folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 3Kere Biiiippp Yapıo Yardım Ya:S

3Kere Biiiippp Yapıo Yardım Ya:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    semih89 bunu yazdı:

rami sök başka bi yere tak iki tane ram varsa yerlerini değiştir filan
    kesin ram den bence

ramsiz de calıstırdım yine aynı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    tahminimce ekran karti hatasi.. biiippppp bippppppppppp bippppppppppppp yapior dmi ? monitorun fisini duzgunce oturt aynisi dun gece banada olmustu...

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek

harici ekran kartı yok hoja onboard bak SUAN RAM YOK BIOS PILI YOK MONITOR KABLOSUDA TAKILI DEGIL

TAKILI OLAN ISLEMCI ANAKART POWER SUPLY ACIYORUM PC Yİ BİİİP BBİİİP BİİİPP

3 SECENEK VAR
    YA BIOS GOCUK

YA İŞLEMCİ YANIK
    YADA ANAKARTIN ONBOARD EKRANI BOZUK

SIZCE HANGISI :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    ekran karti moruk ekran karti. bak herseyi tak. bide gidip bi ekran karti tak we ac goreceksin acilacak. ayni sorun bendede wardi dun aksam ben tam oturtmamistim kabloyu. bu sorunu 3 4 yil once yasamistim bi ara. aklima geldi iyice oturttum duzeldi. dedigimi dene. 

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    SuNNeTcHi_eFhEnDy bunu yazdı:

3 biip ekran kartından dır..ya ekran kartını görmüodur yada anakartın la uyumlu diildir .. uyumlumu die bi araştır .. olmadı başka bi ekran kartıyla dene açmayı

hajı gotumu yırttım ekran kartı onboard demekten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek

herkes ekran kartı dıyo sımdı ekran kartıda onboard neresı bozuktur kı bunun bu anakartın 2 kondanstorunun ayagı kırılmıstı bende yaptırmıs tım ahanda anakart bu

http://www.intel.com/design/motherbd/bf/pix/d865GBF_lg.jpg

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    3biip ekran kartıdır veya ramdir demek duymadan yalnış sesi kaydedebiliosan kaydet upload et yok yapamazsan kısakısa kesilio sa ramdir uzun uzun kesiliosa ses ekran kartıdır. biyerden ram bul tak %80 çalışır hı tabi illen ramindede sorun var demiom ana kartının ram daireside siki tutmuş olabilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek

nickimyok bak sımdı

suan sadece anakart ve işlemci var power suply e baglı..tornavida ile actım bbbbbbbbbbiiiiiiiiiiippppppp 1saniye biiiiiiiiiiiiiiiipppppppp 1 sanıye bbbbbbiiiiiiiiiippppppp Yapıo
    ekran kartı onboard a.q 32 mb ekran kartı taktım agp 4x yine aynı..suan ram takılı degıl yıne aynı bios pilini cıkardım yıne aynı a.q kısa yol en ıyısı anakartı param parca edıcem işlemcinin yanmasından korkuom daha bugun aldım yaw :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnL
    AnL's avatar
    Erkek

bendede oldu halla da var hatta sole bi hata bile veriyo

.......parcalarınız dogru takılı degildir yada bios mios dio.......

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek

.......parcalarınız dogru takılı degildir yada bios mios dio....... a.q bende hata verse dua edecem onu da vermıor sıktıgımın pc sı sadece biip sankı resmen sovuo ama ıcınden sovuo :D

Toplam Hit: 7109 Toplam Mesaj: 41