folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder 499$ Lık Veri Kurtarma Programı (Full)

499$ Lık Veri Kurtarma Programı (Full)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    nukeshore ben demişimki
    Not:arkadaşlar ben programı denemedim banada birisi tavsiye etti onun için işinize yarar diye bende buraya koydum........

isteyen indirir isteyen indirmez ben yapmışım altına dipnotuda koymuşum ve yorumlardada güzelprogram daha önce bendede vardı deniliyor ama sen zıpçıktılık yapıyon hep benim hiç değilse paylaşımım 0 deil bişeyler paylaşmaya çalışıyorum annadın mı koçum??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    forum kurallarını oku ve onlara uy yeter.

ve bir önceki mesajımı tekrar tekrar oku. bir kerede anlamıyorsan dahi elbet anlıyacaksın sen okumaya devam et. Paylaşımla kirlilik arasındaki o kalın farkı anlıcaksın.

Türk dil kurumuna uygun kufurler yemek isteiyorsanda kullandığın kelemelere dikkat et. anladın mı koyunum?

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nukeshore yillardir bu tur paylasimlar olur birisi inidirip test eder...yillardir senin gibi bazi arkadaslar bu duruma muhalefet eder...yani buna engel olamazsin...sonucta paylasilacaktir...ha program iyi ise yarar Handy Recovery ve bu programi daha once kullandim....gonul rahatligiyla vaktini kaybedebilirsin...Bokee sagolasin....gecen linux partition i sildikten sonra gurub hatasi verip windows a ulasamadim program silinmisti ...yedek vardi elimde...yalniz bu programin yedegi yoktu isimi gorecek tekrar sagolasin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek
    neyse arkadaslar sorun halloldu.hdd bölmek gerkiomuş. bende partition ile böldüm farklı bi dizine çektim dosyaları program harbiden de süper ama paylasim için saoll Bokee
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Sağolasın kardeş, işime çok yarayacak

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    dısk bırlestırıcısını calıstırdıktan sonra bırlestırme oncesı sıldıgınız dosyaları kurtarma sansınız yok_

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    nukeshore aga sen çok mu biliyon yaw türk dil kurumuna uygun küfürler et istersen, benim bu konum kirlilik deil eğer kirlilik olmuş olsa bi saniye durmam çöp kutusuna taşırım,Anladın mı benim civcivim et küfür işe yaramaz!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    harbidende boş bi paylaşım deil.cok güzel bi veri kurtarma programı.paylaşım için eyv bokeecan.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    olay paylaşılan program değil paylaşım şekli.

ordan buradan alınmış linkleri denemeden koymayın diyorum olay bu.

bu yuzden cok sorunlar yaşandı. bişey koyacaksan kendi kullandıgın denedigin bir şey olsun. ozellikle rapid tarzı yerlere atılmıs dosyalarda buna daha fazla dikkat etmek gerekli.

sozlerine dikkat et. analı bacılı laflar soyletme, beni delirtme, seni tanımıyorum herhangi bi muhabbetimiz olmadı ve diyorumki o yazdıkalrını editle.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    josef
    josef's avatar
    Erkek
    tesekkürler güzel paylasım
Toplam Hit: 8148 Toplam Mesaj: 40