folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 40 Gündür Adsl Bağlantım Yok, Sizce Ne Yapmalı?

40 Gündür Adsl Bağlantım Yok, Sizce Ne Yapmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek
    20 Ekimden beri evde telefon ve adsl bağlantım yok. Kaç kere postaneye başvurmama rağmen hala kimsenin uğraştığı yok.neymiş hala grev devam ediyormuş. Telefon ve internet kullanmadığım halde her ay fatura eksiksiz geliyor. Sizce ne yapmalıyım.

www.karsinojen.tr.cx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

şu an için bişey yapamazsın gibime geliyor

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

ben de telefon faturalarını yatırmadığım için telefon kesilmişti.

faturaları ödedim 15 gün oldu telefon hala kesik açmıyolar a.q.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    tüketici hakları derneklerine gidip durumu anlatın, arayın hakkınızı. son yıllarda çok işe yaramaya başladı bu tarz dernekler. söke söke alırsınız hakkınızı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek
    grev bittikten sonra tazminat ödemezlerse ve uğraşırım dersen dava aç bence TELEKOMUN A.Q.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    benimde borcumdan dolayı sadece int erişimimi kısıtladılar.agustos ayının sonunda kesildi.ama agustos ayından bu yana gelen faturalar 55-48-32 ytl.4gb limitli aboneliğim vardı.bi kaç kere telekoma gittim yanıt alamadım.sonra telekom müdürlüğüne dilekçe yazdım gönderdim.ama bi boq olduğu yok...sen de dilekçe yazmayı dene.tek yapabileceğimiz bu...

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    4 aydır fatura yatırmıyorum bakalım ne zaman kesecekler hattımı yaşasın grev :)

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ara telekomu böyle böyle de önce kibar ol sora yok öle yok böle derlerse

bi tophaneden gir şi$haneden cık :) mecbur uğrar birileri...

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

karsinojen bunu yazdı:
    -----------------------------
    20 Ekimden beri evde telefon ve adsl bağlantım yok. Kaç kere postaneye başvurmama rağmen hala kimsenin uğraştığı yok.neymiş hala grev devam ediyormuş. Telefon ve internet kullanmadığım halde her ay fatura eksiksiz geliyor. Sizce ne yapmalıyım.
    -----------------------------

hpcam eger telefo hattında hıc bır cevır sesı yoksa  eger saha dolabını bulabılırsen gıdıp ordan kendın duzeltmeye calıs yoksa kesın cok  pıs kouyabılırler faturayı

adamlar gıdıp saha dolabından senın numaranı kendı evıne aktarıyor ordan konusuyorlar  telekoma solesen bıle kımse ılgılenmedıgı ıcın adam dıledıgı gıbı konusuyor bence dıkkatlı olun

saha dolabında kendı evının numarasını ancak deneme yanılma yontemıyle bulabılırsın bı tane cep telfonu alacaksın bı tene reglet aralarına gırebılen telefon bulacaksın  sonra her hattı tektek kontrol ederek  kendı hattını bulup duzeltmen gerekır

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Öncelikle postaneye değil telekoma başvurmayı deneyebilirsin ikisi farklı kuruluşlar..Daha sonra telefon kablonu kontrol et,herhangi bir yerinde bir kırılma,kesilme filan varmı belki telefon kablosu bağlı bulunduğu yerden veya ek yaptıysan ek yerinden kopmuş olabilir..Telekoma başvurmak çözüm olmuyor adamlar sittin sene grevi uzatacaklar gibi görünüyor o yüzden beklemelisin grevin bitmesini.Benim arkdaşlara 1 aydırda tel hattı çekmedi adamlar hala bekliyoruz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Grev resmen sona ermiştir.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
Toplam Hit: 2129 Toplam Mesaj: 13