafone ucretli sim karti alinmayacak bizim verdigimiz modemin icinde  bulunan sim kartlan  calisacak

tekrar yaziyom limit yok  limitsiz

tahribat uyelerine  % 5 indirim yapacam :) tabi istedigim bir  limit alicisi cikarsa.

acikcasi satmak istedigim kitle sadece ogrenciler gerisi daha  sonra  firmalara  filan  dusunmuyom

hiz  durumu sole  trde daha denemedim firsat  olmadi :) avrupada bircok yerde  7.2 mbs  suanda kucuk bir kasabadayim 3.6 mbs baglantim

yani rapidden 400 kb  indirme rahat  yapiyom trde  nasil performans  gosterir  bilemem denemek lazim suanda 3g ile  baglanan yada deneyen arkadaslardan baglantisinin ne oldugunu yazarsa  sevinirim  bu arada buyuk ihtimal turkcelle hatllarinin baglandigi gibi baglanacak.

simdi ben  bunu en guzel sekilde kaca satabilirim yani acikcasi siz murit  olartak gozden kac lira  cikarirsiniz komik rakamlar olmassin ciddi ciddi bir  fiyat  belirleyin ona  gore benim  icin sizin icin  cok onemli.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ciddi bir soru mu ? yoksa laf olsun diye mi açtın ? bana ikincisiymiş gibi geldi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

geyik olsun diye konusmuyom ciddi ciddi diyom

6  aydir  bu isin pesindeyim sonuclandi hali hazir umdugum satislar  olursa 3g wirelessini  dusunuyom wireleslen 5 ayri cihazi baglayabiliyon yani network  kurabiliyon.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

limitsiz bağlantı hangi servisden sağlanıyor . yurtdışından mı ?

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

hocam bu işte ödemenin 1 kereye mahsus olması saçma bence. Sana maliyeti nedir bunun önce onu bilmek lazım ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

arkadaş neyin ne olduğunu nasıl olduğunu hangi firmadan olduğunu açıklarsan daha iyi olacak kanaatinmce

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

daha detaylı anlatırsan memnun oluruz.şimdi 3G için hangi şirketin baz istasyonunu kullanacaksın ? kendinin baz istasyonunu kuracak halin yok tabi.

tr'deki şirketlerin sim kartını kullanmıcağımızı belirtmişsin, atıyorum at&t kartı taktık mesela bu hangi baz istasyonuna bağlanacağını nereden bilecek?

üstteki soruya bağlı olarak sadece büyük illerde mi çekecek yoksa küçük ilçelerde de çekecek mi ?

ortalama bir fiyat çıkartırsan güzel olur.

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

hoca öğrenciler diyon ama uçuk kaçık bi rakam isteme :D

normal bir ücretlendirmeyse eyv. deneriz :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:
    -----------------------------

limitsiz bağlantı hangi servisden sağlanıyor . yurtdışından mı ?

servis yurt disindan hocam.

----------------------------

hocam bu işte ödemenin 1 kereye mahsus olması saçma bence. Sana maliyeti nedir bunun önce onu bilmek lazım ?

----------------------------

maliyeti ne  kadar oldugu kimse sana ne kadar kar edecegini kaca  gelecegini yazmaz  ama cok istiyorsan bana  maliyeti  bedava sayilacak bir fiyata geliyor.

odeme  tek defa hala dahada sacma  diyorsan  ben diyomki konumun icinde sacmalama

konuda sadece  sizden istedigim bazi seyler onun hakkinda  yazarsan sevinirim hojam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertcan
    mertcan's avatar
    Erkek

baz istasyonu buyuk ihtimalle  turkcell daha  denenmedi yakin bir  zamanda onuda bildirecem

ucuk kacik  bisey  beklemiyom ama 50 100 beklemiyom :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

mertcan bunu yazdı:

baz istasyonu buyuk ihtimalle  turkcell daha  denenmedi yakin bir  zamanda onuda bildirecem

ucuk kacik  bisey  beklemiyom ama 50 100 beklemiyom :)

peki hocam şimdi bir kereliğine istediğin ücreti verdik daha vermiyecez değil mi ? emin olmak isteriz :)

Toplam Hit: 6740 Toplam Mesaj: 71