folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder 4.5 Petabytlık Zip Arşivi Virüsü

4.5 Petabytlık Zip Arşivi Virüsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.unforgettable.dk/

Şifre : 42 

https://blog.haschek.at/post/f2fda adresinden sitenize adapte edebilirsiniz.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/guvenlik/haberleri/Web-sitenizi-hackerlardan-45-petabytelik-zip-bombasiyla-koruyun.htm

mkyb tarafından 07/Tem/17 20:59 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Desene bizim hackerım diye geçinen salakların başı çok ağrıyacak

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

bu nedir ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

bu nedir ?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu nedir yazana kadar kaynaktaki linke tıklayamıyor musunuz? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Zekice :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

sanal pcde açmayı denedim bütün linklere tıkladım ama bişi olmadı :) benmi yanlış yapıyorum acaba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu nedir yazana kadar kaynaktaki linke tıklayamıyor musunuz? 

korkuyok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Bunu sunucuya atıyosunuz adını admin bilgiler falan yapıyorsunuz hacker bunu açıyor pcsini aniden 45 pb dosya dolmaya başlıyor 

sanırım

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

Ben okudum içeriği 

Anlayamam pek web sisteleri üzerinde ki durumları lakin ; 

Anladığım üzere, 4.5 petabytlık bir zip dosyası mevcut .
    İndireceğiniz linkte ise sadece 42kb boyutunda. 

Wep siteleri için açık arayanlar tarayıcı üzerinde bu zip dosyasıyla bombaya tutulmaya sağlıyormuş 
    Tabi bilemem nasıl açık arayana zip dosyasını yedirip tarayıcının 4.5 petabytlık dosyayı 42kb olarak açıp ortalığı toz dumana çevirdiğini 

Bu bir parodidir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Yıllar öncesinin zip bomb tekniğini donanımhaber malları hackernews okurken keşfedip, pişirip tekrar sunmuşlar.

Bkz.

https://en.wikipedia.org/wiki/Zip_bomb

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 5992 Toplam Mesaj: 16
matruşka virüs