5 Bin Lira Bütçe İle Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kullanmadığım marka yok neredeyse, 

Monster kullanıyorum 3 senedir, şimdi de yeni bir monster aldim. (clevo) 

Monster al ve işlemcisi 6700k olsun,  yarin birgün vgayi değiştirip devam edersin yoluna. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Bende laptop almayı düşünüyorum ama monster mi alsam yoksa msi alsam kararsız kaldım ? birisi türk firması diğeri yılların gaming laptop satıcısı karar veremedim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı

Bende laptop almayı düşünüyorum ama monster mi alsam yoksa msi alsam kararsız kaldım ? birisi türk firması diğeri yılların gaming laptop satıcısı karar veremedim.

Türk firmasi diye boktan midir? 

Ayrica türk firmasiyla alakasi yok,  etiketi basip yolluyorlar.  Clevo üretiyor kasayi, msi içinde aynı şey geçerli. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    CorretzA bunu yazdı

Ayrica türk firmasiyla alakasi yok,  etiketi basip yolluyorlar.  Clevo üretiyor kasayi, msi içinde aynı şey geçerli. 

kaan hocam adam turk firması diye yermemiş, birisi turk firması diğeri yılların satıcısı kararsızım demiş. ikisine de olur gozuyle bakıyor yani :)

ben lenovo öneririm, yoga serisine bakabilirsin çok estetik ve kullanışlı laptopları var. 

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    CorretzA bunu yazdı

Hocam kuzenede aldık kadıköy şubesinden adamlar dükkanın altında laptopu hazırlayıp getiriyorlar ( kuzen bi kaç özelliği değiştirmişti ). Kuzen oyun oynamak için aldı ama benim almamdaki amaç iyi bir laptop olsun kafam esince istediğim oyunu oynayacağım bir laptop almak yoksa oyun oynayan biri değilim. İleride herhangi bir sorun çıkarsa uğraşmak istemiyorum. Msi monstera göre daha eski bir firma o yüzden ikisi arasında kaldım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

mac  / alienware / monster 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Mac olur, Alien demişler Monster demişler denemedim ama zamanında araştırmıştım insanlar menun Monsterdan. Asus alma da :))

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Mac olur, Alien demişler Monster demişler denemedim ama zamanında araştırmıştım insanlar menun Monsterdan. Asus alma da :))

eskiden asus a hayrandı herkes telefon işine girince firma imajı biraz çizildi :)

https://www.asus.com/tr/Notebooks/ROG-GX700VO/

bu harika bi cihaz anladığım kadarıyla . fiyatı nedir bilmiyorum ama sessiz çalışması beni benden aldı . laptop için yüksek bi bütçem olsa 1 saniye düşünmezdim

raul tarafından 07/Tem/16 13:56 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

mkyb'nin söylediklerini yazacaktım baktım yazılmış zaten 5000 söz konusuysa düşünmeden mac alırdım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ben şöyle birşey yaptim, 

Orta ayar bir Monster almıştım 1500e, ssd taktim, amerikadan ekran karti getirttim murit mizahiye, 2 sene paşalar gibi kullandim. Toplamda 3bine mal oldu ama muadilleri 10k civari halen. 

Clevonun iyi kasalarindan birini alin,  içi önemli değil sonra içini doldurursunuz. 

P770-DM, p775, p870dm-g falan süper modeller. 5 sene sonra bile iş yapar. Özellikle güç kaynağı 300w üzeri bir notebook alin,  yeni ekran kartları ortalama 200w çekiyor. 

P870dm-g'yi mizahi abi getirecek gelirken, iple çekiyorum. 

Toplam Hit: 2281 Toplam Mesaj: 21
laptop