folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 4 Nisan MHP"Nin Efsane Genel Başkanı Alparslan Türkeş"İn Ölümünün 12. Yıldönümü

4 Nisan MHP"Nin Efsane Genel Başkanı Alparslan Türkeş"İn Ölümünün 12. Yıldönümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

80 darbesi sonrasinda cezaevi ve cezaevinden ciktiktan sonra cok onemli demecler vermistir.Ancak bugun bu demeclerden cogu kisinin haberi yoktur,nedense ortbas ediliyor.

Saygiyla aniyoruz. 

Evet haklısın Baya konuşmalarını izledim ve hepsi Türk Milliyeçisinin milleti için sarf ettigi çok açık ve net açıklamalar ...
    Saygıyla Anıyoruz...Mekanın Cennet olsun .... Başbuğum...

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    allah rahmet eylesin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

sizin fikirlerinize saygı duyuyorum.. Ama ben Alpaslan Türkeş'i sevmiyorum.. konuşmalarını falan dinledim ve pekde bilgili bir adam olduğunu sanmıyorum.. Tarihte görülmüş faşist insanlardan biridir benim gözümde.. Türk milliyetçiliği faşistlikle yapılmaz. Kürt sorunu kan dökerek olmaz. Aksine kürt sorunu yoktur pkk yı kürtler olarak gören ve gerekirse kan dökeriz diyen adamın pek de birşey bildiğini sanmıyorum..

Eğer bu adamın hayatını derinlemesine bi incelerseniz birçok gizli cinayet işletmiş birisidir.. Yani zamanının belkide en büyük mafyasıydı..

Günümüzdede hala ülkü ocakları adı altında gençlerin beyinleri yıkanıyor diye düşünüyorum.. Bu devirde bize milliyetçilik değil çalışkan ve zeki, bilgili insanlar lazım..

ülkü ocaklarına bir kere gitmiştim ve bir anda kendimi vatan elden gidiyor her an için harp çıkabilir ne yapmamız gerekir falan diye düşünmeye başlamıştım.. 

Alpaslan Türkeş zamanının en büyük mafyalarından biridir..

kimseye birşey demiyorum bunlar benim kendi düşüncelerim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı:

sizin fikirlerinize saygı duyuyorum.. Ama ben Alpaslan Türkeş'i sevmiyorum.. konuşmalarını falan dinledim ve pekde bilgili bir adam olduğunu sanmıyorum.. Tarihte görülmüş faşist insanlardan biridir benim gözümde.. Türk milliyetçiliği faşistlikle yapılmaz. Kürt sorunu kan dökerek olmaz. Aksine kürt sorunu yoktur pkk yı kürtler olarak gören ve gerekirse kan dökeriz diyen adamın pek de birşey bildiğini sanmıyorum..

Eğer bu adamın hayatını derinlemesine bi incelerseniz birçok gizli cinayet işletmiş birisidir.. Yani zamanının belkide en büyük mafyasıydı..

Günümüzdede hala ülkü ocakları adı altında gençlerin beyinleri yıkanıyor diye düşünüyorum.. Bu devirde bize milliyetçilik değil çalışkan ve zeki, bilgili insanlar lazım..

ülkü ocaklarına bir kere gitmiştim ve bir anda kendimi vatan elden gidiyor her an için harp çıkabilir ne yapmamız gerekir falan diye düşünmeye başlamıştım.. 

vallaha ben düşüncesi ne olursa olsun türkiye öne gelmiş bi insansa isterse düşmanım olsun allah rahmet eylesin derim..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CEO bunu yazdı:

hmm faşist :W

hangi konuşmasını dinledin?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

şu anda hangi konuşmasıydı tam olarak hatırlayamıyorum ama sürekli kan dökeriz bilmemne.. Milliyetçilikten bahseden adamlara bakıyorum hepsi mhp li fakat bişey bildikleri yok ülkü nedir diye sorsam haberi yok güyya başkan.. bide bu mhp nin başkan olayı war herkes kafasına göre başkan..

içlerinden birine bişey yapılsa hemen toplanıp karşı tarafa saldıran insanların ülkeme ne gibi bir faydası olabilirki. dağdaki teröristlerden ne farkımız kalır o zaman. Milliyetçilik adı altında sürekli terör estiriyorlardı.. Allah'tan bu sıralar fazla yok ülkü ocakları falan eskidenki gibi önemi kalmadı. Okulda çocukları zorla döve döve ülkü ocaklarına götüren arkadaşlarım wardı. 

