folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 4 Gb Limitli Tarife Ve Kontrolsüz Kota Aşımı

4 Gb Limitli Tarife Ve Kontrolsüz Kota Aşımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    BilimAdami bunu yazdı:
    -----------------------------

bi dakka beyler nasıl ayda birbuçuk gb indiriyor nod? o zaman 12 ay nod kullanan birisinin bilgidayarının hafızası 60 gb ise ;

ayda 1.6x12= 19,2 gb yapıyo 20 gb zaten adam c bölümüne ayırıyo bilgisayar da  işletim sistemi için yer kalmaz bune böyle ne saçma bişey :S bence bu kadar çekemez ki güncelleme zaten 1 mbyi zor geçer ne alaka bak kafamatakıldı bende bakacam şuna.

-----------------------------
    şey düşündüm acaba internet güvenliği sağladığı için antivirüs izrindenmi veri çekiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

hocam bende nod32 yüklüyken bakıyordum sürekli arka planda güncelleme balonu dönüyo yani günde neredeyse abartmıyorum veritabanını 2 kere güncelliyor bazı güncellemeler yarım saatten fazla sürüyo düşünsenize yarım saat bilgisayarınız internetten veri download ediyor. Aynı şey değilmi sizce ? işte yemin ediyorum bu ay tek bir şarkı bile indirmedim sadece günde 1 saat haber okuyorum video filan da izlemiyorum neredeyse 5 gb oluyo 

diyordum ben de eskiden 3gb iken aşamıyorduk kotayı şimdi ne oldu da bişey yapmadan bitiyo derken nod32 nin işin gerçek suçlusu olduğu tespit edildi :D nod32 gibi sürekli kendini güncelleyen programlar kotasız internet kullanıcıları için ideal değil bir de uyanık program güncellerken size haber de vermiyor kendisini orada arka planda güncelliyor sürekli download yapıyor :D 

limitli internet kullanıcıları bu konuda bilgilendirmek gerekir sonra onlar da "yaw bişey indirmedik bu kota nereden gidiyo böyle" demesinler .D otomatik güncellemeleri filan kapatın windowsun sizden habersiz bilgisayarınız veriyo coşkuyu :D 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 9367 Toplam Mesaj: 33