Alpaslan Türkeş in askerleri güyya, böyle mi sizin askerliğiniz demek geçiyo içimden.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı:
    sirpence bunu yazdı:

şu anda hangi konuşmasıydı tam olarak hatırlayamıyorum ama sürekli kan dökeriz bilmemne.. Milliyetçilikten bahseden adamlara bakıyorum hepsi mhp li fakat bişey bildikleri yok ülkü nedir diye sorsam haberi yok güyya başkan.. bide bu mhp nin başkan olayı war herkes kafasına göre başkan..

içlerinden birine bişey yapılsa hemen toplanıp karşı tarafa saldıran insanların ülkeme ne gibi bir faydası olabilirki. dağdaki teröristlerden ne farkımız kalır o zaman. Milliyetçilik adı altında sürekli terör estiriyorlardı.. Allah'tan bu sıralar fazla yok ülkü ocakları falan eskidenki gibi önemi kalmadı. Okulda çocukları zorla döve döve ülkü ocaklarına götüren arkadaşlarım wardı. 

Alpaslan Türkeş in askerleri güyya, böyle mi sizin askerliğiniz demek geçiyo içimden.

Bir Şey Derdim de Sana Boş Ver Veya Şu Şekil Yapalım Youtubeden Türkeşin Milliyetçilik Tanımı Diye Arat Bakalım Neler Söylüyor .Bu Arada 4 nisanda Basbugun Mezarındaydım Orda Olan Başka Mürit Var mıydı ?

De Get Yalan Dünya...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adana01
    adana01's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı:

1.başbuğumuzun öyle bi konuşması yok(eminim) ama bahsettiğin konuşma buysa 1,22. saniyesinde söylediğiyse o konuşmanın tamamını dinle bence

2.milliyetçilikten bahseden adamalara bakıyorum ............ demişsin ya insan görmek istediği gibi bakarmış

3."Okulda çocukları zorla döve döve ülkü ocaklarına götüren arkadaşlarım wardı. " demişsin ya kusura bakmaya çok pis sallmışsın :D

4. konuyu dağıtmayalım istersen ayrı bi konu aç ;) Allah rahmet eylesin:(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

BEn ordaydım acıyagülmek.

@Ceo

sanırsam izlediğin videoda  bölücü teröre karşı Vatanımız için gerekirse kan dökeriz şeklinde bir konuşması var.Bunun neresi yanlış ben onu anlamadım.Vatan için kan dökmek faşistlikmidir? burda kürtleri katlederiz mi demiş başbuğ? kan dökmek soykırım veya acımasızca öldürmekte değildir.Gel gelelim Ülkümüz Türk-İslam Ülküsüdür yeminimizdede önce Kur'an a sonra Bayrak'a deriz Müslümanlıkta zaten faşizmin yeri yoktur.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Türkeşte bir çok sırra vakıftı tıpkı M. Yazıcıoğlu gibi zaten hep beraberdiler her ne kadar belli bir dönem küs oldukları lanse edildiysede Türkeş ve Yazıcıoğlu birbirlerine gönülden bağlıydı. Allah ikisinede rahmet eylesin mekanları cennet olsun

Edit: Yaşanılan olayların iç yüzünü bilmeden hiç kimseyi yargılamayın hele yeteri kadar tanımıyorsanız yada araştırmadıysanız

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Toplam Hit: 7012 Toplam Mesaj: 52